Birisinden duyduğunuz ve unutamadığınız bir şey var mı ?

Sevgili , arkadaş , anne , baba vb. birinin size söylediği ve o günden beri aklınızdan çıkmyan bişi var mı ?

Benimkisi "Game Over" ; 1 yıl 8 aylık bir ilişki bittikten sonra sevgilim Game Over :) diye bi durum güncellemiş ve mesaj atmıştı o gün bugündür bu kelime hergün en az 1-2 saniyeliğine de olsa aklıma geliyor kısacası hiç aklımdan çıkmıyor , unutamıyorum...Peki sizde böyle şeyler var mı ? İlla benimki gibi olmak zorunda değil ? Ve bunu unutmak için ne yapmalıyım , söyledim ya hiç aklımdan çıkmıyor...

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşımın öldüğünü bi arkadaşımdan mesaj yoluyla duymuştum o anı unutmuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• canımı yaktın canın yansın dediydi..

ertesi gün düzleştiriciyle boynumu yaktıydım :(

Allah onu kahretmesin!

0|0
    0|0
  • eski sevgilim sürekli sen bu kfayla bu inatla gittikçe hep kaybedersin derdi her kavgada.Şimdi anlıyorum, her hata yaptıgımda bu bu yüzden yapıyorum onun dediği gibi ve aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Uzdugun kadar uzulursun .. :(

0|0
    0|0
  • ben çok utangaçtım sevdiğim çocuğun yanında konuşamazdım bile bana "konuş, konuşmazsan çok şey kaybedersin" demişti ondan sonra onun tüm sözleri kulağıma küpe oldu ondan ayrıldıktan sonra çok değiştim o eski halimden eser yok şimdi ...

0|0
    0|0
  • bebeğimmm diyişini ,karnımız ağrıyasıya kadar attığımız o kahkalarımızı ,gözlerini aşkımmm diyişini kokusunu unutamam..

0|0
    0|0
  • ben sözleri değilde bazı bakışları hiç unutamam

1|0
    0|0
    • aynen bende bakıslarını unutamıyorum bu ıyı yondekı unutamadığım sey ve soyledığı tek bi kotu benı yaralayan bıseyı unutamıyorum :(

• buyukannemın sozu 'yaptıgın banaysa ögrendıgın kendıne' lafı...her kalkıştıgım ıste bu aklıma gelır

0|0
    0|0
  • allah çarşını pazar etsin şekerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşım hasta yatağında eliyle beni çağırıp hastaneden çıkınca yine aynı yere spagetti yemeye gitmek istediğini söyledi ertesi gün vefat etti o 3-5 saniye zaman zaman gelir gözümün önüne

0|0
    0|0
  • "Adın ne?"

1|0
    0|0
  • Sevdiğim bi abim aydayacaksın puliyi demişti hiç aklımdan çıkmaz :D :D

0|0
    0|0
  • hiç hatırlamıyorum öyle aklımda kalacak bişi yok

0|0
    0|0
  • meme veren değil kuku veren kıymetli olur diye bişey duydum yani anne değil karı olur gibi bişey.

0|0
    0|0
  • Uzun zaman önceydi,bir kız arkadaşım vardı 15 gün kadar hiç arayıp sormamıştım.

Bir gece yarısı evine gittim,(yalnız yaşıyor) çaldım kapıyı açtı ve ilk sözü "Hayırdır pipin mi kalktı" dedi,tabi bu sansürlediğim cümle

.Kapıda öylece kalmıştım..Dediğini doğru çıkarmamak içinde, gece boyunca moron gibi oturdum,konuştum,uslu uslu çekirdek çitledim:((

1|1
    0|0
Yükleniyor...