Beşiktaş'ın Mersin maçındaki 11'ini nasıl buldunuz?

Tolga-Serdar-Ersan-Franco-Motta-Olcay-Veli-Sosa-G. Töre-Oguzhan-Demba Ba

Ben hiç beğenmedim Veli ya da Oğuzhan yerine Tolgay
Ersan yerine de Atınç'ı tercih edebilseydi keşke bu adam neden alternatif oyuncular denemek yerine böylesine ezbere bir kadroyla oynamayı tercih ediyor anlamıyorum, Ersan haftalardır rezalet futbol oynuyor Oğuzhan desen keza Sarıyer maçında Atınçta Tolgay da çok iyiydi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın. .. :(
    Sen mi Teknik Direktör olsan acaba diye düşündüm şimdi. . ;-) :) ♥

0|0
    0|0
    • Keşke olsamm Pektemek, Ersan, Necip hiçbiri barınamaz takımda :))

• Ahh inşllah şansıma şimdiye dek hiç Beşiktaş'lı birinden hoşlanmadım bile hep FB'liler denk geldi :(

• Çok teşekkür ediyorum. . . ;-) :) ♥ ♡ ♥
      Ben varım desem sapıklık etmiş olmam demi? :O :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Besiktasin klasik 11 i bozup da takimda ki kimyayi bozmak istemeyor Tolgay daha yeni geldi hemen (ligde) ilk 11 de baslamasi sacma olirdu zaten ikinci yari alir buyuk ihtimalle

0|0
    0|0
    • Tolgay neyse de Ersan'a nasıl sabrediyor bu adam

• -KırmızıŞeytanlar-

alıp gelecek maçı asdsa. d

0|0
    0|0
  • Franco cezalı değilmiydi geçen haftadan

0|0
    0|0
    • Sarıyer maçında kullandı cezasını

• Oğuzhan çok cılız kalıyo kerim frei ya da tolgay oynamalı yerine

• Oguzhan'ı acilen çıkarması lazım sahada yok adam resmen, bir tane isabetli pasını göremedim henüz

Kızlar Ne Diyor 2

• Atınçın tecrübe eksiği var hala. Sarıyerle kıyaslamayalım Mersini Kartaliçem. Oğuzhana bende anlam veremedim umarım toparlar bu maç özledik iyi oynadığı zamanları. Tolgayında biraz daha zamana ihtiyacı var uyum açısından.

0|0
    0|0
    • Ersan'dan kötü olamaz yaa gerçi bugün fena değil ersan da utandırdı beni :D Oğuzhan'ı çıkarıp Kerim'i alır umarım derhal

• Atınç senelrdir kiralık oynuyor zaten Anadolu'da, Ersan da Beşiktaş'a geldiğinde onunla yaşıttı oynaya oynaya pişti ama o eski halinden eser yok şiieemddii :D

• Ersan banko oynadı bizde kartaliçem. Atınç gittiği takımlarda da süreklilik çok sağlayamadı ondan eksik hala :)

Ersan deme gs olayında fena ağlamıştım :)

• Beşiktaş'ın her zamanki kadrosu t. direktörünüz anadolu takımlarına karşı iyi sonuçlar alıyor. Ersan konusunda haklısın.

0|0
    0|0
    • Atınç'a şans vermesi lazım artık ersan çok saçma sapan pas hataları yapıyor :(

• Hiç dikkat etmedim göz çevresine

• Gülerken bir bak o zaman instagram fotolarına falan :)

Yükleniyor...