Ayrıldığın sevgilinin canı eni iyi şekilde nasıl yakılır?

benim eski sevgilim bana yapmadığını bırakmadı..aldatmak dahil şimdi onun canını acıtnak istiyorum biliyorum saçma ama içimdeki hırs başka türlü geçmeyecek..dün arabayla önümden geçtiler başka kızla..tavsiyesi olan varsa bekliorumm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• Herkes kendisine yakışanı yaparmış, bırak gitsin, sen yoluna bak ;) Ona yapabileceğin en büyük kötülük onu iplememektir...

• O nasıl mutlu görünüyosa sen ondan mutlu olarak intikam al.Kızla gezse ne olacak.Sende birgün başka biriyle gezersin ondan iyisi yokmu dünyada.Sessiz kalarak kıskandığını belli etmeyerek intikam alman doğru bence.Boşveerr yani

• önemseme görmezden gel

• Ayrılmadın aldatıldın.O yüzden sevgilin olmadı hiçbir zaman , kullanıldığını kabul et ( zor da olsa ) ve önüne bak ders çıkarıp.

• senin şimdi hissettiğini o da o zamanlar hissediyordu..Seni elinde görüyordu..
      Tavlamak kolaydır ilişki zor
      Ben beceremiyorum anlaşılan sen de öylesindir
      Tecrübe olarak gör bunları ve geç..
      Geçemem deme geçersin
      Neyse bu son mesajımdı.

• ya aşık olan adam onu deli gibi severken neden kızlarla bara gitsin kii..neden sevdiğini üç yıl boyunca ağlatsın ki ne zaman bn ayrılcam bitti dedim o zaman göz yaşı dökmeye başladı yalvardı ama iş işte geçmiştii

• Senaryo hep aynı bazı şeyleri konuşmaktan sıkıldım..Kadınsın duyguların fırtınalı , alış bunlara...
      İyi günler

• Öncekileri Göster
  • En güzel intikam susmak ve beklemektir. İnan yapacağın en zor ve en etkili yöntem budur.

• ya çocuk sedni sevmiyorsa sen ne yaparsan yap acı çekmez istersen git en yakın arkadaşıyla birlikte ol. elbet çocuk ona bahseder ee ne olcak s.o.yu der

• başka biriyle ilişkiye girme tabiki aldatmaktır bunun başka bir açıklaması ve kılıfı yoktur.peki sen ne düşünüyosun bak ne güzel demişsin yaptığı kıskançlıklar ve sıkmasından sıkılmışsın bırak ne hali varsa görsün neden tatlı canını sıkıyosun.bırak herkez kendi hayatın yaşasın kendi önünü açmışsın.yeni bir olay değil anladığım kadarıyla

• şöyle söliyim yaptığı kıskançlıklardan ve beni sıkmasından dolayı önce ben ayrıldım sonra 1 ay ayrı kalınca o da aldatmış belki siz buna aldatmak demezsiniz ama bnce öyle..daha öncede aldatmış bara gitmiş bnden habersiz bunu da yeni öğrendim

• Otobüs kirala. Önünden geç

• Seni sevmiyorsa ne yaparsan yap yinede canını yakamazsın. Bu intikam duygularıyla yaranı derinleştirirsin, kendi canını yakarsın o kadar

• bence muhatap bile olma.. Adam olmayana Adam muamelesi yapmış olursun..

• bence birşey yapma bu nsan sence birşey yapmaya değer mi ki boşver

• regl oldugun gun onunla bulus ve onu bastan cikar dokunuslarinla ve konusmalarinla, sonra regl oldugunu soyle ve onunla birlikte olmadan ayril, en etkilisi bu olur sanirim :))

• sacma degil, ayip:)
      gercekten malina zarar versen bu olay kadar icerlemez!

• sacma :)

• arabasını yak çocukda içindeyken :D

• ona yeniden yazıyomuş gibi yap buluşalım de gitme arayıncada telefonu başka erkege açtır mal olsun...

• :D kötümüyüm neyim.:)

• güzel ya:D

• Topuklarına iki tane sık;)

• herif çoktan snei unutmuştur belli o yüzden yırtınma boşver sen ne yapacaksan kendin için yapmaya mutluluğu bulmaya odaklan hak ettiğin birini bul ve ona vereaaaaşeyini ver eaaaaşey hehh sevgini ver

• SENDE ONDAN DAHA YAKIŞIKLI BİRAZDA ZENGİN Bİ ARKADAŞLA ONUN ÖNÜNDEN GEÇ:)

• tırnaklarına iğne sok

• Çin işkencesi iyi olur.

Kızlar Ne Diyor 13

• boşver kendine başka bi sevgili bul...uğraşmana deymez.

• dik dur üzüldügünü belli etme ve sus bak nasıl geri dönecek zamanla

• onu kıskandırma..onun bu yapdıklarına sadece bak...bu en iyi intikamdır...bir süre sonra kendini salak gibi hissetmeye başlayacak.

• onun yüznden üzüldüğünü belli etme yeter. çünkü senin üzüldüğünü gördükçe o sevinecek. intikam alma isteğini anlıyorum bunu bende zaman zaman hissediyorum çünkü yaşadıklarım karşısında

• arabasini ciz.

• yakın arkadasıyla çık

• onunla tekrar konusmaya basla sonra kuzenine ya da yakın bir erkek arkadasınla anlas seni aradıgın bi gün tlfnu o acsın işte ne biliym desin bişeyler :D

• kasıklarına tekme atarak.

• içim bi tuhaf oldu o nedir be arkadaş çeksin vursun daha ii

• yakın arkadasnı ayarla

• Mutlu olarak... Ama onun canı yansın diye değil sadece kendin için.. ;)

• git bıçağı sapla ahahaha

• Onu takmamak. görmezlikten gelmek umursamak.Herseye inat gülmek eglenmek.Güçlü oldugunu görsün.Basitlerle takıldıgını anlar zamanla ama dönme öyle birine..

• hayat her basladıgın askın sonucunda bu dersleri ögretiyor insana :)

• doğrusun bacım:D

• sevmiyorki ayrilmis

Yükleniyor...