Karşı cinsin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

bir ilişkiye başladınız ve bu kişinin sizi sevdigini nasıl anlarsınız ne gibi davranıslarından?çoğu insan seninle ilgilenerek yada seni arayarak diyecek ama bu aradığım cevap değil daha geniş bir cevap arıyorum...

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit

1)En ufak seylerden kavga cıkartır

2)İlgilenmez iyi ne yapıyorsan yap yada herşeye tamam felan der

3) Diğer karşı cinslere ilgisi artar sanki sevgilisi yokmuş gibi rahat davranabilir

4) Kolayca kalbini kırabilir kırılcak üzelcek diye düşünmez

5) İlk günlerdeki heyecan yoktur.

daha istermisin neden :D çok var aslında

0|0
    0|1
    • bunların tam tersi sevdiginimi gösterir yoksa:)

• Ee yani seven adam yada kadın cart curt dandik dandik seylerden kavga cıkartırmı

ilk günlerdeki kadar olmasada hala heycanı bitermi kolayca kalp kırabilir mi umarsamaz davranır mı vb vb

Erkekler Ne Diyor 15

• ya şimdi ilk başlardan seviyo gibi görünüyo bu davranışlarına felan yansır şöyle böyle fakat önemli olan sonras bakalım bi 6-7 ay sonrada böyle yapıcakmı?

0|0
    0|0
  • Zora düştüğünde yanında oluyorsa, sorunların onun sorunu, mutlulukların onun mutluluğu oluyorsa. Senin için fedakârlık yapıyorsa seviyordur.

0|0
    0|0
  • her ıstedıgını yaptıyosan olay bıtmıstır

0|0
    0|0
  • her zaman yanındadır senin mutllulugın icin ugrasır. seninle herkesle konustugu gibi konusmaz sana herkese baktıgından daha farklı ve içten bakar

0|0
    0|0
    • bana aılesı ıcınde olan bıtenlerı anlatıyor.ılgılenıyor gunde 3 kez arıyor ama sankı canı sıkılıyor dertleşecek bir insana ihtiyacı varmış gibi kötü günümde yanımda olmassa iyi günümde olma diyor.arkadası yok olanları bahsediyor adam degiller diyor herkes çıkar peşinde içme kötü işler peşinde diyor.dert yanıyor diyebilirim

• bu düşünceyi siz nerden anladınız

• kimse kimse ailevi iliskilerini yakın duymadıgı kişilere anlatmaz demek ki seni kendine yakın görüyo ki anlatıyo

• Karşılaştıgın zaman görebilceğin en mal şekilde davranıyorsa seni seviyor hayırlı ugur olsun,bir yastıkça kocayın inş...

0|0
    0|0
  • Soylerse

1|0
    0|0
  • bunu anlamak için benim davranıuslarıma vereceği tepkiden anlarım ..

0|0
    0|0
  • Gözlerine dikkatlice bak anlarsın . Ama sakın yanılma işte ozaman yanarsın...

0|0
    0|0
  • herkez aynı etkiye aynı tepki verirmi iyi tanıyosan anlarsn zaten ya

0|0
    0|0
    • ya hıc tanımıyorsan

• tanımayıp sevgili oluyosan karambole gidersin ve karambolede biter zaten

• anlayamazsın hissedersin ve hisler değişken dir

0|0
    0|0
  • bilemezsn

0|0
    0|0
  • Gözlerinden.

0|0
    0|0
  • kimeneki bacı: iliskiye baslamissak anlamisimdir.

0|0
    0|0
  • inanmamki

0|0
    0|0
    • bu ınanc ne zaman gerçekleşir

• kendinden önce beni düşündüğünü gördüğüm zaman

• her dediğine tamam diyorsa o kişi seni seviyor demektir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesela ben yüzünü sıkarım (oyşşh derim ama sıkarken).

Aşk anlamında yazmıyorum bu arada..iyi elektirik almışsam zaten sevdiğimi de söylerim sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • anlamam

0|0
    0|0
  • yazi tura atarak.

0|0
    0|0
  • anlamam

süper odunum

0|0
    0|0
  • anlamam

0|0
    0|0
  • Seven bir erkek hoşlandığı kadının ilgisini çekmek için herşeyi yapacaktır. İş görüşmesindeymişçesine kendisini pazarlar. Atara tutar. Bir şekilde kızın ilgisini çekmeye çabalar. Eğer kızın ilgisi hafif de olsa başka bir erkeğe kayarsa o erkek hakkında dedikodu yaparak seni ondan soğutmaya bile çalışır.

0|0
    0|0
    • övüyor evet sürekli kendini...durumlarını kendı elınde olan varlıkları vs. ama bana böyle yaklaşarak kendınden sogutuyor

• Erkek gücünü para ve penisinden alır. Burada yaptığı şey aslında oldukça ilkel olarak seni etkilemeye çalışmak. Para göz olduğunu düşündüğünü sanmıyorum. Sadece güç gösterisi. Sen beğendiğin yönlerini takdir et gerisini tınlama.

Yükleniyor...