Iki kişi arasında kaldım/çıkmazdayım :S

bir arkadaşımın aracılığıyla tesadüfen 2 kişi ile tanıştım.ikiside farklı zamanlarda arkadaşıma bnden hoşlandıklarını söylemiş.ve bunlar yakın arkadaş...süleyman çok iyi ve değer veriyor.arkadaşlık dışında benden birşeyler bekleme dememe rağmen hep yanımda fedakar.diğeri ise aslında benim etkilendiğim oydu amaa süleymanın bnden hoşlandığını öğrendikten sonra davranışları değişti..biraz umursamaz edalarında bikaç gün hiç mesja atmadı sonrasında ise canım çok sıkılıyor içimde birburukluk var dedi..mesaj atıyor çıkarken hiiç görüşürüz bile demiyor..sizce ne yapmaya çalışıyor ve benim ne yapmalıyım lütfen yaa çıkmazdayım..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç birşey tesadüf değildir. Kimi insan o tesadüf dedikleri altındaki gerçek nedeni görür kimiside aa tamamen tesadüf der. Süleyman sevgilini bildiği halde sana yanasıyorsa bu cocuk taktik yapıyor bak acıklayayım :D seni bir bilgisayar gibi empoze ediyor haberin yok. Bilgisayara virüs bulaşır virüs hemen çıkmaz ortaya bekler bekler bekler en zayıf anında öyle bi cıkarki ortaya bilgisayarın karsı koyma gücü olmaz çöker sen bilgisayarsın o virüs ( süleyman ) senin sevgilinle aranın acılmasını beklio aranız acılsın aranıza biraz sogukluk girsin bak o nasılda sana her zamankinden daha cok deger verirmiş gibi gösterip aslında amacı tavlamak oluyor . :D şu anki değerleri de tamamen dediğim gibi iyi gösterio ki kendini yarın bir gün sevgilinden ayrıldıkdan sonra senn moral bozuklugundan yararlanıp daha da yanasıp ve cıkma teklifini patlatcak sonuc %100 basarı niye cünkü sen sevgilinle beraberken yaptıklarıyla bunu kıyaslıcan diyeceksin ki süleyman iyi hep yanımda hep bana deger verdi iyi davrandı arkadaş olarak söyledim ama yinede gitmedi bu cocuk beni seviyo gerçekden deger veriyor denemeliyim dersin ;)

Sevgiline gelince eğer bu durumdan haberi varsa battı balık yan gider misali haberi olmadan iyice batıyor. Sakın süleymanın oyununa düşme böyleleri iyi gibi gözüksede sevgili olunca başka bi kız icinde aynı seyi yaparlar. Sevgilinle ayrılma şans ver tekrar tekrar yüz yüze görüş sorunun ne oldugunu sor varsa birşey halledin onu sevdigini felan söyle. Taammam ayık ol hadi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Al birini vur ötekine...Bence ikisini topla, bildiğin bir rakkamla çarp yeni tanışacağın birinin çeyreği etmezler...üstelik yakın arkadaş olmalarından dolayı da süreli bir huzursuzluk, burukluk vs..vs.. de olacak.." Vaz geç gönül...! " şairin de dediği gibi...

0|0
    0|0
  • ver gitsin

0|0
    0|0
  • iki şansın var, ya ikisinide idare edeceksin, yada 3. birini bulacaksın

0|0
    0|0
  • hangisini seviyosan onu seç

0|0
    0|0
  • diğeri aradan çekilmiş zaten. Tek kişidesin zaten :(

0|0
    0|1
  • ee bırını sec cokmu zor

0|0
    0|0
  • seç birini yada ikisiinide idare et ama etik olmaz

0|0
    0|1
  • Süleymanı seçersen aklın diğerinde kalacak. Diğeriyle çıkıp mutlu olamayınca kendini yiyip bitirceksin süleymanın değerini bilemeyip kaybettiğin için. Sonuç olarak üzülceksin her türlü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ikisini de boşver ileride cok sorun cıkabilir cünkü

0|0
    0|0
  • yakın arkadaş diyorsun boşver bence ikisinide

0|0
    0|0
Yükleniyor...