Şu anda Kaz Dağları'nın yandığını biliyor musunuz?

İçiniz sızlıyor mu hiç? Peki Kaz Dağları'nın hakkında bildikleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Saat 14.30'da Kaz Dağları'nın Havran tarafında başlayan yangın halen sürüyor; 800 nüfuslu köy boşaltıldı, rüzgar nedeniyle yangın şiddetli.
Kaz Dağları, altın madeni sondajı için tam 64 şirkete ihale edildi ve bilin bakalım ne oldu, yangınlar da bu yaz burada birdenbire arttı.
Dünyanın en temiz su ve oksijen kaynakları Alpler'le birlikte halen Kaz Dağları'ndadır; 2 milyon insanın temiz su kaynağıdır bu dağlar.

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• ve tüm bu yangınların sigara izmariti ya da piknik ateşinden ötürü olduğuna inandırmaya çalışıyorlar. tehlikenin farkında mısınız?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden bu kadar saçma yorumlar yapılmış? Geyik yapılacak ne var ortada? Birileri rant sağlayacak diye oluyor bunlar. Bize de zararı dokunacak sadece. Biraz durup bakın, her şey sağlıksız, her şey kirli, yapay ve kimyasal dolu. Bunun sebebi de böyle önemsemeyip, dalga geçmemiz.

0|1
    0|0
  • nasıl yani :/ dun kampa gidecektim dugunden dolayı haftaya kaldı ya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şuan yanıyor

1|1
    0|0
  • Kazdağları,paragöz madenciler adına yakılıyor.Orman bakanı orada olmalı.Ama o kendini Savunma bakanı sanıyor.

0|1
    0|0
  • evet yandıgını bılıyorum sabotaj degıldır umarım

0|1
    0|0
    • ulan bızım cıgerlerımız yanıyor adamlar dalga gecer gıbı yorumlar yapmıslar yazık ne hallere dusmusuz

• aynen hacı bunu gördükten sonra utandım resmen bunlarla aynı ülkede yaşıyor olmaktan

• 2009 senesinde harika bir kamp yapmıştım orda...

Umarım söndürülür.

0|1
    0|0
  • hadi ya üzüldüm :(

0|1
    0|0
  • Yazık olmuş. Rüzgarın etkisiyle daha fazla ilerlerse bu kötü olur işte.

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum ya orası da mı yanıyor. :((( Ülkemizin en güzide, en doğal, en oksijenli yerlerinden biri (idi).

Zaten bu yangınların çıkma nedeni ya maddi çıkar ya da teror örgütünün acizliği!

0|0
    0|0
  • Kazlara yazık.

0|1
    1|1
  • Yanık orman kokusu geldi burnuma.Ohhh miss.

0|0
    0|1
  • gitti vakvaklar

0|0
    1|1
  • şu an kullandıgın ınternetten terör devleti israilin para kazandıgını ve israil adlı terör devletinin bu parayla dünyanın hamına koydugunu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • 2 ağaç yandı diye üzülücez mi mk

0|0
    3|3
    • Senin yüzünden eksi yedik ağaçları boşver kazlara acı :(

• yanınca içimizde yanıyor.

0|1
    0|0
  • Kaz dağlarında kazlar vardır

0|0
    0|1
  • Akçay'da yazlığımız var Kaz Dağları'nı tabiki biliyorum ama yandığını bilmiyordum.

0|0
    1|1
    • Tamam lan eski vermeyin satıcaz yazlığı.

Yükleniyor...