Bir kızı nasıl tavlayabilrim? (Sevdiğim bir kız yanlış olmasın)

Sevdiğim bir kız yanlış olmasın. gizli dogum günü partisi düzenledim elimden gelen herşeyi yaptım çok çabaladım ama olmadı başka yollar var mı bir kızın gözüne girmek için ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bak yukarda yazdığın yazı bile bayanlarla konuşurken ne kadar yanlış bir niyet barındırdığını gösteriyor.biz erkeklerin yaptığı en buyuk hata bayanları bir hedef,fethedilecek bir kale olarak görmemiz.neden doğru düzgün tanımadığın bir kıza sırf güzel diye niçin bu kadar partiler hazırlayasın?onu etkilemeye çalışmak,etkilemenin önündeki en büyük engel.

0|0
    0|0
    • usta çok güzel konuşmuşsun

• cevap yok :D yani oluruna bırak herşeyi diosun..

• sana cevap verdim.anlamanı kolaylaştırmaya çalışıyorum.bak hala doğru düşünemiyorsun.düşünce yapın bir bayan karşısında çok önemli bir etmendir.eğer yanlış düşünürsen yanlış şeye odaklanırsın.bu da durmunu etkiler ve kendini yanlış ifade etmene neden olur.yani kızı etkilyemezsin.iki adam düşün ikisi de yeterince yakışıklı giyimi güzel,bakımlı,iş sahibi.ama birisi kızlar konusunda iyi diğeri kötü.bu adamlar arasındaki tek fark olsa olsa düşünce yapıları olmalıdır.bunu anlarsan her şey hallolur

Yükleniyor...