Şımarık öğrenciler için ne yapalım sizce?

şimdi bir danışanım geldi kadın kafayı yiyecekmiş sınıfta şımarık bir kız varmış baş etmekte zorlanıyorum sinirlerim bozuldu diyor.ben tabi psikolojik destek verdim ama şunu merak ediyorum 15 20 yaş arası gençlere nasıl davranalım onların şımarıklığını nasıl giderriz sizlerin de görüşünü alabilirmiyim lütfen seviyeli olsun bu bir nevi araştırma konusu değerlendirme yapcam?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Şımarıklık yeteri kadar ilgi ve takdir görmemiş kişilerin başvurduğu bir yol. İlgi arsızı denilen bu kişiler için negatif veya pozitif ilgi arasında pek bir fark olmaz. Ona kızmanız bile onun bu ihtiyacını karşılamasını sağlar. Olumlu pekiştirmelerle onu bu huyundan vaz geçirmek gerekir. Uuzn bir çalışmayı gerektirebilirse de sonuçlarının başarılı olacağına inanıyorum. Şımarmadığı durumlarda takdir gösterip diğer durumda ilgisiz kalmak mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz psikolojik danisman misiniz ? 2.tip ceza yontemini kullanabilirsiniz. Fakat psikolojik danismanlik

Egitiminiz varsa bunu baskalarina gerek kamadan kendi bilgi ve tecrubelerinizle cozebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • evet danışamnım yöntemleri biliyorum halk olarak sizler ne düşünüyorsunuz onu merak ettim bir nevi araştırma halkın tepkisi ne yani bu türk çocuklar halk tarfından nasıl karşılanıyor onu merak ettim

• ben de psikolojik danısmanlık okuyorum

• rencide etmekle sadece senden daha cok nefret etmelerini saglarsın. oturt en arkaya tek basına baska da bisey soyleme. bi sure sonra bıkar zaten o da.

0|0
    0|0
  • Ciddi ama onları önemsediğini belli eden bir yaklaşım bence en iyisi(ciddi derken hiç bir şakaya gülmeyen anlamında da değil,seviyeli anlamında).Umarım yard. olur.

0|0
    0|0
  • 2 yolu vardır

ya arkadaş gibi olunmalı tabi abartı olmamak şartı ile

yada dozunda disiplin olmalı

0|0
    0|0
  • onlarıns SORUNALRI A KULAK VERİLMELİ

0|0
    0|0
  • öğrenciyi ancak düşük notlar , düşük sözlüler , müdüre yollanmalar adam eder.

ne yapsanız boş. yok efendim tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır lafı. peh.

( kendimden biliyorum )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eskiden babalar hayatın gerçeğini evlatlarına anlatmak için biryerlere çalışmaya gönderirlerdi. mesela ben ilkokulda sanayiye çalışmaya gitmiştim ki çalışmanın önemini anlamamda bana baya bir yardımcı olmuştu. Doğal olarak hayata bakış açısı, şımarıklık gibi durumları öğrenmemde büyük bir etki yarattı galiba.

bilmiyorum bu tarz şeyler şimdi uygulanabilir mi? yani biryere çalışmaya gönderme emir altında çalıştırma tarzında şeyler...?

0|0
    0|0
  • rencide et

0|0
    0|0
  • siteyi daha sıkı takip et..onlardan burda da mevcut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...