Ilk gördüğümde aşık olduğum, sadece adını bildiğim bir kızın cep numarasını aldım.

ilk gördüğümde aşık olduğum,sadece adını bildiğim bi kızın cep numarasını onunla bir kere olsun konuşmak amacıyla bi tanıdık vasıtasıyla ve kızın rızasıyla aldım.konuştuk ve düşüncem dedi.bugun 4. gün olacak.sizce ne zaman haber verir.düzgün bi şekilde akıl vercekler cevaplasın

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• 4 gün çok olmuş Sen ara bence. Aramayı yediremiyor olabilir kendine. Kabul etmeyecek bir kız tel numarasını vermezdi. Naza çekmiş kendini. Esprili şekilde sor cevabını.

0|0
    0|0
    • Eğer aramazsan ciddiyetinden ve nyetinden şüphe edecektir.

• geç bile kalmışsın benden söylemesi. Ben bu kadar gün arayıp sormayan bi erkeğe güvenirken iki kez düşünürüm ne yalan sööliim. Hiç Tarık akanın ah nerede filmini izlemedin mi? Israrcı erkek iidir candır.

• ok sağol ilgilendiğin için

Kızlar Ne Diyor 2

• belki telefon numarani kaydetmedi..

bence 1- 2 gun daha bekle eger aramazsa tekrar arayip sora bilirsin..

0|0
    0|0
    • saol çok iyimser bakmışsın tel no yu kaydetmedi falan.ama bikaç gün daha beklicem.umarım iyi bi cevap alırım.telefonda sesi başlarda sertti d sonradan onun için düşündüklerimi anlattıkça yumuşadı.

• İstemiyor büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • telefonunu kendi rızasıyla neden verdi.zaten amacım hemen sevgili olalım değil.onu tanımak istiyorum.onda beni ona çeken ne var öğrenmek istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sen ara seni bekliyordur

0|0
    0|0
  • bana numarasını vermedi arkadaş olabiliceğimizi söyledi. o kadar ama hep tebessüm etti nolcek şimdi

0|0
    0|0
  • sen ara bencee öyle olsaydı telefon numarasını baştan vermezdi

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum cevabım silindi :D

-Bence yanıtı olumsuz olacak arkadaşım .

Saygılar .

0|0
    0|0
  • Kalbini kırmadan reddedecek. Fazla üsteleme. Sürekli bi' bahane bulur.

0|1
    0|1
    • ben d bunu anlamıyorum madem reddetcen ilk konuşmada yap şunu.

• Ben söylüyorum, sen bilirsin.

• adam haklı

Yükleniyor...