Bu rRus kızları neden bu kadar güzel?

her erkeği çekmeyi başarıyorlar, o kadar güzeller ki. gencinden çocuğuna kadar. ki ben bunu bir kız olarak söylüyorum. sanırım içten içe kıskanmaya başladım :D

Güncellemeler:
kıskanıyorum ya yapmayın, lanet olsun :D

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• ruslar cok guzel oluyor ama guzel turk kizi oyle guzel oluyor ki... rus kizi sarisin oldugu icin guzel diyorusunuz ama turk kizi esmer de oluyor sarisin da oluyor gozleri deyisin renk ve ... yani turk kizi guzel oldugunda rusdan guzel oluyor

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• ne çekicisi yahu bodruma tatile gittim rus kızıyla öpüştü öpüştü gece beraber olalım dedi ben bizim Türkün yanına gittim :) kahretsin oda vermedi manuele devam :D :D yaşanmış acı bi tecrübe ama ben yinede hijyenliklerine güvenmediğim için çekici gelmıyor bana

1|0
    0|1
  • Rusya'da çalışan bir arkadaşım bana Rusya'yı anlatırken hangi sokağa dönsem yürürken, yanımdan her sokakta bir kainat güzeli geçiyor demişti :)) O geldi aklıma şimdi :))

0|0
    0|0
  • Genetik kodları güzel :D niye olucak rusya soğuk çok soğuk hatta hepsi beyaz tenli büyük bir kısmı saçlar da hep sarı çünkü pigmentler az oldugu icin hersey acık renk cogunlukla sarı saç yeşil-mavi göz beyaz ten söyle bir profillendir harika duruyor ztn. Ama bence ingilizler daha güzel rusların ki hep iri kemikli geniş omuz falan oluyor :D

0|0
    0|0
  • Ne isveç, ne rus, ne de başka bir ülke ne varsa ülkemiz kızlarında vardır.

4|0
    0|0
  • en çirkin rus kızının yanında en güzel türk kızı kezban kalır.sadece rus değil iskandinav ülkeleri hep böyle güzeldir.ama iskandinav ülkelerinin arasında en duygusal olanlar rus kızlarıdır..eşine bağlıdır ilgilidir..türk kızıyle gezerim yer içerim,ama rus kızıyla evlenirim :)

0|0
    1|0
  • Rus kızlarını yanında en güzel Türk kızı kezban kalır,bir hafta birisiyle kaldım ozaman erkek oldugumu anlamıştım...

0|0
    5|0
  • Kıskaaaaananlaaaaar çatlasııın..Kıskananlar çatlasıın :D

0|1
    0|0
  • rus kızları güzel çünkü rus erkekleri yakışıklı ve kızlara baskı yapmıyor o yüzden. burada türk kızı güzelleşsin o tipsiz türk erkeği hemen müdahale ediyor o güzel kız pasif oluyor.

1|0
    0|0
  • Bir dönem rusyada bulundum inanılmaz güzeller ve uzunboylular dunyada başka bir millette yoktur bu kızlar

0|0
    0|0
  • evet güzeller onların genlerinde gerçekten özel üretimmiş gibi bir şey var 10 tanesinden 8 i güzel mi olur bi memleketin kızları ya :))

0|0
    0|0
  • ve bu rus kadınlara verilen karşı cinse bakın rus erkekler..bu kadar tipsiz ve alkolik insan güruhu görmedim..

yazık be hatunlara...

0|0
    0|0
  • Bir ben göremedim şu güzel rus kızlarını. Ya da bende göz zevki yok.

1|0
    0|0
  • güzelliklerini göstermesini de biliyolar :)

0|0
    0|0
  • Yaratılırken öyle bi ayrıcalık verilmiş onlara :/

0|0
    0|0
  • gerçekten süperler !

0|0
    0|0
  • bi' yunan kızları kadar olamazlar

0|0
    1|0
  • Ooooof of deme :)

0|0
    0|0
  • bi rus kızları,bi cameron diaz,bi halle berry,bi scarlett johansson favoriler bööle uzar gider :)

0|0
    0|0
  • şans

0|0
    0|0
  • tohumları sağlam

0|0
    0|0
  • Harbi ya niye bu kadar güzel.

0|0
    0|0
  • kıskanclıktan ölüon haberin yok

0|0
    0|0
  • bir türk erkeğinin kalbinde herzaman bir rus bayana yer vardır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Belki babalarındadır keramet , kimbilir .Rus damat mı alsak ne yapsak ...

5|0
    0|0
    • bencede erkeklerınde var birşey

• yanlış anlamayın ama duygusuz türk kadınınlarının çoğunu duygusuz rus erkeği paklar

• Yapılan araştırmalara göre son 14 yılda hiçbir rus erkeği türk kızıyla evlenmemiş.Ben demiyom araştırmalar diyor...

• bana çoooooookk aşırı gzl gelmiyorlar..türk erkeklerininde rusları güzel bulmasının sebebini başka yabancı kadın görmemelerine yoruyorum.

0|0
    0|0
    • ben bodrumda yaşıyorum ve farklı milletlerden bir çok bayan geliyor ve aynı zamanda arkadaşlarımda oldu. bence rus kızları model için aranılan özelliklere % 80 olarak sahipler buda görmeye alışık olmadığımız için çekici geliyor

• ben hic takmiyorum diyecektim ama dusundum de gercekten takiyorum cekici olduklari kadar da igrencler bence

1|0
    0|0
  • sordum malum kişiye ama cevap gelmedi

0|0
    0|0
  • Babaları rus bu yüzden güzeller

1|0
    0|0
  • yok bee hepside güzel degil :)) ben cok taniyorum, cok cirkin olani var :)

Bizim türk kadinlarimiz cok güzel,gecen istanbula geldim,woooww her yer manken :)) bende onlari kiskandim simdi ne yalan söyleyeyim..

0|0
    0|0
  • bu yaz ben de bi yüz süreyim şu hatunlara

telli babadan filan hayır yok

0|0
    0|0
  • ben rustan daha güzelim onlarım memesi bile yok puhahhaa

0|0
    0|1
    • insan duyduğuna değil gördüğüne inanır.bu yüzden senin güzel olduğuna gördükten sonra söyleyebilirim

• ay senin bana güzel demende çok şeyimdeyi yani puahahaha erkan özarman mısın sen

• bi yerde duymustum. Yabancılar güzellik müslümanlar din istedigi icn böyleymiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...