Abi dediğim insanla öpüştüm..

Dün öğlen annem bi arkadaşına başsağlığı için gidecekti (o kişinin kayınvalidesi vefat etmişti) ama yalnız gitmek istemedi ve en yakın arkadaşının oğlu var, Hakan. Hakan'ın eşi ile gitmeye karar verdiler. Önce onlara gittik, hakan ve eşi oturuyorlardı. Benim canım gitmek istemiyordu cenaze evine ve ben öyle söyleyince 'Hakan abi'nin eşi özaman sen burda kal Hakan abinle tavla oynarsınız dedi. Hakan Abi'de 'tabii ya sen kal' dedi.

Annemle Hakan'ın eşi gittiler biz kaldık hakanla baş başa. Ben zaten hoşlanıyordum ondan, ama bir abi olarak. Sonra ben şu içmeye mutfağa gittim ve şu içtikten sonra arkamı bi döndüm arkamda Hakan duruyordu. Göz göze geldik ve birden dudağıma yapıştı. Salaklık bende ki bende karşı koymadım o öptükçe ben daha çok öptüm. Sonra ben birden ittirdim onu ve eve gidiyorum dedim hemen çıktım.

Öncellikle şunu belirteyim, anlattığım şey 100% gerçek hiç birşey uydurmaca değil..

Akşam bize oturmaya geldiler, Hakan karısına bi ilgili bi ilgiliydi anlatamam özellikle ben odaya girdikçe samimileşiyorlardı, hatta karısı bile şaşırdı. Tipik yaptığından pişman erkek tavırları. Ben yaptığımdan çok pişmanım ve bunları yazarken bile utanıyorum. O karısını bende sevgilimi aldattım. Ne yapayım? Sır olarak mı kalsın yoksa herkese açıklamak en doğrusu mu? Bu arada ben 20 yaşındayım Hakan'da 29-30 yaşlarında.

0|0
19|25

En İyi Erkek Görüşü

• hakanda eski kaşarlardan...asdasdasd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Hakanda az değilmiş! Evli barklı adamsın ne işin var senin 20lik körpeyle köpoğlu

1|0
    0|0
  • Ben böyle şeyleri filimlerde izliyordum. Gerçeği de varmış demek ki. Yabancı bir kızla bir erkeğin aynı evde kalması en başta yanlış bişey zaten. Allah, kuranda zinaya yaklaşmayın diyor. Çok manidar. Allah'a tövbe et. Sevgiline söylemenden yanayım. Yinede doğru olanı bende bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Aynen bende sadece filmlerde var zannediyordum. Hata bende onunla asla yalnız kalmamaliydim ama abi dediğim insanın, doğduğum günden beri tanıdığım insanın bana o gözle baktığını nerden bilebilirdim ki? İnşallah Allah'ım beni affeder.

• Bazı erkekler kendi çocuklarına o gözle bakarlar. O yüzden bi erkeğe güvenip onunla tek başına aynı ortamda bulunma. Allah'a dua et, inşallah affeder. Pişman olmak önemli.

• Hoslaniyordum demissin, oda hoslandigini anlamis ve affetmemis, helal olsun :)

Karisi ile seni kiskandirmak icin ilgili, pismanligindan degil,

kimseye soyliyerek bir aptallik etme.

Eger bir heyecan yasamak istersen Hakan abicigin sana yardimci olur istedigin zaman.

0|0
    0|0
  • Ben zaten hoşlanıyordum ondan, ama bir abi olarak. bak bu senın cumlen . çarpık ilişki senın içinde kızım

0|0
    0|0
  • ya bıktım artık bu kızların istemiyorum yan cebime koy tavırlarından be! arkadaşlar bilin ki, erkekler ne kadar istiyosa sevişmeyi, sevgilisi varken başka birini öpmeyi, kızlar da bi o kadar istiyo. onlar cesaret edemiyor kolay kolay, ilk adımı atmıyolar kolay kolay, tek fark o. hepsi istemeyebilir ama yeri ve zamanı gelince çoğu ister. erkeklerin çoğunun istediği gibi.

0|0
    0|0
  • abi deedin insanla öpüştüysen ya sen tutarsızsın ya abin abaza ya sen .çok isteklisin yada çevrende erkek yok

1|0
    0|0
  • bu kadar zayıf birisimisin, ozaman sana güvenen insanın güvenini her an tekrar boşa çıkarman mümkün desene

0|0
    0|0
  • yazık olmuş sevgiline ve hakanın karısına

0|0
    0|0
  • olabilir benim en yakın arkadaşım gay ilişkiye girmiş düşşün artık seninki normal

0|0
    2|0
  • mesele baştan sona tezatla dolu aslında ama olan olmuş bu sana tecrübe olarak döndü zaten bence hayat devam ediyor geri kalanı nı zehir etme karaktersizliğin büyüğü abim dedğinde zaten

0|0
    0|0
  • cok karakterli ve namuslusun hayran kalmamak elde degil senin gibiler nerde oturuyor acaba

1|1
    1|0
  • hakan'da az değilmiş ha.. way çakal wayy

0|0
    0|0
  • bu olayı kapat gitsin unutun. sen neden karşı koymadın?

0|0
    0|0
  • anlık olan bişey ama hissetiklernde haklısın ama sennle daha ileri gitmek isteyebilir bidahakinde dikkatli ol henem kapılma geri çevir zorla yapamaz ya

0|0
    2|0
    • Zaten bir daha 1 metre bile yanıma yaklaşamaz

• eğer yaklaşma devam ederse karsına söle derim bianda öptü beni karşı koyamadım ama sonra bıraktım dersn ama annenle arası açılabilir yinede sen bilirsin

• İntihar edin beraber.

0|1
    0|0
  • güzel hikaye yazmışsın :)

0|0
    0|0
  • devamı gelir gibi duruyo, istemesende

0|0
    0|0
  • Büyük aptallık. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık. Özür dilerim ama durum bu.

0|0
    0|0
    • Biliyorum :(

• Kendine hakim olmak bukadar zor mu hergun yuzyuze bakacagın bırıyle bunu yapman ıcın ya cok yuzsuz olman lazım yada ertesı gun ordan gıdıcek olman lazım senınkı hangısı arkadaşım?

• aferin sana kızım sende bi problemmi var o öptü sonra ben öptüm saçmalamaa yav

0|0
    0|0
  • Olmuşla ölmüşe çare yok yaşamaya devam

0|0
    0|0
  • sır kalsın bence

0|0
    0|0
  • kimseye söyle...bidahada dikatli ol o adam bidaha bunu dneyebilir hbr olsun...

0|0
    0|0
  • sen kesin adamı azdırmışın yoksa seni öpmeye kalkışmazdı

0|0
    1|0
  • Olabılır bız nelerını gorduk bu yanın da hıç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• 'Ben zaten hoşlanıyordum ondan, ama bir abi olarak. ' bunu anlamadım.

akşam karısına ilgili davranma sebebi pişmanlık falan değil seni kıskandırma çabası.

ayrıca annen nasıl bir erkekle başbaşa evde bırakmış diyen bir arkadaş vardı kesinlikle ona katılıyorum. bu devirde insanlar biraz daha temkinli davranmalı

bu arada hakan abin karısına ilgili davranmak yerine senin üzerine gitseydi ve senden çok etkilendiğini falan söyleseydi yine bu pişmanlığın olacak mıydı? yoksa sırf bunları yapmadığı için kızgınlığından dolayı mı pişmansın?

1|2
    0|0
  • Karısına söyle çocukları yoksa çünkü en yakınıyla bunu yapan kim bilir başkasıyla ne yapar.Ama sana inanmazlarsa ne olacağını da düşün.

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşündüm ama bana inanmazlarsa olan bana olur üstelik sevgilim kulaginada giderse mahveder beni

• Sevgilini unut artık,biraz kırıcı olacak ama sen onu sevseydin o adama karşılık vermezdin.Sana inanacaklarından eminsen söylemelisin,olmazsa önce annene çıtlat(başka ark. yapmış gibi anlat) bir fikir edinirsin.

• Kime anlatacaksın. Sır olarak kalsın kimsenin bir şey bilmesine gerek yok. Kötü bir olay olmuş ama sende zamanla unutursun.

0|0
    0|1
    • İnşallah unuturum. Rn azından anneme anlatsam?

• En son anlatılması gereken kişi anne. İnan bana bak kimseye anlatmayınca daha iyi olur daha çabuk unutursun.

• Yapacağını yapmışsın zaten, birde herkese anlatarak kendini rezil mi edeceksin? Emin ol ona bir şey olmaz, erkek ya. Bu toplum böyle.

1|0
    0|2
    • Evet haklisin, ama böyle susmakta sanki yanlış mis gibi geliyor ne bileyim karısına bakarken cok suçlu hissdiyorum kendimi

• Olan olmuş zaten, yuvaları yıkılır, onlar yine barışır belkide, arada kötü olan da sen olursun..

Üstelik aileni de düşün..

• sir olarak kalsin! kusura bakma ama yaptigin ahlaksizlik biraz!

0|1
    0|1
  • Flash Tv de canlandırma olmalı

1|1
    1|0
  • Olan olmuş boşver takma kafanı

0|0
    0|2
  • hayır ya açıklaama bence yanlış anlaşılabilir zaten anlık bişey ve bi hata yani boşver söyleeme bidaaha öyle bişey yapma.

0|0
    0|2
    • Evet o bir anlık bir sey di zaten bende sasirdim

• Sır olarak kalmasın bence.

0|0
    0|0
  • uyarmana rağmen yine de inanmadım anlattıklarına

0|0
    0|1
  • nasip hep.benim de şarap ve fındık diyen insanlarla öpüşesim geliyor,abi amca dinlemem.

0|0
    0|1
  • gaflete kapılmışsın. ama suçlu olan hakan dediğin şahıs nasıl evli bir erkek yapar ki böyle bişeyi. kimseye anlatma unutulusun gitsin. ama bi daha o adama yaklaşma.

0|0
    0|2
  • hakan senin ondan hoşlandığını anlamış ve sana karşı istek duymuş ama yaptığınız ikinizinde adilik. bunu sevgilinden nasıl saklayacaksn vicdan azabı cekmeyecek misin bilmiyorum ama herkese açıklarsan suçlu sen çıkabilirsin çünkü bir yuvayı bozmuş olcaksn ailene falan syleme

0|1
    0|0
  • bence soylemelisin sır olarak kalması yanlıs ve kendi sucunu da itiraf etmelisin.adamın eşine de yazık biri demiş aşagıda cok dogru demiş sen bu kadr yakınken boyle bişey dusunen baskasıyla neler yapmaz.ayrıca hadi annen,adamın eşi bişey demiyor beraber kalmanıza hadi olmaz ya oldu diyelim senin sevgilin de mi bişey demyor elin adamı sonucta:s

0|0
    0|0
  • bence soylemelisin eşine durumu ne demek ya bu koskoca evli barklı adamın yaptıgına bak:/

0|0
    0|0
  • sır olarak kalsın.. unutmaya çalış.

0|0
    0|2
  • Pişman olcak ne var. Olan olmuş Tecrübe sonuçta herşey. Ben Hakanın pişmanlıktan öyle davrandığını sanmam. Tipik suç işlemiş erkek tavırları onunkisi.

0|0
    1|2
  • hakanın çükünü kesip köpeklere yedir.

2|0
    0|0
  • o degılde bır anne nasıl senı evlı olsun bekar olsun bı erkekle basbasa bırakıyor bu nasıl bı zıhnıyet ?onu gectım karısının kafası hıc calısmıyor mu atesle barut yanyana hemde genc bı kızı sen kocanla yalnız bırakıyorsun yok walla bu dunyanın cıvısı cıkmıs pes dıyorum.

2|2
    0|0
    • Hakan abinin annesi ile benim annem 30 senedir arkadaslar biz hakanla kardes gibiyiz ve Hakan'ın eşi de bunu biliyor yani onlarınki tamamen iyi niyet ve saflik

• ıyı nıyet evet guzelım bu devırde babana bıle guvenmıyceksın anladın mı ? yoksa ıste boyle olur sonu

Yükleniyor...