Bana acil yorum yapın ya içim çok yanıyo...

aslan erkeği 3 sene beraber olduğu kızdan ayrılınca direk unuturmu yoksa acımı çeker kız amcasının kızıysa ve kız ayrılmışsa ne yapar çapkındır biliyorum ama bilmek istediğim acı çekip içindemi kalır yoksa direk unuturmu bu erkek gözümün önünde benim için çok ağladı ayrılıkta nasıldır bu tipler burçları bırak demeyin harbiden doğru bana evlensemde içimde kalırsın derdi hep

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha örneklerı yakından vermek ıstıyorun bı arkadaşım vardı deli gibi aşıktı kızda onun aşık olduhunu biliyodu ve hep cocuğa cektırıyodu cocuğun ağladıhını bılırım sonra bı ayrıldılar kız tabi rahhat cocuğu hiç tınlamıyo aşık olduhunu biliyoya nasıl olsa gelicek cocuk 3 hafta sonra bi kızla tanıştı bunu sevgilisi bi öğrendi aman allağım katliğam cıktı kıskançlıktan o günü hiç unutmuyom şe han kız hala depresyon ilaçı kullanıyo kendini ağırdan satmanın cocuğa cektırmenın cezasını hala ödüyo işin enterasan tarafı arkadaşım o tanıştıhı kızla 5 ay önce evlendi konuyu sapıttım ama demek ıstedıhım unutuluyo ya tabı herkes böyle olcak dıye bişey yok :) teşekkür

0|0
    0|0
    • kardeşim illaki unutulacak hisleri ölecek bunu farkındayım benm demek istediğim hisleri ölsede içinde kalırmıyım mesela benim içimde kalır sonuçta birde akraba görünce falan tuhaf olurum hayat bu illaki başlkalrı çıkıcak mesela o bende bir yara gib kalıcak hep ben de öyle olurmuyum onu diyorum

• vallaha ne diyim ikiniz içinde hayırlısı neyse o olsun.

Erkekler Ne Diyor 16

• 3 Senedir tanıyamadıysan, burdan burç yorumlarıyla teşhismi konulacak?

0|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir. Eğer ilk aşkı o kişide yaşamış ise ayrılığı çok zor olur. Haberlerde boşuna izlemiyorsunuz, kendisinden ayrılan nişanlısını, eşini bilmem 37 yerinden bıçakladı diye.

İlk aşklar hep acı çektirir. Yani tabiri caiz ise tekmeyi yiye yiye öğrenirler :)

0|0
    0|0
  • Hahaha ben yengeç burcuyum ama aslan erkekleri evet ilişki sırasında çok duygusaldırlar(her ne kadar neşeli esprili görnseler de) ama ayrılınca çok çabuk unuturlar(uçlarda yaşamayı severler) ve işte bu onları çapkın yapar.

1|0
    0|0
  • şahsen aslan burcuyum ayrılıklar yaşadım. ama acısını çok çektim unutamadığım bile oldu. hele bide 3 sene ne acılar çekmiştim ben ama kişiden kişiye değişir. burçla alakalı mı onuda bilmiyorum ama bi kadınla ilişkiye başladığımda ona dair hayaller kurarım evlenme gibi o çocuk da böyle düşünmüş müdür bilmiyorum ama insan sevdiğini de unutamıyor nedense kalp işte dayanmıyor ...

0|0
    0|0
    • düşünmezmi çocuk konusunda bile anne baba heyecanı bizi farklı yapardı :S

• ayen bizde karşıydık ama duygularımıza yenik düştük :(

• ne diyim Allah kolaylık versin

• miyavlar...

0|0
    0|0
  • unutup acı çekmesi için aslan veya kova mı olması lazım..sevdiyse acı çeker..yok yok sizin gidiş iyi değil

1|0
    0|0
    • burçlar kişiliği yansıtıyo kardeşim ondan sordum ok

• tabi ya ondan dimi ah bilemedim ben.. :(

• aslan erkeğini bilmiyorumda kova erkeği unutur hiç zikinde olmaz hele yengec erkegı yokmu en kötüsü terazi erkegi üzülür . aslan erkeğide 3 seneliği unutur diyolar 3 sene 1 ay olsa unutamaz kahrolurmuş.

0|0
    0|0
    • saçma asıl insan bir aylığı takmaz

• sorun cok mu mantıklı allah aşkına .) aslan erkeği hemde amca kızı falan :)

• kova erkegi unuturmus hmmmm güzelll :)

• vallaha acıyı o değilde sen cekıyon galıba :) şunu söyleyım erkek milleti baynlar kadar duygusal deıldır bi şekilde unuttur belkıde unutmuştur bıle merak etme :)

0|0
    0|0
    • şöyle bir durum var kızlar çeker zor unutur vs ama unutunca tınlamaz erkekler öyle değil

• sen öylediyosan öyle olsun :) ama dikkat et bı bakmışın bırını bulmuş :)

• bende aslan burcuyum. anılar unutulmaz. kısıye olan ılgı sogusa bile bi istekle alevlenebılır. yanı uzme kendını. umursamaz goruneblr. guclu olmak ıcın

0|0
    0|0
    • o zaten hep öyle görünür sert durur ama damarına basınca kedi gibiydi :(

• Tam dogru yorum aslan burcuyla ilgili. bir kac defa ayrildik ve beni tamamen unuttugunu sandim sildigini. ama bir resimle bir alevle o sonen ates yine yana biliyor

• aslan erkeğimiii oooooo hemen unutur şimdiden unutmuşdur ... çapkınlık kanlarında var zaten içinde kalmaz hiç bişi unutur anında timsah göz yaşı çok dökerler içinde kalması falan hikaye atmış sana

0|0
    0|0
    • çapkınlık var evet oknuda olur dedim zaten ama zor severler

• aslan erkeği amca kızından ayrılınca kuyruğunu sallar hala kızı olsa bilirdimde amca kızını bilemedim.

0|0
    0|0
  • Sana geri dönecektir.

0|0
    0|0
    • nerden çıkardın hep döndü evet bin kere ayrıldım hep geldi ama bu kez çok ciddi :(

• Fazla naz aşık usandırır. Sen her seferinde ayrılırsan tabi o haklı olur.

• Galatasaray Arenada Fenere yenildi diye ağlamıştır o ASLAN :)

0|0
    0|0
  • burçlarla açıklamaya çalışırsan boyle kafan karışır işte.nedeni aslında basit

0|0
    0|0
  • En iyisi oğlaklardır. Ayrılacaksa zaten beraberlik kurmaz.

0|0
    0|0
  • Amca kızı? Oo ensest.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• burçla için rahatlayacaksa aslan burçları sevdimi tam sever acıları içinde kalır. senn önünde ağladıysa seni nasıl unutsun imkanı yok ayrıca içimde kalırsın dediyse kalırsın yalan yoktur

0|0
    0|0
  • Hiçbir erkek boş yere ağlamaz.. Eğer ağlıyorsa gerçekten canını acıtmışsın demektir..

0|0
    0|0
    • kaybetmekten korktuğu için ağlıyodu sert biri bide ne bilim ya

• sert biri ve senin için ağlıyor... bir kız için ağlayan erkek kolay bulunmaz..kıymetini bilmelisin bence :)

• Amcanin oglumu? Beni amcamin ogluyla yanyana grenler kardesiz saniyo. Ki oylede denebilir. Pes.

0|0
    0|0
  • yoğurt

0|0
    0|0
  • asan alır başını yürür gider.

0|0
    0|0
  • aslan erkeği bu kızım.içiyodur şimdi kral.

0|0
    0|0
    • içmekle arası iyidi evettt

• biliyoruz da konuşuyoruz kızımm ;)

• ben unutamıyoeum oda unutmasın o benm her şeyim ya :(

• su burclara inanmayı bırak önce

0|0
    1|0
    • allaha inan, kitaba inan.

inanıyorsundur zaten.. ama en önemlisi duaya inan.

• aslan erkeğini ağlatmışsan inan seni çok sevmiştir..ama ayrılınca kıymetni anlamaz ilk zamanlar aradan aylar geçmesi gerek geri dönmesi için..ama pişman olup geri dönmek isteyecektir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...