Bir kız futbol sevemez mi?

Ben futbol aşığı biriyim. Koyu bir Galatasarayliyim. bir kere arkadasim bana " bir kizin futbol sevmesi cok saçma ve futbol seven kızlarda cok itici" demişti. Sizce bir kızın futbol sevmesi saçma mi? Sacmaysa neden?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• aferim kız sana. Yok öyle bişey itici falan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne alakasi var ya futbol bir eglence spordur topa ayakla vurulmanin cinsiyetimi olur... bir besiktasli olarak ortadaki tek iticilik galatasarayli olman :0

0|0
    0|0
  • Kız futbolu falan sever canım neden sevmesin. Tabi her şeyin olduğu gibi bunun da dozunu ayarlamalı insan :)

0|0
    0|0
  • neden saçma olsun kız futbol takımları bile var
    ama aşırı fanatikligi dogru bulmuyorum ben şahsen

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ı seven bir kız olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • Senı artık evlendırelım dıyen anneme futbol seven sıpariş ettim <3

0|0
    0|0
  • Çalıştığım sirketin karşısında futbol sahası var ve her hafta orada kızların maçı da oluyor ben hayranlıkla izliyorum bence itici filan değil benim çok hoşuma gidiyor ;)

0|0
    0|0
  • Sever. Yani iticide durmuyor bana göre

0|0
    0|0
  • İtici felan değil aksine bir erkeğin daha çok hoşuna gider maç izlerken yanında izleyip yorumlayan bir hatun

0|0
    0|0
  • bayılırım futbol seven kıza hele bide Galatasaraylıysa harika bişe bence:)

1|0
    0|0
  • Sevebilio

0|0
    0|0
  • İzlerken küfürde ediyormusun?

0|0
    0|0
    • Yok ya ben kufretmem

• Bende supheliyim ılık yumuşak olabilir

• Ona da böyle de futbol sevmeyen erkek mi olur :D alır o mesajı

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok sever. Aşık olur.

0|0
    0|0
  • Sevsin, sevelim ama hakkıyla. Okuyup araştırarak izleyerek.

0|0
    0|0
  • Sacma degil

0|0
    0|0
  • kimene :) televizyonun karşısına geçtiğinde 90 dk sıkılmadan izliyorsan zevk alıyorsan seni heyecanlandıran ve kitleyen bir şeyse başkasının ne dediğinin önemli olmaz bence. Hobilerimizi bari toplum değil kendimiz belirleyelim:))

0|0
    0|0
  • Akakası yok iste erkeklerin baskın oldugu toplumda yasadigimiz icin herseyi kendileri icin yaratilmis zannederler futbolu bile

1|0
    0|0
  • Ben çok severim.

0|0
    0|0
  • bircok kız futbolcuya asık olup ilah sanıyor futbolda kendni komik. futbolu bilen yorum yapsın sadece

0|0
    0|0
  • Oylelerine tek cevabim bana gore de senin dizi ve gunduz kusagi programlarini izlemen itici geliyo napsak diyorum

0|0
    0|0
  • Sevilmez Mi

0|0
    0|0
  • Kim demiş futbol erkek işi diye? Topukluda giyerim, futboluda severim. Futbol olmadan olmaz...

0|0
    0|0
  • Futbolu Galatasaraylı olduğum için çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bende severdim hatta erkeklerke maç bile yapardım taki top çarpana kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...