Kaybetme korkusu erkeği ağlatabilir mi?

Yoruma ihtiyacım olduğu için derdimi paylaşmak istedim . Biz sevgilimle 2 senedir cıkıyoruz . Sevgilim alkol kullanıyor fakat ben kullanmıyorum . Aslında onunda kullanmasından hoslanmıyorum . Hap eroyiın kokoin gibi şeylere cok ama cok karşıyım . Bi gün en yakın arkadasında kullandıgına daır bırsey duydum . Cok agladım cok üzüldüm . Ve konusmaya karar verdım sadece bı kere kullandıgını soyledı . ama emın olamadım ve bı veda konusması yaptım . Sen degıstın benım sevdıgım eskı adam degılsın dedım ve buna benzer bır suru sey . Vedalastık cıktım ordan . Gece saat 5 te aradı benı aglıyordu . Degısmedım ben dıye . Acaba benı kaybettıgınden mı aglıyorsu yoksa soyledıklerım ıcın mı yada ben ondan ayrıldım dıye mı . Sız bu durumda olsaydınız ne zannederdınız ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• en etkili gözyaşı saklanılandır ama illa açık verilir, ağlayarak araması saçmalık olmuş, sen onu arasan anlasan o yok bişey diye kapatsa çoktan dönmüştün kollarına halbuse... sadasda...sevenler üzülmesin lem:((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Normalde seviyorsa ağlayabilir evet ama madde bağımlılığı varsa duygu patlaması da yaşamış olabilir. İşin zor :(

0|0
    0|0
  • 2 yılll diosun seni kaybettiğindendir. ve kendini suçluyo haliyle o şeylere bulaştığı için sebni kaybetti sonuçta.erkekler ağlamaz sanma ağlar kaybetme korkusu çok kötü bişey bazen ben bile durup dururken hiç bişey yokken ya kaybedersem ya giderse bi gün düşücesiyle ağlarım

0|0
    0|0
  • aferın sana . iyi halt etmıssın. onun kollarından tutup o hayattan kurtarmak ıcın adım atacagına. ayrılmayı tercıh etmıssın. onun yerınde olsam sevınırdım hayatımda senın gıbı ıyı gun dostlarının yerı yok

1|0
    0|0
  • vallaha ayrıldığın iyi olmuş eroin kokain alkol kullanan adamdan hayır gelmez. İlk zamanlar zor olsada zamanla iyiki ayrılmışım diyeceksin. İyi yapmışsın niye ağladığına gelince seni kaybettiği ve onu bıraktığın için.

0|0
    0|0
  • ağladığını nerden biliyon bak şimdi akıl ettim

0|0
    0|0
  • Seni kaybettiği için ağlıyordur bence kötü alışkanlıklarını bırakmak için tedavi görmedikten sonra büyük ihtimal senden habersiz yine içer çevremde 3 kişi var malesef sevgilileri sigara alkol kullanmıyor biliyor :)

0|0
    0|0
  • içmiş o içmiş kafası güzel :)

0|0
    0|0
  • tabiki seni kaybettigi icin.bir erkek kolay kolay aglamaz.eger agladiysa gercekten sevmis seni demektir.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu neden soruyosun cevabını sen daha iyi bilirsin 2 yıllık cıktıgın soru sormak icin sormayın surda ya 2 yıldır cıkıyorsa aglıyorsa sevdigi icindir tabi baska ne olcak yalandan soru sormayın

0|0
    0|0
  • çekmiştir aramadan önce, ondan ağlamıştır

0|0
    0|0
  • kzı seni seviyor onu düzeltmekte senin elinde .

0|0
    0|0
  • seni kaybetti diye ağlamıştır bence. kaybetmek çok koyar.. hele çok seviyorsa.

0|0
    0|0
  • seni kaybedeceği için olması lazım.ama yine de tam emin olamayız

0|0
    0|0
  • senin yanında ağlatmaz ama ewde aglata bilir:)

0|0
    0|0
  • güldürür.

0|0
    0|0
  • 5270 xper kazanmışım kaybedersem :((

0|0
    0|0
  • Yazıyı tabiki okumadım ama yalandan ağladığım olmuştur evet. Az hin değilmişim bende hııı.

0|0
    0|0
  • Kesin kafası iyidir aklına sen gelmişsindir ondan ağlıyodur tribe girmiştir. Bende yaptım da aynısını ordan biliyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korkmuş

0|0
    0|0
  • Bunu yapman hoş değil çünkü zamanla insan buna alışıyor, ve her kavgada bu konuşmayı yapmayı alışkanlık haline getiriyor. İlişkiyi çok yıpratır.

0|0
    0|0
  • iki gözyaşına yelkenleri indirmeyin

0|0
    0|0
  • Kaybettiğinden ağlamış ama ondan birşey çıkmaz boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...