Kadınların iç çamaşır tercihi neye göre değişiyor?

Merabalar ben kadınların iç çamaşırı tercihinin neye göre değiştiğini sormak istiyorum ve tanga diye tabir edilen turun neden çokça tercih edildiğini merak ediyorum bunu kullananlar birşeyler yazabilirmi?rahatsız olmuyolar mı mesela malum ülkemizde her türlü insan var böyle şeyleri mesela bi kızın böyle bi iççamaşırı giymesini aşırı bulup bişeye bağlayıp rahatsız edenler laf atanlar bunlara rağmen nasıl bu kadar çok kullanıldığını merak ediyorum ben..

Güncellemeler:
bi yorum yapıcak yok mu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden bunu merak ediyorsun ?

0|0
    0|0
    • merak ediyorum cunku hani bu iç çamaşırını kullanan çok bayan var hatta sevgilisi olanlar bile kullanıyo peki hani çok göze batmıyo mu batıyo gibi bence çünkü buda belli olan bi iç çamaşırı dışardan e peki bu rahatsız etmez mi sevgiliyi çok bakan oldugunda benim kız arkadaşımda kullanıyo ama beni çok da rahatsız etmiyo çünkü hani bakan normaline de bakar o yuzden acaba izin vermem onu gıymesıne çok mu absurt bısey ona kafam takıldı benım gerci ben sadece benım yanımdayken giymesine izin veririm

Erkekler Ne Diyor 2

• benden daha sapıkları var yaf,ben masum kaldım bu sitede amk :D hiçbari bende çamaşır fetişzmi yoq :D

1|1
    0|0
    • yoq ne ya yok olmasın o..bana diyenler de önünde bi kız oldu mu neresine baksam diye napcağını şaşırsan insanlardır kesin

• sapık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...