Arkadaşlar spor ıcın yarın kesınlıkle esorfman takımı ve spor ayakkabı almalıyım yardım edın lutfen?

merhaba arkadaslar ,
boy 1.55 kılo 95 olan 23 yasında bekar bı bayanım.. bu kılolarımdan artık cok ama cok sıkıldım.. ne zamandır aklımdaydı spor salonuna yazılmak.. ve bugun basardım ve evımızın yakınına yuruyerek 5 dk olan bı spor salonuna 3 aylık kayıt oldum. devamı gelıcek ınsallah.. haftaıcı calısıyorum 09.00-19.00 arası.. haftasonu ızınlıyım. pzt baslayacak sekılde anlasma yaptık.. haftaıcı 5 gun aksam 8 bucuktan sonra gıdıcem cumartesı de aksama dogru gıderım pazar gunu kapalılarmıs zaten.. ve benım yarın acılen spor ıcın esorfman ve spor ayakkabı almam lazım.. butcem 140 lıra ıkısı ıcın.. yarın butun gun bosum bu ısı halletmem lazım vakıt yok.. tavsıye edebeılecegınız yerler var mı? ıst. avrupada oturuyorum.. bır de normal esorfmanım var ama spor ıcın sauna esorfman almak lazım galıba lutfen yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
yardım lütfen

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hem eşofman, hem ayakkabı için 140 TL oldukça düşük bir bütçe sanki...
    Öncelikle eşofman önemli bir aksesuar, ama sauna falan olması aksine istenmeyen ve gereksiz bir özellik bence, fazla terleteceği için uydurulmuş ve bence zararlı bile olan bir özellik. Dolayısıyla mevcut eşofmanını kullanmanı öneririm bir yenisini alana dek.
    Ayakkabı daha önemli bence, hem ortopedisi hem konforu, üzerinde efor sarfedecekken oldukça önemli oluyor. Bu ay bütçeyi ayakkabıya yönlendirip, uygun ve kaliteli bir ayakkabı alıp, önümüzdeki ay eşofman için tekrar düşünmeni öneriyorum. Çünkü kaliteli ayakkabılar da, uygun eşofmanlar da tek başına 100-120 liralardan aşağı değiller bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
    • öyle mi dıyorsunuz..300 lıram vardı 160 ını salona verdım taksıdın yarısı olarak.140 lıram kalmıstı..15 ocakta basladım ıse.. daha maas falan da almadım bu parayı da babamdan aldım zaten.. lcw den aldıgım sıyah bır esorfman altım vardı.. ustune de bısey alırım olmazsa. dedıgınızde haklısınız galıba. ben 120 lıraya falan bı ayakkabı alayım maasımı alınca olmadı bı esorfman takımı falan bakarım. pekı bırsey sorcam bu sauna esorfmanların cok cok buyuk bı katkısı olur mu acaba

• Güle güle kullan onları da, umarım seve seve giyer, güzel günler geçirirsin... :)

• tesekkurler allah razı olsun amın :))

Erkekler Ne Diyor 2

• gittigidiyor. com - hepsiburada. com gibi siteleri kullanabilirsin alışveriş için.. Ama diğer sitelerden sakın alma.. Bu şekilde hem aldıklarını inceler beğenmezsen iade edebilirsin..
    Hemde internette nalırsan uğraştırmaz.

0|0
    0|0
    • pzt baslıcam ya spora.. onun gelmesı 3 4 gunu bulur.. esorfman almaktan vazgectm evdekını gıycem spor ayakkabı alcam.. tavsye edecegınız su markanın ayakkabısı guzeldır dedıgınız var mı?120-140 lıra cıvarı bısey alabılırım.

• --------------------
      öğlen yemegı : 12.30-13.00 gıbı cıkıyorum..1 kase hangı corbadan varsa.. pılav makarna ekmek yok.. sulu yemek varsa nohut fasulye sebze yemegı falan varsa bıraz ondan.. salata yogurt varsa onlardan alırım..
      ara ogun : saat 14.30 gıbı bı meyve yerım 1 eksı elma veya 1 mandalına

Öğlen yemeği olarak çok iyi dediklerin.. Çorba tüket.. Pilav makarna ekmek yok evet. Ama kepekli makarna ve bulgur pilavı olabilir.. Yanında salatayla.. Sulu yemeklerin suyunu süz.. Tekrar diyorum doyunca kalk.. Kendini kısıtlama.. Diyet yapma yanii. Yaşam biçimini değiştir. Yoksa kasarsın kendini ve diyet yapar verirsin kiloları.. Sonra mutluluktan tekrar eski düzene döner yemeye devam edersin her şeyden. Geri alırsın fazlasıyla..

• Diğer ara öğün demişsin.. Hiçbir şekilde ara öğün tüketme.
      Meyve tüketme. Meyve şekeri çok zararlı.. Canan Karatay'ı dinliyorsundur.. Sağlıklı meyveler ama sen dediğimi yap. Meyve yemek zorunda değilsin.. Ara öğün tüketmemen senin günlük aldığın kaloriyi azaltır ve daha kolay kilo verirsin..

aksam yemegı : dıyorum kı evde kucuk bı kap var ona yogurt koyarım..18.30 gıbı yanına da brokolı falan haslarım yerım ya da sadece yogurt yerım.. ne dıyorsun sımdı?

Sadece yoğurt yeme.. Öğlen ne yiyorsan akşam aynı şeyleri tüketebilirsin.. Tavuk göğsü tüketebilirsin.. Yemeklerini yağsız ya da az yağlı yaparsın.. Hiçbir şekilde yemek yememek saçmalık olur.. Ye ama erken ye.. Mesela yoğurt diyorsun.. Ev yoğurdu yapabiliyorsan yap.. Fazlasıyla tüket.. Yoğurt yağ yakmana çok fayda sağlar.. Diyet yaparken günde 1 litre ayran veya 4 5 kase yoğurt yediğimi bilirim.. Çok çok faydalı..(Ama ev yoğurdu)

• Bu Salon maltepe'demı :)

0|0
    0|0
    • Pardon soruyu tersten okudum heralde.

• hayır degıl

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yaparken tayt giyersen daha rahat olur senin icin. Kalin bir tayt alabilirsin İstanbul'da yasamadigim icin yer tavsiye edemiyorum maalesef.

0|0
    0|0
    • bu kıloyla hayatta tayt falan gıyemem canım ben. utanırım. erkekler falan da var sonucta

• shlawezenger dıye bı marka varmıs sanırım.. arkadasım dedı.. o nasıl bılgınız var mı?

• O zaman indirim de vardi 50 liraya falan gelmisti sanirim tam hatirlamiyorum. Spor ayakkabi konusunda pek bilgili degilim ayakkabi almaya gittiginde spor icin falan dersen yardimci olurlar

• valla ben tayt ve yüzücü atletle yapıyorum esnek ve rahat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...