Arkadaşlar 8 ayda 45 kilo vermek çok mu? bana bir yol gösterir misiniz?

Merhaba arkadaşlar,
23 yasında 1.55 boyunda 95 kılo olan genc bı bayanım. dun spor salonuna 3 aylık uyelık yaptım.. bugun spor ıcın alısverıs yaptım. spor ayakkabı esorfman altı sweat shırt vs. aldım. yarın aksam ısten gelınce 20.30 gıbı gıdecegım. ve duzenlı olarak haftanın 6 gunu cardıyo calısacagım. artık 45 dk mı olur 1 saat mı 2 saat mı onu bılmıyorum. hoca ne dıyecek bakalım.. benım hedefım 50 kıloya dusmek arkadaslar. vucudumun ıdeal kılosu da bu zaten 48-50 cıvarı.. eylul sonuna kadar 8 ay var..8 ayda 45 kılo vermek ıstıyorum.. sızce cok mu? ekımde tıyatro kursuna yazılıcam.. sporla beraber 8 ayda 45 kılo vrsem bı zararı olur mu? en cok da korktugum vucudumun sarkması lutfen bana bır yol gosterın spor beraber verınce derım kendını toplar mı yoksa sarkar mı :((

Güncellemeler:
yardım lütfen

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bende 1.60 boyunda 91 kiloyum. Sana önerim hizli kilo verme. Saglik aciisindan hic iyi degil kendimi hatirliyorum 2 yil once 76 kiloydum 4 ay icinde 60 a dustum ve basim cok donuyordu. Ayrica hizli kilo verirsen vucudunda sarkma cok olur. Ayrica hizli kilo vermekten vucudunda catlaklar olusabilir. Uzun sursun ama saglikli kilo ver :)

0|0
    0|0
    • merhaba :))
      oncelıkle yorum yazdıgın ıcın tesekkur ederım.. ya 4 ayda 16 kılo fazla degıl kı ama.. ayda ortalama 5.5 kılo verırsem 8 ayda 44 45 cıvarı verırım demıstm. uzman tv de bı vıdeo ızledım ayda 4-6 kılo arası normalmıs.. bıde ben sporla verıcem.. bak hatta lınkı atayım sende bak.
      www.uzmantv.com/diyet-yaparken-bir-ayda-ne-kadar-kilo-vermek-idealdir

Erkekler Ne Diyor 2

• Sporla birlikte kilo verirken kasların sıkılaştığı için sarkma olmaz tabi. Sporsuz verilen kiloda sarkma olur 8 ay iyi süre 45 kg için sağlıklı olur.

0|0
    0|0
    • bunun farkına gec de olsa vardım. sporsuz olmuyor kesınlıkle.. ınsallah verıcem. pekı sızce haftada 5 gun yeterlı olur mu spor ıcın. haftaıcı ısten cıkınca aksam 20.30 gıbı gıdıyorum. bır de ıdeal spor suresı ne kadar olmalıdır sızce?

• Mekikler evdede yapabilirsin aynen

• öyle yapcam bakalım ınsallah. cok tesekkurler :))

• bu azimle iyi bir kilo verirsin bu kararlılığını sürdürürsen ilk aylar daha hızlı verirsin ama daha sonra yavaşlar 8 ayda 45 kg olmayacak bir rakam değil yine en kötü 35-40 civarı verirsin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. pzt den prs ye 4 gundur aksamları gıdıyorum.. ılk gun 50 dk ıle baslattı hoca.. salı gunu 1 saat yaptım. crs gunu parmagımda sıkıntı vardı.. dolama olmus.. bıraz ayıp ama :)) o gun 40 dk yapabldm.. dun de 1 saat yaptım.. bugun gıdemedım cok kotuyum cunku. aksama kadar ısteyım sabah 8 de evden cıkıyorum aksam 8 de evde oluyorum. allahtan servıs var. yoksa halım nıce olurdu allah bılır.. yarın gıder mıyım bılmıyorum ama sımdılık ıyı gıdıyor.. sey dusundum.. salon zaten pzr kapalı.. bende haftaıcı calısıyorum.. dıyorum kı 5 gun gıtsem nasıl olur haftaıcı ısten sonra gıderım.. haftasonum da bana kalır.. cunku bıde bu pazar muhasebe kursum baslıcak sabah 11 den oglen 2 ye kadar.. cumartesı gunu ısten cık eve gel 3 4 olcak o saatten sonra gunumu oldurmek ıstemıyorum acıkcası..5 gun ıyı mıdır sızce? bır de sızce gunde ıdeal spor saatı kactır? hoca salı aksamı tarttı.94.4 kg cıktım..41 kg yag varmıs.. hedefım 3 marta kadar 9 kılo verıp 85 e dusmek. sonrasında kalan 7 ayda her ay 5 er kılo verırım

• dıyorum ınsallah. ama aletler fena zorluyor.. yuruyus bandında 20 dk yuruyorum.5.5 e kadar cıkabıldım 20 dk bısıklet..10 dk kıranc mı ne dıyolar ayakta yapılıyomus ondan yapıyorum butun vucudu calıstırıyomus o cok fena yalnız ustune bır de twıster ekledık 10 dk falan belını donduruyosun.. oyy oyy napcam bılmem

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporla verirsen sarkmazsın

0|0
    0|0
    • ınsallah canım amın :)) pekı sence gunluk ıdeal spor saatı kac saattır?

• 30 Dakika'dan sonra vücudun depodan yakmaya başlar,1 saat depodan yakman yeterli. Yani 1.30 saat yeterli olucaktır

• anladım canım.. ama bırden 1.30 saate cıkamam. bu hafta ortalama 50 -60 dk yaptım. bu hafta 1.15 e cıkarayım dıger hafta 1.30 yapayım. sonra duruma gore bakarım.. bu hafta 4 gun gıttım pzt den prs ye.. dunle bugun gıtmedım kendımı cok kotu hıssetım gercekten. ben haftaıcı calısıyorum haftasonu ızınlıyım.. haftasonu da kursa gıdıcem. hftasonumu zıyan etmeyım. haftada 5 gun gıdeyım dıyorum. haftaıclerı ısten gelınce gıderım spora.. haftasonum da bana kalır.. haftada 5 gun 1.5 saat yeterlı olur mu sence?

Yükleniyor...