Suyun dibi de dağın tepesi de sarmıyor artık :( önerisi olan

arkdaşlar merhaba problemim çok basit artık yapmış olduğum spor faaliyetlerinden de sosyal aktivitelerden de keyif alamıyorum. dağcılık da yaptım dalgıçlık da yaptım ve geliştirdim. küçük yaştan beri müzisyenim gitar bağlama üfllemelilerden de var kullandıklarım. buz pateni rollerblade hepsini hepsini kullanıyorum ama hiçbiri bana lezzet vermıyor sizin önerebileceğiniz bişeyler var mı ?

Güncellemeler:
erkekler cevap vermesin allah aşkına o kadar yorum var bi tanesi alakalı ne boş insanlarsınız yaa

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• sevüş.

0|1
    0|0
    • sanırım aradığım cevap buydu :) ama bunu da yapıyorum ben hapı yutmuşum galiba ben :( son çare buyken bu da sıkıyorsa beni daha fazla uğraşmıyayım ben

• hayatının içine sıçman lazım tek kurtuluşun bu bence.

böyle planlı programlı sporlarla sevüşmelerle cıks tat alamazsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaç zaman geçirmek için ise tüm bunlar geçmez o zaman arkadaş... Daha çok şey bulursun yapacak ararsan ama yine bu soruyu sorarsın eninde sonunda... Bence yaklaşımını değiştir derim.

0|0
    0|0
  • bunalıma gir

0|0
    0|0
  • su ve tepesi

0|0
    0|0
  • suyun dibi ...

0|0
    0|0
  • biraz da sıradan bi tembel olmayı dene.

0|1
    0|0
    • işim biraz boş tutuyor beni yani çoğu zaman yani o da işe yaramıyor..

Erkekler Ne Diyor 10

• her şeyden biraz var anlaşılan. bir şeyden çok fazla olsa daha iyi olurdu bence. daldan dala atlamak insanda tatminsizlik yaratıyor olsa gerek. müzik ve spor insan için en önemli iki vasıtadır. aslında bunları daha özümseyerek ve ne yaptığının ayırdına vararak yaparsan farklı şekilde lezzet alacağını düşünüyorum. bu, hızlı hızlı yemek yerken biran yavaşlayıp ağzındaki lokmayı uzun uzun çiğneyerek tadını hissetmeye çalışmaya benzer. aslında bütün sporlar insan bedeninin hareketleriyle, bütün enstrümanlar da insan kulağının nota eşiğiyle sınırlıdır. burada yapılması gereken; yeni bir şey (spor/müzik vs) aramak değil, bilinende yeni bir tat aramak ve bulmaktır.

0|1
    0|0
    • çok güzel tasnif etmişin teşekkür ederim galiba haklısın söylediklerinde

• Bunların hepsini birleştirip yanına da nişancılık ekleyeceğin avlanma yapabilirsin. İlla canlı öldürmek zorunda da değilsin. Bir arkadaş edin ya da daha fazla. Zorlu bir parkur sonunda vurulabilecek hedefler kurun. İnişli çıkışlı, tırmanmalı bu parkuru silahlarla geçeceksiniz. Aboo çok zevkli oldu be. Ben kesin bunu yapayım hayat şartları izin verdiği anda. :)

0|0
    0|0
  • Surat motoru al sörf yap

0|1
    0|0
  • Motosiklet al kendine bir tane, sonra motosiklet kulüplerine katıl, onlarla gidilen geziler ve yapılan kamplar hiçbir şeye benzemez.

0|0
    0|0
  • İpsiz bungee-jumping yap, paraşütsüz uçaktan atla, el bompasının pimini çekip mandalı ne kadar tutabildiğini ölç, mayın tarlasında sek sek oyna, bunlar yeterince heyecanlı galiba :))

0|0
    0|0
    • yardıma ihtiyacım var birisinin benimle dalga geçmesine değil...

• Buz pateni ;)

0|1
    0|0
    • kardeşim yapıyorum onu da ama sıkılıyorum ondan da .. ve inan profesyonel destek almadan hocalara eşlik ediyorum şimdi yani bişeyin üzerindwe çalışıp zaman harcayamıyorum hemen çözebiliyorum meseleyi :(

• arkadasım sanırım senın durumun psıkolojık herseyden cabuk bıkıyorsun.bu arayısın sebebı bu.kendıne farklı hobıler bul hayvan beslemek gıbı

0|0
    0|0
  • Rus ruletini öneririm. Durduğun yerde adrenalin gebermesi yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra seni yerin dibi paklar hacı

0|0
    0|0
  • amuda kalk seksek oyna ii gelır

0|0
    0|0
    • yardıma ihtiyacım var birisinin benimle dalga geçmesine değil...

Yükleniyor...