Vücudumu nasıl şekillendirebilirim?

boyum 1.70 lerde kilom 60. birçok kişi boyuma göre kilomun normal olduğunu söylüyor bunun için vücudumu şekle sokmak istiyorum bende. bilen ya da bir şekilde kilo vermiş olan yardımcı olabilir mi? ayrıca göğüsleriminde küçülmesini istemiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
kilo vermek değil şekillendirmek istiyorum arkadaşlar

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer doğru bir bilgi almak istiyorsan iyi bir spor salonuna git ordakilere danış, burdaki kuriklerin yarısının söylediği kolpa, ağırlık altına girmiş Dana Linn Bailey gibi mi olacaksın ağırlık altına gidip. Gidersin kayıt olursun ölçülerin alınır, program hazırlanır Step Aerobik veya Fitness hangisini yapacaksan eğer, başlarsın çalışmaya, güzel bir diyetle de istediğin sıkı vücuda sahip olursun, diyet derken zayiflamak için olan diyetlerden bahsetmiyorum protein dieti örnek olarak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağırlık çalışması yapmalısın bu da vücudunun efor testine girdikten sonra ne kadar ne şekilde etkili olacağının belirlenmesinden sonra ortaya çıkar bunun için vaktim param. Yok diyorsan göğüs hareketleri ilerde sarma problemine karşı karın ve bacak hareketleri yapabilirsin yaz googleye youtubeye bir sürü video çıkar uygula

1|0
    0|0
  • bunun için dans kursları var her şekle sokuyorlar bir araştır..

1|0
    0|0
  • Jimnastik hareketleri ve yüzme vücudunu şekillendirmende yardımcı olacaktır

1|0
    0|0
  • kilo verırsen mecbur kuculur vucut sıkılastırma yap

1|0
    0|0
  • Rahat ol takma böyle şeyleri boşveeeer...

1|0
    0|0
  • ağırlık çalışarak. hafif kilolar ile ama.

1|0
    0|0
  • Sürekli seks yaparak

0|0
    1|0
  • Daha gireceği şekile girmiş :)) sumu bu her kalıba uysun. Spor yap spor

0|0
    0|0
  • pasta kalıbıyla :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sitedeki herkes neden 170 boyunda disardaki 160lik kizlar nerde? Eger gercekten bu boydaysan once bes kilo vermelisin. Ardinda squat yapmalisin duzenli olarak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...