Eşinizle/sevgilinizle kavga ettiğinizde bunu çevrenize belli eder misiniz yoksa çaktırmamaya mı çalışırsınız?

Soru açık, eşinizle ya da sevgilinizle herhangi bir sebepten dolayı tartıştınız ve kavga ettiniz, şiddetli geçti. Sonra dışarı çıkmanız gerekiyor, belki arkadaşlarınızın, belki ailenizin yanına gidiyorsunuz, veya daha toparlamadan arayı bir şekilde insanların içine karışıyorsunuz. Birbirinize bozuk olduğunun anlaşılmaması için aranız normal gibi davranıp çabalar mısınız? Yoksa baş başayken olduğunuz düzeyde devam mı edersiniz?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin huzurunu kaçırmamaya çalısırım ama genede kahkahalar atıp dünyanın en mutlu insanıyım gibi de yapamam. moralimin bozuk olduğu anlaşılsa da ufak önemsiz bir tartışma imajı veririm

0|1
    0|0
    • Bu her iki taraf içinde böyle olmalı sence de, değil mi?

• tabi ki her iki tarafta aynı şekilde olmalı 4duvar arasında yaşanan 4duvar arasında kalmalı

• Samimi cevabın ve yorumların için teşekkürler ;)

Kızlar Ne Diyor 12

• Belli etmem , kimsenin ağzına laf vermeye gerek yok .

0|1
    0|0
  • Caktirmam, baskalari bu durumdan cok neselene bilir :D O yüzden kimsenin aramizdaki sorunun anlamasina, bilmesine gerek yok :)

0|1
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum. Teşekkürler samimi cevabın için ;) Anladığım kadarıyla iyi olamasan bile iyiymiş gibi davranmaya devam edersin...

• iyi ne kelime MÜKEMMEL :)

• ben belli etmek istemezsemde anlarlar..mutlu değilimdir fazla konuşmam ..gözlerim yerli yersiz yerlerde dalar gider..o tür şeyler işte..

0|1
    0|0
  • kan kusar kizilcik serbeti icim derim !

belli etmem anlatmam

0|1
    0|0
  • kavga büyükse belli edebilirim evet

0|1
    0|0
    • hayat memat meselesi değil, ama birbirinize bağırarak tartıştınız işte... Normal kavgalardan biri, çok çok büyük mesele değil yani öyle düşün ;)

• haklısın

• Sanada teşekkürler samimi cevabın ve yorumların için ;)

• illaki belli olur surat düşer bazen ogün suratsız somurtursun çünkü mutlu değilsindir

0|1
    0|0
    • Ama bu çevre için, hele ki meraklı aileler için, atıyorum sevgilinin arkadaşlarının yanına gittiniz, arkadaşlarının gözü önünde sevgilin için kötü bir durum değil mi? Anlıyorum iyi olmadan iyiymiş gibi gözükmek zor ama...

• ama bu istemsiz olan bişey bende öyle çok neşeli çok aktif olmama rağmen ogün kendime engel olamıyorum

• teşekkürler samimi cevabın ve yorumun için ;)

• belli etmem

0|1
    0|0
  • aileme belli etmem kesinlikle .

0|1
    0|0
  • Asla etrafıma hissettirmem

0|1
    0|0
  • Ne kadar toparlamaya çalışsamda kendimi yüzümden belli olur..

0|1
    0|0
  • Belli ederim.

0|1
    0|0
    • peki belli edeceğin ve sevgilin bunun olmasını istemediği için, atıyorum senin arkadaşlarının yada ailenin yanına gitme programından vazgeçerse?

• kesinlikle belli etmem.

0|1
    0|0
    • çok çok iyi olmak zorunda değil tabiki insan ama bende belli etmemeli diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok samimi olduğum insanlara azda olsa belli ederim, biraz dertleşiriz ancak onun dışında aileme bile belli etmem.

0|1
    0|0
  • Kol kırılır ,yen içinde kalır. Her şey mahremiyet içinde olmalı, asla ve asla ilişkinin değeri düşürülmemeli...Özellikle erkek adama böyle seviyesizlikler, kaprisler hiç yakışmaz..

0|1
    0|0
    • Ben bir bayana da aynı ölçüde yakışmayacağını düşünüyorum ve aynen senin gibi düşünüyorum, teşekkürler ;)

• direk herşeyime yansır,içimde yaşamam,anlatmam ama karşımdaki sıkıntım olduğunu anlayacakdır...

0|1
    0|0
  • Çaktırmamaya çalışırım.

0|1
    0|0
    • durumunun herzamankinden farklı olduğunu hissedip, sen normal değilsin, iyi gözükmüyosun deyip ısrarla ne olduğunu sorarlarsa?

• teşekkürler cevabın için ;)

• Rica ederim.

• sadece biraz uzaklaşıp hava almam yeterli :) hiç birşey kalmaz geçer gider anlık olur.

0|1
    0|0
    • Helal, çok güzel bir özellik :)

• Bende senin gibi düşünürüm, o yüzden çok anlayışlı ve sabırlı olduğumu söylerler. Ama bir anda da hiçbir şey yok gibi yapamam heralde, bende biraz zaman alabilir :D

• Nasıl biri olduğumu bilmiyorum ama cekilmez birisiyim bunu biliyorum :)

• Belli etmem.

0|1
    0|0
  • zaman zaman ederim zamana zaman etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...