Squat yaptıktan sonra bacaklarim şişti?

Bir aydır squat yapıyorum. Su an bacaklarim şiş incelicegine ağırlık da calismiyorum. Zamanla incelir mi yoksa daha fazla mi şişer?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kasların aciliyor. Yapmaya birakma inan bana çok faydali. Hem hanimlarda daha güzel görünüyor. Bende yapiyorum çok etkili ve hatlari düzgün oldu bacagim... Sporu birakma!!

0|0
    0|0
    • Bacaklarim iri normalde inceltir mi?

• Olan bacak kütlesini çok zayoflatmaz ama derler, toplar.. Düzgün bir bacagin olur.. Bacakları inceltmek için takviye hareketler yapmalisin

Erkekler Ne Diyor 8

• Fitsen bacakların şekillenicek şekilde kas yaparsın çok az şişer hatta şişmez sertleşir
    Ama biraz kiloluysa şişer
    Bu arada squar yaparken topuklarını yere değmemesine dikkat et.

0|0
    0|0
    • Bir yerde de parmak uçlarında durmayın diyordu

• 8 sene kickboks yaptım lisansım vardı. Hocamız topuklara değdirmezdi. Topuk değdiğinde daha az kasın çalışmaktadır. Bu konuda bana güvenebilirsin

• Topuk yere değmezse kalfın altındaki kas zedelenir.

• bacakların zorlandıgı için şişiyordur
    squat yaparken agırlık kullanma ve uzun süreli yapma

0|0
    0|0
  • Ağırlık kullanmadan çok tekrarli yaparsan kalınlasmaz.

0|0
    0|0
  • Kas oluşumundan dolayı şişer

0|0
    0|0
  • spordan sonra kaslar şişiyo zaten sonra iner onlar.. ağırlık kaldırıp kas yapmazsan tabi..

0|0
    0|0
  • squat la bacağını incelteceğini kim söyledi sana

0|0
    0|0
    • Squatin bir çok bölgeyi zayiflatiyor diyorlardi

• :) kandırmışlar seni bir çok bacak hareketi var hafif kiloda onları yap squatıda haftada bir çok agır olmadan sıkılaşsın diye yap

• Squat bacak inceltmez ki, ağırlıksız çalışıcaksın sadece barla.

0|0
    0|0
  • Squat yaptıktan sonra stretching yap kaslarda ki laktik asitten olur genelde şişmeler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım bende yapıyorum uzun süredir ama bende şişme olmadı hiç geçen sene başladığımda kaslarım cok acıyodu 2 gun yuruyemediğimi bilirim ben ama bırakma farkediyo gercekten :) ve ince gösterir squat şişik durmaz sen devam et yapmaya :)

1|0
    0|0
    • Benim zaten bacaklarim çok kalin siki da değil yani oturdugumda duz görünen yerler şimdi sis duruyor

• yağlar kasa dönüşmez kızlar, bu genetik olarak mümkün bir olay değil maalesef :)

• bana söylenen oydu

• Kalınsa bacakların şişer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...