İşte kader dediğiniz olay oldu mu?

Bazen ne yaparsak yapalım başımıza gelecek olanı engelleyemeyiz ve ben bunu asla yaşamazdım diyeceğimiz türden şeyler yaşar,buna kader deriz.Sizin bu kesinlikle kader olmalı dediğiniz anlarınız oldu mu?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen sene istemediğim bir yer i tutturdum. Gitmedim seneye kaldım. Çok çalıştım son gün kimliğimi kaybedip LYS ye giremedim. Bu sene mecbur ygsden oraya gidiyorum. Kaçamadık kaderden 2 gün sonra yolcuyum :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle oluyor. Ben deliler gibi sevdiğim kız ile evlendim. Kısa süre sonra boşandım.. Evlenip ayrılacağım hiç aklıma gelmezdi.

0|0
    0|0
  • insan çoğu zaman kendi kaderini kendi elleriyle yazar benim evet olmuştu 7 yılık çok güzel gidn bi ilşkim vardı aniden bitti biraz uğraştım savaştım ama baktım engel olamıyorum kader kısmet hayırlısı dyip vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarım hepsi!.. Ancak kaderimle iyi anlaşırız :)

0|0
    0|0
  • cook oldu evın onunde arabaya bınıyordum durdugum yerde geldı araba carptı

0|0
    0|0
  • hayat kader işte

0|0
    0|0
  • Olursa kader olmazsa keder.

0|0
    0|0
  • benim evet çok olmuştur mutlaka ama şimdililk ülkenin en güneyinden kuzeyine gelmem dir herhalde

0|0
    0|0
  • Kadere inanmıyorum. Öyle enstantanik buluşmalar oldu evet.

0|0
    0|0
    • neden inanmıyorsun abicim merak ettim gerçekten

• neden imalı sorayım ki sonunda değil başında da saygı duyarak sordum.

• Teşekkürler o halde.

Kızlar Ne Diyor 10

• Cok kez oldu . Aylar once arkadasimi kaybetmistim konusmuyorduk attigi bayram mesajiyla baristik kendisine karsi bi kuslugum yoktu cekip giden kendisiydi . hic donmicegini sanmistim , cunku bi dostumu kaybettigimde umutla bekledim donmedi , dostum donmediyse arkadasim hic donmez dedim , ama yanildigimi gordum . Hic umidim yokken dondu buna inanamadim , kaderde yaziliysa er ya da gec doner , yazilmadiysa ne de yapsak nafile ...

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmiyor şuan.

0|0
    0|0
  • kadere inanmam.her şey neden-sonuç ilişkisi üzerine kuruludur fikrimce.ve insan beyninin neler yapabildiğini henüz kimse bilmiyor.benim teorim ise düşüncelerimizin karşımıza çıkacak olayları tetiklediğidir.

1|0
    0|0
  • tüm belalar ve güzel şeyler benim isteklerim yüzünden oldu

yaptım ya da gücüm yetmedi, olmadı kovaladım

kadere inanırım ama hayatımın neresinde hiç bulamadım

0|0
    0|0
  • cidden bazen birileri yukarda oturmuş benle testis geçiyor demiyor değilim.

kadere inanmıyorum ama testis diye bişey var.

0|0
    0|0
  • fay hatti.

0|1
    0|0
  • Kader işte karşıma onun çıkacağını tahmin bile edemezdim, ama iyiki de çıkmış mutluyum onunla :))

0|0
    0|0
  • okudum, bu da kadermiş.

0|0
    0|0
  • bu kesinlikle kader olmalı ne ya.

0|0
    0|0
  • buradan biriyle sevişiyor olmam <3

0|0
    0|0
    • It must be fate! And i this hate!

Oha yarın gidip ingilizce rap albümümü çıkartıyorum!

Yükleniyor...