Hayatınızda aldığınız en büyük risk neydi.

arkadaşlar, şimdiye kadar yaptığınız en büyük risk neydi.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• fem in daimi yurdunda kalırken ( bilen bilir orayı) içeri vodka sokup hepsini ben ve arkadaşım , sek içerek sarhoş olup sabaha kadar kusmak büyük riskti :D yakalanmadık mutluyum!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim olmıcağınıı bile bile kendimi ölüme atıp zamanımı harcamamdı şimdide zırzır ağlayıp duruyorum bıktım ya :((((

0|1
    0|0
  • Hiç risk almadım :S

0|1
    0|0
  • offf söylemem çok utandım

0|1
    0|0
  • kizin babasi polis oldu halde onu dövmek:S:

0|1
    0|0
  • arabalara bakmadan karşıdan karşıya geçmiştim bi keresinde

0|1
    0|0
  • Güvenip bekaretimi vermem Allahtan evlendik :))

0|1
    0|0
  • annemlere sürekli bu gün şu arkadaşımdayım bu arkadaşımdayım gece onlarda kalıcam falan diyip erkek arkadaşımla zaman geçirmemdi sanırım :) ve erkek arkadaşım annemi öğrencisiydi :) (bu arada bunu 16 yaşımdayken yapıyordum)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• askerliğimi yaparken dağın tepesindeki bir karakola kasa kasa vodka sokma ve 2 tane birden telefon kullanma artı mühimmat deposunun videosunu çekme artı karakol komutanının kanası ile fotoraf çekilme artı karakol komutanının lojmanını izne gittiğinde kendi evim gibi kullanma aartı aaartı say say bitmez :D

0|1
    0|0
  • Seyir esnasında önümde ve arkamda bayan sürücünün olması. Hemen şerit değiştirdim.

0|1
    0|0
  • boş bir kıza aşık olmak...

0|1
    0|0
  • Geçen sene üni 1 deyken tekrar ygs ve lys'ye girmekti. Sonuçlar tam bir korku filmi gibiydi. Hem alan dışı istiyordum hemde yerleşmiş görününce bana çok pis girmişti. :D

0|1
    0|0
  • her anımız risk arkadaş hangi birini sölim :)

0|1
    0|0
  • babası mafya bir kızın peşinden koşmak

0|1
    0|0
  • her zaman dik tepelere dağlaratırmanmak .inerken çoksorun oluyor

0|1
    0|0
  • okula baslamaktı :)

0|1
    0|0
  • riski sev o da seni sever o zaman demişler.

0|1
    0|0
  • her anım risk dolu yaa sen ne diyosun

0|1
    1|0
Yükleniyor...