Spora baslıcam protein tozu kullanmak istiyorum ama zararlı diyende var yararlı diyrnde karar veremedim?

Acaba doktora felan mı tanışsam kıllanma felan yapıyo diyolar

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede neticesinden atan çok kurik var, protein tozunu steroidle karıştırıcan çok kişi var hiçbir zararı da yok ulan bulan adam bunu peynir altı suyundan bulmuş, icad etmiş, millet daha kullanmadan okumadan gelip böyle yorumlar yapıyor. Ha bunu soracaksan doktora yarın öbür benche girerken de doktora sor :D

0|0
    0|0
    • Aynen bak dogru peynir suyundan yapılıyo

• Hayır onu geçtim güzel kardeşim, ben salona gidiyorum abilerim orda, hocaları tanıyorum adam senin ölçünü alıyor, programı yazarken soruyor herhangi bir sağlık problemın var mı diye, eğer sen diyorsan var diye rapor getir diyor, güvenmiyorsan da gidip check up yaparım dersin bu.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kullanma bende spora gidiyorum bizim hocada herkese kullandırtmıyor gelişim açısından sıkıntılar yaratıyor sağlık problemleri yaratabiliyor bizim hoca spor salonunda onun bir kullandırma ölçüsü var vücut olarak o ölçülere gelmen gerek oda 1-2 seneyi buluyor aksatmadan yaparsan.

0|0
    0|0
  • zararlı falan değil hiç takma benim gibi kullanırsan zararlı olabilir ama bir zararını görmedim kahvem bittiğinde içecek niyetine bile içiyorum sıkıntı yok aynen devam içip spor yapmayınca böbreklerde sorun yapabileceğini söylerler ama onlar hep söylerler boşver sen al iç yap sporunu :D
    dur hatta canım çekti içiyim bende :D

0|0
    0|0
  • Uzak dur evlat. Yumurta ye. Yiyebirsen yarı cıvık ye. Olmadı kaysı kıvamında ye. Yumurtaların üzerine tam suyla doldur sadece 1 dakika kaynat ardından ocağı kapat ve 6 dakika sıcak suda beklet. Al sana zararsız protein deposu. Doğal. Sakın yeşile dönmüş yumurta tüketme. 😊

0|0
    0|0
  • Doktorlar en ıyısını bılır saglık acısından cogunlugu zararlı der cunkı karacıger enzımlerıne zarar verıyo ha bıde kan degerlerın yukselır 1 ay sonra baktır kanına mutlaka doktorun der zaten cogu yuksek cıkmıs dıye

0|0
    0|0
    • Dogru doktora sormak sart

• Doktorların çoğu bilmiyor esas sen yüksek öğretim görmüş bir beden eğitimi hocasına bu konularda tezler hazırlayıp kendini geliştirmiş olan.

• Daha dur, bir yap bakalım. İlk önce sen protein olan yiyecekler ile beslen yumurta falan, internetten bak protein tozu ile ilgili bir sürü video var.

0|0
    0|0
  • Önce bir başla spora 2 3 ay sonra alırsın dozu bilince hiç bir zararı yok doping değil zaten gıda takviyesi

0|0
    0|0
  • İlk üç ay tavsiye edilmiyor.

0|0
    0|0
  • belirli dozlarda kullanırsan ve sadece protein ihtiyacını karşılaman için kullanmanda zarar yok.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sonuçta kimyasal. Zararlı yani. Bence hiç kullanma.

0|0
    0|0
  • Yok onlar başka, sen protein kullan bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Kardeş ben kullandım ne zararı ya üstünde saglik bakanligi izni varsa korkma al

0|0
    0|0
    • Hadi ya peki kıllanma felan oldumu ve hangisini kullandın protein tozundan

• :D kardeş çok araştırırsan kafana çok şey takılır kullandım ve hiçbir zararını görmedim yararını gördüm kaç milyon tane body yapan insan kullanıyor zararı olsa bu ürünler satılırmı? Scitec 1 kiloluk kullandım ben çikolatalı tavsiye ederim

• Eyw kardesim sagol:)

• Kullanmadan spor yapılmıyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...