İdeal kadınınız nasıl?

fiziksel ve davranış bakımından sizin ideal kadınınız nasıl bir yapıya sahip ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal bir kadınım değil , idea bir kadınım var. Elle tutulur gözle görülür bir cismin karşıtlığını ete kemiğe büründürmek isterdim . Cisim ve maddeler sürekli değişim halindeyken asıl gerçekliği yakalamış bir idea . Hiçbir değişikliğe uğramayan duyuların üstüne çıkabilen bir ruh. Bir nevi kadının özünü istiyorum . İlk yaratıldığında meydana geldiği öz gibi . Duygusal zekası üst seviyede sahiplenilmeye ihtiyaç duyan duygularını sahiplenmiş idea bir kadın .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• "kadın dediğin sokakta hanımefendi mutfakta iyi aşçı yatakta fahişe gibi olmalı..."

Taktınmı koluna yakışmalı çarptınmı duvara yapışmalı... Davranış olarak bu sözlere biraz uyması lazım... :D

Fiziksel olarak 170 boylarında ne zayıf ne tombul .. ayva göbekli beyaz tenli güzel yüzlü siyah uzun ve düz saçlı seksi vücutlu bir sevgilim olsa hiç fena olmazdı... :D

0|0
    0|0
  • Herkez için değişir bu tabir yani sen sen ol gerisini boşver kimse için kişiliğinden ve karakterinden taviz verme .

0|0
    0|0
  • bir kızın fiziksel bakımdan çok şişko veya çok zayıf olmaması bence idealdir, ama davranış çok önemlidir biz erkekler için. kendinden emin saçmalamayan , güzel , zeki , kızlar erkekleri kendine aşık eden tiplerdir. sadece kendin ol bu yeter..

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak 1.70 boylarında bugday tenli normal kilo da vücut hatları düzgün olmalı. davranıs olarak da öncelikle saygılı olmalı sadakatli olmalı ve bana güven verebilmeli

0|0
    0|0
  • Terbiyeli edepli giyimini kuşamını bilmeli açık saçık giyinmemeli saygılı sevgili ve şevkatli olmalıdır.

0|0
    0|0
  • fiziksel ve davranis bakimindan nasil ideal kadin olunur sorusunu sormali :)

0|0
    0|0
  • :( kadinim yokki :(

0|0
    0|0
  • kimseyi düşünmüyorum hayalde etmiyorum

0|0
    0|0
  • 1.70 den kısa düz saçlı ve güzel bakışları olan ağırbaşlı bir kız daha ne isterim :D

0|0
    0|0
  • 90-60-90..

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...