Kızlar neden ofsaytı bilmez?

Ofsaytı bilen kız var mı :) yyada amaan banane mi dersiniz :)

Güncellemeler:
Oyuncu şu pozisyondayken ofsayttadır:

Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa.
Oyuncu şu pozisyonlarda ise ofsayt değildir:

kendi yarı sahasındaysa ya da
sondan ikinci rakip oyuncuyla aynı hizadaysa ya da
son iki rakip oyuncuyla aynı hizadaysa.
kızlar makyajlarınızla alakalı birşey söylemeyin bilmiyorum hatta bilmeyiz. Bilen birini istiyorsanız yumuşak efemine tarzı (gay) erkekleri tercih edin.
bizler bilmediğimiz halde far nasıl sürülür. oje nasıl kalıcı olur diye merak edip saçma sorular sormayız. Eğer 1 kere anlatırsanız da anlarız 2. soruyu sormayız :D

0|0
97|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 96

• Kızlar ofsaytı bilmek zorunda değil. Hem her kız ofsaytı bilse siz ne ile övüneceksiniz?

Neyse konuya gelelim

Ofsayt; top atak yapan takım oyuncusunun ayağından çıktığı sırada pası almak için hareketlenen takım arkadaşının rakip defansın ilerisinde kaleye en yakın olma durumu. Ofsayt pozisyonundaki oyuncu topa hareketlenmezse bu pasif ofsayt oyuna etkisi yok.

0|1
    0|0
  • ofsayt tarif ederek anlaşılacak birşey değil. ofsaytı 15 yaşımda Türkiye maçı izlerken öğrendim karşı takım gol attı bağırdım haksızlık bu dedim adam orda beklio resmen kale önünde gol atıo var mı böle şey yaa die barınırken babam tamam kzım sakin ol ofsayt zati dedi. o gün öğrendim ben ofsaytı.

0|1
    0|0
  • Maç izlerken "canım içicek bir şeyler getirir misin?" diyip bizi yanınıza çağırdınız mı? Kafamızı göğüsünüze koyup bize ofsaytı anlattınız mı?

Maç izlerken bile romantiğimdir. Gözlerden kaçmasın.

2|2
    0|0
  • Bilmek zorundAmı

0|1
    0|0
  • Sizi kandırıyorlar. Kızların bilmediği birşey yok..:)

1|1
    0|0
  • Bir buçuk yıl futbol oynadım böyle sakat sorular sormayın :D

0|1
    0|0
  • Anlatıyorlar anlıyorum sonra yine unutuyorum. Gereksiz birşey yani gerek yok bilmeye.

2|1
    0|0
  • Bilmediğimizi kim söyledi.. Pasif ofsayta kadar biliriz. sadece bilmek istemediğimiz durumlar olabiliyor.

1|1
    0|0
    • bunu duyduğum iyi oldu :)

• Bacılarım düşünün şimdi alışveriştesiniz.
      Rakip Kalesi: Kasa
      Rakip Kaleci : Kasiyer
      Kasada 4 kişi sıra bekliyor. Sıranın en önünde bir bayan yaklaşıp arka sıradaki arkadaşının eşyaların alıp ödeme yapmak istiyor bu durumda naparız saçını başını yolarız. Yani kasiyer ile aramıza sıranın önünden eşya almaya çalışan arkadaş ofsayt.
      Eğer sıranın önündeki arkadaş arkadaki arkadaşından eşyaları istiyorsa hemen dikkat kesiliriz arkadaşı eşyalarını vermez ise bu durumda saçını yolmaya gerek yok pasif ofsaytta kendisi :)

• Bilinmez mi yaa:D
    Futbolcunun ayağından top çıktığı anda topa doğru hareketlenen takım arkadaşı , rakip takımın oyuncularından ileride ise ofsayt olur :)

0|1
    0|0
  • Trabzonspor-Fener macından hemen sonra bu soruyu gormek bir isaret mi bana acaba 😀😀😄 biliriz abicim ofsaytı

0|1
    0|0
  • Ofdaytmi banane ofsayttan aman bosverr 😏😃😃

0|1
    0|0
  • Mac izleyen kızlar biliyodur zaten ama anlatmak zor erkekler bile anlatamazken kızların mükemmel anlatmasını bekliyosunuz. Ayrıca önemli olanda bilmek değil mac izlerken anlayabilmek ki onun için kaç maç izlemesi lazım. Babam sağolsun o kadar çok maç izledim ki ama 16-17 yaşlarımda gerçekten anlamaya başladım.

0|1
    0|0
  • Maclara gidip duruyorum ofsaytı bilmeden olur muymuus dişi aslan dediğin biliir, bilmeli

1|1
    0|0
  • sahadaki takımları a ve b takımı olarak ikiye ayıracak olursak; a takımının hücum ettiği kalenin bulunduğu yarısaha içerisinde a takımından herhangi bir oyuncuya pas atılırsa ve bu oyuncu tam pas atıldığı anda (pas atanın topa değdiği anda) b takımının kalecisine b takımının kaleci dışındaki herhangibir oyuncusundan daha yakınsa ofsayt olur, b takımı serbest vuruş kullanır.

0|1
    0|0
  • Banane ofsayttan

0|1
    0|0
  • Su genellemede nefret ederim bir kiz olarak gayet futbol u takip ediyorum ve ofsaytin ne oldugunu cogu erkekten daha iyi biliyorum ve futbol oynamayida severim su genellemeyi yapmayin 😠

0|1
    0|0
  • biliyorum ama hiç faydasını görmedim bugüne kadar

1|1
    0|0
  • Yok kızlar ofsaytı bilmez yok kızlar futbol sevmez yok efendim kızlar süse püse düşkündür, kim şu zihniyeti yaydıysa kaldırsın bir zahmet

0|1
    0|0
  • bencee kızlarla ilgili bir klişe bu :) çok mantıkszz.. öğrenmek isteyen her kız öğrenir aslında sadce uğraşmıyorlar.. :)

0|1
    0|0
  • Hic bilmiyorum valla yukaridaki guncellemeyi de okdm anlamadim

0|1
    0|0
  • Valla bizim evde premier ligden bundesligaya kadar her ligin bütün maçları izlenir. d bu nedenle bilmeme gibi bir durumum yok. Ki zaten futbolu da çokk seviyorum.. d

0|1
    0|0
  • çiziyi geçince olmuyomu ofsayt :D futbol sevmem.

0|1
    0|0
    • Ama hangi çizgi :)

• hayali bir çizgi vardı sanırım karşı takımın oyuncusuyla bizim aramızda herhangi biri geçerse ofsayttı :D galiba
      öyle bişeyler

• Biliyorum televizyonda aciklayacak kadar ;)

0|1
    0|0
  • Bende biliyorum sevgilim 4 yıl önce derbi izlerken fıstıklarla öğretmisti :D

0|1
    0|0
  • Tam o ne dicektim guncellemede belirtmissin :D ama yine okumadim yine bilmiyorum

0|1
    0|0
  • ofsayt diyince akla kaleci top ve topcubası gelir bunlar 22 kişidir falan top genelde ortada olur herkes peşinden koşar falan filan sonra bartıp bacaklarnı da kıranlar olablr

0|1
    0|0
  • bılıorz :. D

0|2
    0|0
  • Yalan soylemiyim bilmiyorum :)

0|1
    0|0
  • Kardesim kac kere anlatti ama hic mantigima yatmadi :D

0|1
    0|0
  • Biliyorum ve senden daha fazla futbolla ilgilendiğimi , daha fazla şey bildiğimi , daha iyi oynadığımı söylerim. bunu ego olarak algılama.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    66

Erkekler Ne Diyor 8

• pes oynamadiklari icin bende bilmiyodum bir kac ay oncesine kadar ama arkadasimla 1ay deli gibi pes oynadim halletttim biliyom

0|1
    0|0
  • Beyin işleyişlerine aykırı.

0|1
    0|0
  • bilip napcaklar... ayrıca sadece ofsayt futbolda deilki kızın biri şeyine tekme atsıdna gör ofsaytı sen :))) ben bayılıyorum o ofsayta

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyordur.

0|0
    0|0
  • bunu pratikte bana bir kız göstersin o kızı bayıltır evlenirim.:))

0|0
    0|0
  • Bilir onlar bilir ne şeytanlar var aralarında düşman başına :D

1|1
    0|0
  • Bende bilmiyorum gerçekten !

1|0
    0|0
  • maçla ilgilenmedikleri için dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...