Dolandırmaya aracılık da oluyor, bu işi kabul etsem yanlış bişey mi yaparım?

bugün bir yerde işe başladım her açıdan hayalimdeki gibi bir ortam ve başaracağım bir iş ancak orda birazda alttan alttan insanları dolandırma ya aracılık da oluyor, oyunlarla kart numaraları faln alıyorlar sanırım sizce n eyapsam çalışmalı mıyım burda?hak yemek istemiyorum ah almak da istemem ama hayal ettiğim bir ortam ve şirket modern vs... ne yapsam?

yani bu işi kabul etsem yanlış bişey mi yaparım? yoksa sen parana bakarsın mı dersiniz aldığın paraya bak millet ne yaprsa yapsın mı dersiniz?

• Sen aldığın parayı emeğinle alıyorsun kabul et bence
    0% (0)40% (2)25% (2)Oy Ver
  • Müşteri sana güveniyor ah ederler ilerde kabul etme
    33% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Onların bu nu yapmasına aracı oluyorsun kabul etme
    67% (2)60% (3)63% (5)Oy Ver
  • Senin çabana karşılık o para kabul et işi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başka iş ara
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Orada çay servisi bile yapsan adamın kötü yoldan kazandığı paradan sana maaş ödeyecekler. Helal daire varken harama girme bence. O işten vazgeç Allah için vaz geçersen o seni daha iyisiyle mükafatlandırır İnşallah.

2|0
    0|0
    • ne güzel yazdın içime su serptin ama varya tam hayalimdeki bir şirket ortam var..:(

• Unutma hayırlı olmayan yolda hep güzellikler ve nefse hoş gelen şeyler vardır. Zor olan genelde güzel ve hayırlı olandır. Dua edicem senin için güzel bir iş bulabil diye :)

• teşekkür ederim :) çok sağol,doğru diyosun

Erkekler Ne Diyor 11

• Ah almaktansa ac kalmayi tercih et,Rizki veren allahtir.

saygilarimla.

2|0
    0|0
  • Bildiğin halde bu durumu,devam edip aracı olursan günahlarını da çekersin..

0|0
    0|0
  • bir keresinde bana biri mesaj atmıştı işte fotoğraf makinesi hediyeniz var diye böyle mesajlar çok geliyordu benimde canım sıkıldı telefon açtım bir bayan çıktı işte beyeffendi size böyle bir hediyemiz falan var dedi iyi tamam gönderin dedim ya işte sizin kredi kartı numaranızı almamız lazım falan dedi o zaman başladım, ben sizi savclığa vermezmiyim der demez yüzüme kapattı felefonu ,eğer savcılığa vermiş olsaydım o adrese gider hepsini toplarlardı başına gelecekleri sen düşün :)

0|0
    0|0
  • Vicdanının ve sen asla ayrılmayacağınızdan kararını ona göre vereceksin.

Ayrıca o şirketi sen bana söylesene, onlarla bir kart oyunu oynatayım.

0|0
    0|0
  • insanları kandırdığınız için, işveren para kazanıyor. sizde kandırmada bizzat asıl rölü oynadığınız için maaş alıyorsun.

0|0
    0|0
  • sen de dolandırıcı potansiyeli var demek ki :P işi öğren cepciliğe başla.kara para aklamaya kadar gidersin sen de o potansiyeli gördüm.

0|0
    0|0
  • bu arada merak ettim o kredi kartı numaralarını ne yapıyrlar Allah aşkına

0|0
    0|0
    • onu bilmiyorum ama biz satış için alıcaz köötü bişey yok görüntüde ama isteseler yaparlar gibi geliyor yalan mı

• ciddi birşey bulaşma bence hemen kendine düzgün bir iş bul

• ben ne desem boş vicdanen rahat olmalısın ihtiyaç meselesi sonra kendin karar vermelisin inşallah Allah daha iyisini çıkarır

0|0
    0|0
    • ihtiyaç yok ama tam hayalimdeki istedğim bir yer,ve parası da iyi

• durmak yok yola devam o zaman :-)

• Babannem derdi ki sadece bacak açmakla o*luk olmaz diye .eeeee gerisini de sen düşün.

1|0
    0|0
  • sana bişi anlatacam ve eminim beni dinledikten sonra en kısa zamanda bu işten ayrılacaksın diyorum.

0|0
    0|0
  • dıkkat et

0|0
    0|0
    • yani kabul et mi etme mi demek bu ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...