Şu ana kadar hiç bir kadına şiddet uyguladınız mı?

Bunu neden yaptınız ! Ne günahı vardı zavallının ?

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir kadına şiddet uygulamadım, el kaldırmadım ama en azından bir şaplağı hakeden kadınlar da az değil hani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hayır uygulamadım. Uygulayanı gördüm, tiksindim. Uygulayana tapan fahişe ruhlu kadınları gördüm, hayattan soğudum.

3|1
    0|0
  • bana diz atmıştı ben de reflex olarak tokat attım .. bi kaç saniye süren karşılıklı şaşkınlıktan sonra epey gülmüştük .. ama bir erkeği ne nedenle dövüyorsam bir kadını yine aynı nedenlerle dövebilirim .. tabi sonuçta daha dikkatli doverim :)

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D:

ya hacı sorun bu ya siz kadınlar

niye zavallı olasınız siz bile kendinizi

zavallı olarak tanımlıyorsunuz

döven zaten hayvan amenna ona lafım

yok da birde şu var şiddetin her çeşidine karşı

olmak lazım bunu kadın çocuk bilmem ne diye

sınıflandrımamalıyız falan yanee

0|0
    0|0
  • walla bir kez askerde 1994 veya 1995 tam hatırlamıyorum yakalanan bir kadın teröristin suratına tekme atmıştım

1|1
    0|0
    • o şiddet sayılmaz, çünkü burda soruyu soran kişinin kastettiği kadınlar insan sınıfından. senin vurduğun insan değil, bi pislik! o da kadın diyen dangalak çıkarsa onun da suratına vurmak lazım.

• kadına şiddet uygulayan erkeklerin gücü kadınalrdan başkasına yetmez,onlrdan eş olmaz zaten..ama erkeğe şiddet uygulayan kadınalr var peki bu neoalcak?

0|0
    0|0
  • uygulamadım uygulayan erkeğinde gözümde zerre erkekliği yoktur

kadına dayak, zekası kadından eksik olan erkeğin zavallıca kaslarına başvurmasıdır

0|0
    0|0
  • İlkokul birinci sınıfta 4 kez kara tahtaya çarpıp üstümü bembeyaz eden kız arkadaşıma tokat attım . Sonra özür diledim geçen de yolda gördüm tekrar özür diledim yıllar sonra . Bir daha olmaz .

0|0
    0|0
  • lisede kadına el kalkmaz diye bir kizdan dayak yemiştim, sonra o zamanlar ne kadar salakmışım diyorum kendime:)

0|0
    0|0
  • Kendimden zafıy birine şiddet uygulamadım. Acizliktir. He karşımda ki akrep nalan ise ve üzerime saldırırsa işler değişebilir tabi.

0|0
    0|0
  • küçükken yani ilk okul 4 iken bir kıza uçan tekme atmıştım sınıfın penceresine çarpmış cam üzerine yıkılmıştı o gün bugündür kızları dövmüyorum erkeklere musallat oldum artık daha iyi oluyor:))

0|0
    0|0
  • :D Soruyu komik sormuşun ondan güldüm :D Yiğenim 4 yaşında ve bir kaç kere çok fazla şımardığı için sözlü şiddet uyguladım.

0|0
    0|0
  • nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demiş eskiler kadına şiddetin karşısındayım ne sebeble olursa olsun lakin insanın kendine hakım olamadığı zamanlardaatılan bir tokat asla şiddet sayılmaz anlık reflekstir,

0|0
    0|1
  • Şideti haketmiş insana şidet uygulaycaksın gücün yeterse tabi erkek kız farketmez hiçte zavalı değiler ne şerefsizler var piyasada

0|0
    1|0
  • hayır henüz uygulamadım :)

0|0
    0|0
  • Kadına şiddet uygulayana şiddet uyguluyorum ben.

1|0
    0|0
  • dişi sineğe bi' tek şiddet uyguladım

canını aldım onun canını :/

0|0
    0|0
  • kadın dövülmez insan o insan. savunmasız güçsüz.

0|0
    0|0
  • akıllı kadın dayak yemez!

0|1
    1|0
  • yok uygulamadım fırsatım olmadı :)

0|0
    0|0
  • Ben sizinle tanışmak istiyorum...

0|0
    0|0
  • Vurmadım.Dişi sinekten başkasına.

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0
  • yapmadım aslaa.

0|0
    0|0
  • olmadı ve olmayacak...

0|0
    0|0
  • poposuna şiddet uygulamıştım şaplak ile, suçu çok tatlıydı. fakat baya acıtmışım.

0|0
    0|0
  • sadece 1 kere ve bir kerede yeltendim ama bu sefer aile büyükleri girdi araya büük bi kavga oldu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :D sakin ol ay :D

çok hemcinsimi dövdüm hakettiler ama :D

Hatta 8. Sınıfta kareteye başladım. En kıdemli kız efelendi.. Buranın kralı benim falan,

güldüm geçtim :D tam arkamı döndüm omzuma vurdu :D

bana vurdu ?¿ aoww ;))

Kızın kafasını duvara öyle bi yapıştırdım kii.. [kurstan atıldım .ş]

Ama haketti yani :@

0|0
    0|0
  • Bu davranışı sergileyenlerin ben psikolojik rahatsızlıkları oldugu kanaatimdeki görüşümü hala savunuyorum..

0|0
    0|0
  • bildiğim ayılar var.

0|0
    0|0
  • şiddete hayır:)

0|0
    0|0
  • evet:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...