Günde 1sa 30 dk Dans Etmek?

merhaba arkadaşlar. boyum 160 kilom 50 . fiziğim orantılı göbeğim ya da bacaklarımda fazlalarım yok. ben de bu formu korumak için günde 1,5 saat dans ediyorum. (tabii yeme içme vesaire etkenleri de yapıyorum) . bu aktivite yarar mı yoksa eklemek istediğiniz herhangi bir aktivite var mı?

Güncellemeler:
dans türüm tamamen oryantal olmasa da ona çok benziyor. extra bacak kaslarımı çok çalıştırıyorum.

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• Horon oyna bırak oryantali bak ne güzel kilo veriyorsun '-'

1|0
    0|0
    • hiç güleceğim yoktu :) düşüneceğim :))

• modellik kadar iddaalı değilim :)

• Farketmez be o kadar doğan görünümlü kızları ferrari yaptım ben. Photoshopda tanrı benim =)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Dans' da edebilirsin elbette, ama günlük yürüyüşlerini de yap :)

cut.

1|0
    0|0
  • Flash tv'ye katıl her dakika her saat halay :D

1|0
    0|0
  • bende dans ederim o kadar acayip Apaçi dansı yaparım hee :D

1|0
    0|0
  • 1.5 saat günde yeterince yapılacak sporların en iyisidir vakit ayırabilmen normal daha fazla vakit Ayırma sonra ileride yapamazsın vaktini stabil tut ileride de pişman olma vay anam ben niye evde Kaldım yok ben niye kariyer yapamadım okuyamadım yok bana Çakan yok eden yok diye triplere girme 😂😂😂

0|0
    0|0
    • zaten okuyacağımı okudum özel bir şirkette avukatım :) evlendim de. bir tek çocuğum yok. onu da pek istemedim evlendiğim kişiden. yani artık kendime zaman ayırıyorum sıkıntı yok diyebilirim :)

• Neden bana takmış olduğunuzu anlamış değilim. Hem de hayatımı sorgulamanın size düşmediğini düşünüyorum:) altını çizerek söylüyorum ki ; evlendim dedim şu an evliyim demedim. Ve anlaşılan avukat olmam size neden sıkıntı çıkarttı? İnsanların zevkleri tartışılamaz ve de herkesin ilginç bir hobisi vardır. Eminim sizin de var. Tahmin ediyorum bu da normalce soru soran insanlara çatmak. Ama yine de teşekkür ederim benim sorumu tam istediğim şekilde cevapladınız:) anlayış istiyorum sizden , tanımadığınız kişilere lütfen bilmeden yorum yapmayın...

• Ben teşekkür ederim Avukat hanım tango salsa çaça Hayatınızda başarılar :)

• dans yerine koşmayı dene

1|0
    0|0
  • çok iyi kilo almazsın

1|0
    0|0
  • Form için fazla yoruluyorsun.

0|0
    0|0
    • aslında hayır küçüklüğümden beri olduğu için zevkle yapıyor ve hiç yorulmuyorum

• Ne dansıymış bu 1 buçuk saat boyunca :D

0|0
    0|0
  • İşe yarar formunu korursun ama yinede sen yürüyüş ve düzenli egzersiz yap :)

0|0
    0|0
    • haklısınız:) yürüyüşü olabildiğince sık yapmaya çalışıyorum

• yeterli bence ne tür dans ediyosun

0|0
    0|0
    • güncellemede yazdım oryantal gibi

• hım görmemişim pardon bence yeterli o zaman yeterince spor yappmış oluyosun

• dansla kilo vermk ne alaka spor yap

0|0
    0|0
    • zaten yazmıştım kilo vermek amacı ile değil vücudumu formda kalmasını sağlamak için yapıyorum diye... ne zaman spor yazsam aşırı bitkin düşüyorum ve evden çıkamaz hale geliyorum. akıl etmedim değil yani.

• Önemli olan kalori yakmasıdır. Sadece düşünerek bile insan kalori kaybeder.. Artık dansı bir düşün.. Ha squat. Ha koşu.. Ha yürüyüş ha dans.. Hepside kilo kaybettirir. Ve hepsiyle de kilo verilir..

Dans hem sanat hem spordur.

• kafayı mı yedın hayırdır

0|0
    0|0
    • eminim ki sizin kadar yemedim :)

• zaten ben de yemedim demedim ama senin kadar yemek bence ayrıcalıktan çıkıyor :)

• yemenın azı cogu mu var soyle dusun gerızekalısın azı cogu mu var

• Anlamam ben.

0|0
    0|0
  • Hangi danslar

0|0
    1|0
  • 1.5 saat ne tür bir dans yapıyorsunuz merak ettim

0|0
    0|0
    • bel kısmının ince olması için oryantal gibi biraz :)

• Aynen öyle keşke hep iyiler birbirini bulsa.. tecrübeli olmak yetmiyor bu dönemde. Siz ne kadar insan olsanız da karşınızdakiniz sizi anlamıyor... çok teşekkür ediyorum size bana böyle nazik davrandığımız için :))

• rica ederim :) sizin gibi seviyeli ve keyifli bir arada çok görülmüyor :) düzgün insanlar bulmanız da zor değil çevrenizde mutlaka vardır veya bulabileceğiniz yerler vardır. hatta fikir alışverişi düşünürseniz bu konuda konuşabiliriz

Kızlar Ne Diyor 5

• ben iki yıldır her gün düzenli o sat civarında dans ediyorum ama pek işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • yeterli remixle yaparsan :)))

1|0
    0|0
  • bence ideal.:)

1|0
    0|0
  • Aynı kilo ve boydayız :)

1|0
    0|0
    • hahahh :) memnun musunuz peki? boyunuzdan ve kilonuzdan? Allah'a bin şükür bir rahatsızlığım yok ben pek dert etmiyorum sadece boyumun 169 üstü olsaydı belki biraz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

• Ben memnunum ya sporla sıkılaştım iyice koruyorum öyle kendimi ama belki 48 olsam daha da iyi olur çok kemik gibi kalkmakta istemiyorum acıkcası aynen biraz boy uzun olsaydı :) napalım minyonluğu kabullendim

• 1 buçuk saat mi? valla helal olsun 15 dakikadan sonra nefes nefese kalıyorum

1|0
    0|0
    • yani ben 5-6 yaşımdan beri dans etmeye meraklıydım giderek alışıp sevmeye başlayınca bu yaşımda 1,5 saatte yorulmaz oldum. ama hayatım dansla geçti diyebilirim. :))

Yükleniyor...