Tanıştığınız erkeklere ne kadar süre sonra telefon numaranızı verirsiniz?

Erkeklere sormuyorum çünkü istense hemen verirlerdi heralde...Pekala bayanlar siz üniversitede olur dersanade olur okulda olur biriyle tanışırsınız bir kuralınız var mı bir gün sonra üç gün sonra bir hafta sonra diye?

0|0
18|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• çoğu zaman vermem.

0|0
    0|0
  • Ne zaman güvenimi kazanırsa o vakit ...

1|0
    0|0
    • ama bir insanın güvenilir olup olmadığı tanışma anından az da olsa hissedilir zaten sempati yada antipati duyarsın tanışırken...

• Görüşme sonunda karar veririm olmadı daha sonraki görüşmelerde ...

• ben kolay kolay vermiyordum telefon numarami, haftalar, aylar boru hala vermiyorsun numarani diye faceden yaziyorlardi öncelerden. Aramak istediklerimden numarayi kendim aliyordum, hic beklemedikleri anda arardim. Erkek arkadasim numarami istediginde ilk tanistigimiz gün, oracikta vermistim :D Ilk defa ilk hamlede numarami vermistim cok ilgincdi :D heheheh

0|0
    0|0
    • Zorlamamışsın fazla belki de o yüzden sevgili oldunuz :)

• iyikide olmusuz :D yuvarlanmisim kapagimi bulmusum :D

• 2,5 yiL sonraa. :D

0|0
    0|0
  • sorunun aptal olduğunun farkında mısın yoksa illa söylemem gerekli mi?

0|0
    0|0
    • bu soruya cevap veren herkese laf söylediğinin farkında mısın illa cevap vermek zorunda değilsin seviyeni düşürme ağzından çıkan kelime "aptal" kendini tarif etme..

• teşekkr ederm o zaman :))

• Bende teşekkür ederim kendinize iyi bakın :))

• 10-15 sene düşünüyorum ben her konu üzerinde :/

0|0
    0|0
  • ilk tanışmadan sonraki ilk dolunayda.

1|0
    0|0
    • ya dolunay günü hava kapalı olursa?

• 3 hafta sonra :)

0|0
    0|0
  • kişisine ve aramızdaki muhabbete bağlı

0|0
    0|0
  • güvenirsem veririm. bir zamanı yok

0|0
    0|0
  • ne zaman güvenir ve laflarına inanırsam o zaman bunun bir süresi yok

0|0
    0|0
  • bende güven uyandırıyorsa veririm uyandırmıyorsa ister 10 yıl geçsin hayatta vermem

0|0
    0|0
  • herhangi bir kural yok.

0|0
    0|0
  • numarayi veririm ararsada acmam :))))

0|0
    0|0
    • Güzel olur aslında öyle bana bir kız yapsa bunu daha da gıcık olurum ama gıcık olurken de daha da gizemli gelir ilgimi çeker :)

• ama bir kere iki kere yap en fazla çünkü açmazsan küfür yeme sanşında olabilir :) sabır taşı çatlayabilir :9

• aradınız kisiye şu an ulaşilamiyor lütfen daha sonra tekrar deneyinize atarim onu nann :)))))))

• çok nadir baya bi zaman geçmesi gerekiyo tanırsam bana güven verirse yada ciddi düşünürsem veririm hemen tel isteyenlerdende nefret ederim

0|0
    0|0
  • evlenmeden telefon numarası vericek kadar ahlaksız değilim!1!birrrr

2|0
    1|0
  • 3 ay sonra

0|0
    0|0
    • Üç ay sonra mı adam yazın başında tanışsa yazı tek başına geçirecek anca sonbaharın başında alabilecek numarayı sabrederse o da :)

• kız arkadasın mı var:))))

• yok ya hemen telefon numarası istiyorlar ve bende vermiyorum tabii çekemem :)

• hoşuma giderse hemen :d ama beğenmediysem vermem

0|0
    0|0
    • Vay tüyoyu aldım buradan ben bir kızdan istemiştim yanlış hatırlamıyorsam 3 gün sonra vermişti heralde..

• genelde öyle olur tabi bu benm fikrim

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk telini versene dendiğinde telefonu uzatmıştım numara dedik dediydi yüzümü kapayıp kaçasım gelmişti:/

1|0
    0|0
  • Eğer paran varsa cüzdanını gösterdiğin an verirler.

0|0
    0|0
    • sanırım ama her kız değil desem yanılırmıyım acaba..

• Tabi her kız için bunu söylemek çok ön yargılı ve yanlış bir yaklaşım olur ancak birçoğu malesef böyle.

• Benden isteyen oldu ama ben vermedim. Telefon numarası herkese verilmez ki. Çok samimi olursam öyle veriyorum

0|0
    0|0
    • Neden vermedin ki güvenilir değildi heralde kız..

• alamayınca egosu patlamış çamur atmaya başlamış kendini ne sanıyorsun diye...

• Yok benim egomun şişik olduğunu düşünmüştür:) o yüzden sinirlenmiştir

• telimi ne vercem be manyakmıyım 2.800 lira saymışım takır takır hahahahahahaha

adama keriz derle beee ... ben yiyemiyom al sne yee :) ))))))))))))))

en iyi espiriydi bencekimse boşa yok felan demesin :)

0|0
    0|0
    • Hocam espiri güzel de ben espiriden çok verdiğin 2.800 liraya takıldım :)) bu ne ya laptop mu aldın ne yaptın :D

• ban ilk gün verdin bebegim :D

• erkeklere sormuyorum demişsin ama cevabını biliyorum bu kızla alakalı bugün tanıştığım biri kendisi numarasını verdi bundan iki hafta önce tanıştığım biriyle facebooktan konuşuyoduk 1 hafta sonra telefonunu isteyebildim

0|0
    0|0
    • Facebooktan konuştugun verdi mi numarayı?

• verdi tabi ya konuşuyosa bir şeyler vardır elbet, kızına göre

• tel vermem ama fax telgraf verebilirim

2|0
    0|0
  • yaklışıklıysan bide paran olduğunu belli edersen 5 dk sürmez :D.hemen verirler.

0|0
    0|0
    • Tabi canım öyle bir erkek benden istese bende numaramı hemen verirdim :DD espiri bir yana çok doğru..

• aynen beğenirlerse hemen verirler teli :D

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra.

0|0
    0|0
    • O zamana kadar kız evlenir çocuk yapar 20 yaşında olsa 25 yaşına gelmiş olur :)

Yükleniyor...