Estonya karşısında da Selçuk İnan ilk 11'de yok! Bence yeter artık! Siz ne düşünüyorsunuz?

Hollanda karşısında taktik dedin oynatmadın, Estonya karşısında neden oynatmıyorsun ?

Markaj verilecek diye adamı ilk 11'den kesmekte neyin nesi ? Komiksin Abdullah Hoca komik (!)

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hocanın kafasında bir plan var demek ki. Ama niye oynatmıyor bu ciddi manada sorun bence. Ben teknik direktör olsam Xelçuğu yazıp geriye kalanları düşünürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Milli takım maçlarını bazı nedenlerden dolayı izlemeyi sevmiyorum bunun nedenleri .

1- Fenerbahçe'nin yedek kalecileri bile hiç oynamamış olsalar bile milli takıma çağrılıyor .

2-Bütün Teknik Direktörler göreve geldikleri zaman o an en iyi futbolcu kimse onu yedek bırakarak bir nevi gövde gösterisi yapmaya çalışıyor .

3- Yardımcı antrenörler futbolcu seçiminde oynadıkları takımlara daha özel davranıyor .

4-Teknik Direktör kendi sevdiği bir oyuncuya hemen takım üzerinde yetki veriyor .

0|1
    0|0
  • İnan'çsız olmazzzzzz

0|1
    0|0
  • Selçuk oynuyor diye okudum yanlış mı okudum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• taktınız selçuk inana ama yeter gören de messi zannedecek bir oyuncuyla olmuyor bu işler boş boş konuşuyorsunuz.

0|0
    0|2
  • galip gelirsek yerde yere vururuz yoksa selçuk olmasada lafı geçmez

0|1
    0|0
  • Bence oynamasın daha iyi zaten bu milli takımdan bir cacık olmaz bari oynayıpta sakatlanmasında Şampiyonlar liginde Galatasaraya katkı sağlayabilsin.

0|1
    0|0
  • Selçuk İnan, Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz bu akşam ilk 11'de.

0|0
    0|0
    • Hocam resmi açıklamaya bakarsanız göreceksiniz Selçuk'un yedek olduğunu .

• Ya bırak oynatmasın ya. Çok da tın sakatlanır makatlanır. Zaten bizim takımın alayı sakat. Selçuk İnanın yerinde olsam milli takıma da gitmem...

0|0
    0|0
  • duruma göre ikinci yarı alacakmış da ilk yarı onlar bizim işimizi bitirdikten sonra alsan bile ne yapacak o zaman yek başına

0|0
    0|0
  • hiçbirimiz abdullah hocadan daha iyi bilmiyoruz. sabırlı olup akşamki oyunu beklememiz lazım.

0|0
    0|0
  • bugun de yenilmezsek iyidir bizim bu milli takımdan hiç bir maydanoz olmaz aga

0|0
    0|0
  • Bu hoca neden oynatmıyor bu adamı

0|0
    0|0
  • Neden oynatmıyorsun diyorsun da teknik adamımızın bu sitede üyeliği olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ilk on bir bellidir türkiyede neyin taktiğini yapıyor bu adam anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...