Kız arkadaşınızın evindeyken babasına yakalandınız mı ?

Yada dolabın içine saklanıp uygun vakit bulduğunuzda kaçtınız mı ? Geçenlerde böyle bi olay geçti başımdanda.

Güncellemeler:
Ben 1 buçuk saate gelmezler sanıyodum erken geldiler o yüzden böyle oldu :D

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4 yıl önce yapmıştım öyle birşey =)9 Arkadaşım evine çağırdı ben istemedim ama zorlayınca gitmek zorunda kaldım kendine ait odası vardı zaten kimse girmez demişti, akşam üzeri tel üzerinden haberleştik evin kapısını açıp aldı içeri =)9 Sabaha kadar konuştuk =Pp Babası belinde 2 tabancayla geziyormuş o zamanlar bana söylememişti,haberim olsaydı gidermiydim hiç =)9

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• :D:D sen naptın? nereye saklandın:D

0|2
    0|0
  • İyi kurtarmışın paçayı

0|2
    1|0
  • seni eve alan kızda hata

0|0
    0|1
    • Neden ? Gece ders çalışmaya çağırmıyor beni değil mi ? Ayrıca bu anıyıda hiç bi arkadaşıma anlatmadım. Böyle bi anı hayatımda bi defa anca başıma gelir. Burda soru sorarken anlatmayıda düşünmüyodum millet sorunca öyle anlatayım dedim.

• Beni iki gece üst üste almıştı 17 lik sevgilim :S Üstelik üst katta büyükbabası alt katta amcası vardı.Kız erkekliğe dokundurunca gittim mecbur.Ama değdi :) Bahçe duvarından filan atlamıştım..Tam bir yeşilçam klasiği gibiydi..Gece 12 de gidip sabah gelmiştim..Kimseye yakalanmadık neyse ki..

• vay vay ne aksiyonlar yaşıyo millet suraya bak

• kız arkadaşımın evindeyken hiç yakalanmadım

0|0
    0|0
  • ohaa :)) bu ne cesaret abiii bunları anlatıyosunuz yaa hayretlerle okuyorum nasıl kızlar var boyle yaa cesarete bakk babam ın evin de aslaaaa... ! :))

0|0
    0|0
    • Abi ilk başta olmaz diyosun reddediyosun da bakıyorum kız takmıyo abi ben ne takıcam. Babasından korkmuyosa ben hiç korkmam diyip gidiyorum kendime öyle gaz veriyorum :D

• :)) cok heycanlı olmuştur ya

• Askerde çok dayak yersin

0|1
    0|1
  • Babası evdeydi zaten arkadaşımın O.o

0|0
    0|0
  • götün tutuşmuştur :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımdan birinin başına öyle bişi gelmişti. Gündüz vakti evdelerken kızın babası geliyo eve unuttuğu birşeyi almaya. Çocuu tuvalete gizliyolar. Allahtan baba evde çok fazla kalmıyo da çocuk pok kokusuna çok uzun süre maruz kalmıyo.

0|0
    0|0
    • Tuvalette riskliymiş ya adam tuvalete girseydi. Allahtan benimkinin dolabı müsaitti :D

• evet erkek arkadasım evdeyken abım gelmıstı benım odaya sakladım hemen dolabın ıcın ayakkabılarını felanda apar topar sakladım gece benımle kalmiştı butun gece sabaha kadar konusmustuk sesız sesız cok guzeldı:D sabah ezanındada gıtmıstı sımdı hala gulerız o gunlere ama kendı kızı bunu yapsa asla onaylamazmıs:D kızımızın cekecegı var babasından.

0|2
    1|0
    • E öyle tabi. Bu yüzden babalar kızlarını sevgilisi olmasına karşı çıkıyolar :D O yaşlardan onlarda geçti ne hissettiğimizi neler olabilceğini biliyolar :D

• :) kızımın erkek arkadasıda babsı gıbı olucaksa sorun olmaz bence:D

Erkekler Ne Diyor 9

• link mesaj atarak kaldırma talebinde bulunabilirsin

(özel mesaj alımın kapalı)

0|0
    0|0
    • Tamam teşekürler mesaj attım kaldırılmış :)

• Özel mesaj atamıyorlar mı bana ? Nasıl düzeltebilirim

• link tıkla ve Sadece arkadaşlarım bana mesaj atabilir ve duvarıma yazabilir kutucuğuna tıkla

• :D İyi kaçmışsın.Güzel aksiyon olmuştur ama :d

0|1
    0|0
    • Baya iyidi ya. Anlatmakla gerçekten olmuyo insan o anı yaşayınca fena bişey :D

• Hadi anlat anlat :D neler oldu

0|1
    0|0
    • Anlattım :D fena bişeydi ben bacaklarımın o kadar titrediğini hiç bilmiyodum :D babasının sesini her duyduğumda off

• :D O anı gözümde canlandırdım da bir an gerçekten orda olmak istemez insan o dakika.Sonra bol bol gülmüşsündür ya adrenalin patlaması olmuş ne güzel :D

• nasıl bi cesaret o ya :D

0|1
    0|0
    • Babasının gelceğini tahmin edemedim ki :D Erken geldiler

• Bol keseden sallamak : Yine bedava .

1|0
    1|2
    • harbiden haaa anne babanın ve diğer çocukların o saatlerde uyuması gerekyor evlerinde.ne alaka bi yere gitmeleri?

• Bu laflar yüzünden kaldırdım bişey anlattığım yok. Ben yalancıyım burda gizli gizli ego tatmin ediyorum.

• despasmana gitmeyi sevmem :) çok tehlikeli.. "bi' nevi ölmeyi bayılmak zannetmek"

0|1
    0|0
  • bu g. korkusu yetmiştir sana :)))

0|0
    0|0
  • ayıp gece gece uyandırmayın adamcağızı biraz sessiz olun

0|0
    0|0
  • ewet ama annesine tamda memeleri ellerken.

0|0
    0|1
Yükleniyor...