• Sor
  • Bence

Erkeklerin sarışın takıntısı neden vardır?

Her erkegin bir sarışın takıntısını oldugunu düşünüyorum. Ve bunu her zaman merak etmişimdir. Siz muhterem erkek milleti nedendir bu sarışın... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Her erkekte değil genelde bizim erkeklerimizde vardır..Nedeni kızlarımızın çoğunun saç renginin koyu olmasıdır..E herkes farklılığı sever..Mesela bizde yakışıklı hastasıyız neden ülkemizde pek yok.

• Burdaki çoğu erkek genelden farklı konuşmuş fakat genelde türk kızları çok itham ediliyor bu konuda cevabın cuk oturmuş :)

Erkekler Ne Diyor 31

• Yoo benim yok mesela. Her erkek deme bazı erkeklerin dersen daha iyi.Hatun dedigin esmer olmalı ama havalı olmamalı esmer hatun sadece esmerlikten kaznanır tesmer teni beyaz diye düşünürsen pek de hoş gelmez.Sarışın sadece sacından kazanır saırışın adı üstündeAma kumral ve kızıl kimse farkına varmaz onların. onlar da özeldir.

• Ben sarışın sevmem ama. Hele ki çakma olursa iyice uzak olsun.

• öyle birşey yok ben tam tersi esmer hatta Latin tarzı kızlara ilgi duyuyorum. eğer böyle birşey senin bulunduğun ortamda sık oluyorsa , bu olabilr fakat sebebi ülke olarak esmerlerin daha fazla olduğu bir coğrafyadayız. aynı şekilde İskandinav ülkelerinde de esmerlere ilgi daha fazladır .

• farklı gelmesinden dolayı görmeye pek alışık olmadıgımzı bi durum =) türkiye kosullarında

• benm için sarışın esmer kumral fark etmez önemli olan kişiliği ve hayata bakışı :))

• işte insan. :)

• :)))

• bugüne kadar böyle bi takıntım olmadı olacağını da sanmıyorum. bu sarışınların çoğunluğu fok balığı gibi konuştukları için çok itici geliyolar.

• öyle konuşmalarının nedeni dikkat çekmek ve pardon ama kaşar gibi oluyo :D

• pardona gerek yok öyleler zaten.. Bide aptal sarışın tabiri vardır. bence tam yerinde bi tabirdir :D

• bence esmerler kesinlikle daha çekici

• hiç yurt dışına çıktınmı yada tursıtık bölgelere göz attın mı ? avrupalılar özelliklede iskandinaya kökenliler nerde esmer delikanlılar var onalrı görünce bir tuhaf oluyor. sebep sonderece basıt ulkerınde esmer insan sayıs azınlıkta tıpkı bızım uklemızde sarısınların azınlıkta olması gıbı.az bulunan kıymetlıdır.

• bende de vardı da geçti neyseki şuan bi farkı yok esmerden benim için

• bende yok.. hatta;"sarışına bakılır, esmere tapılır" diyorum.. ;)

• Kumral hastasyım :)Sarışnıalr bebek gibi oluyo bazen o yüzden bakarlar ama benim arkadaşalrı mve ben tercihimizi Esmer ve kumrallardan yana kullanırız :)O sarışın meselesi pek gerçeği yansıtmıyo bana göre..Esmerinde sarışınında güzelleri bol.

• evet yok öyle bişey. benim için enazından

• sexy görünüyo bazı sarısınlar ama bazıları favorım esmerler

• Valla benm öyle bi takıntım yok ben sarışınım galiba o yüzden:) esmer sarışın kumral fark etmez yeterki beğeneyim kriterlerime uysun hehe:D

• :)) Bende de var sarışın zaaflığı.. şöyle ki esmer çok güzel bir bayan görsem de sarışın helede sevimli bir bayan gördüğümde onun ışıltısı rengi beni çok etkiliyor gözlerim büyüyor. Hem sarışın bayanlar daha güzel olmuyor mu? :))

• hem fıkırız +1:)

• doğal sarısınlar evet :)

• insanın doğasında haz diye bir olgu var...ve insan renkler içerisinde kırmızı ve sarıyı daha haz verici bulur..dikkatinizi çektimi yemekler hep salçalıdır..ya da fast foodlar kırmızı renkleri kullanırlar..iştah açsın diye..insan güneşli bir günde daha neşeli ve pozitiftir..yağmurlu günler insan ruhuda grileşir..sarışınlar da az bulunur..ve dikkat çekicidir...

• ... Şundan olabilir ;Genç ve güzel sarışın, alışveriş merkezinin beyaz eşya reyonuna girer ve satıcıya sorar: - "şu küçük televizyonu almayı düşünüyorum, fiyatı nedir ?" - "kusura bakmayın hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz.!" genc kadın sinirlenir, evine gider, saçının rengini değiştirir ve ertesi gün mağazaya geri gelir, aynı satıcıya yaklaşır ve: - "şu küçük televizyonu satın almak istiyorum." der - "kusura bakmayın hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz !" kadın iyice sinirlenmiştir, soluğu bir kuaförde alır, bu defa köklü bir değişiklik yapar, hatta makyajindan,göz rengine o tam bir esmer bombadır artık.. aynı mağazaya gider, aynı satıcının yanındadır ertesi gün: - "şu küçük sevimli beyaz renkli televizyon ne kadar ?" - "kusura bakmayın hanımefendi, sarışınlara satış yapmıyoruz" - "inanmıyorum, nasıl anladınız sarışın olduğumu, üç gundur kendimi esmere çevirmek için yapmadığım kalmadı!" - "hanımefendi 3 gündur satın almaya çalıştığınız şey mikrodalga fırın!" ...... Eğlenceliler !

• yok artık :))

• Öncekileri Göster
    • ... Yorumsuz :)

• anlaşıldı burdan kimseleri kırmayalım... :)

• nefes alsın yeter.

• Sarışın sayısının oran olarak yeryüzünde düşük olması başlı başına ilgi görmek için bir sebep diyorum sonuçta az bulunur olmak cazibeyi artıran bir özelliktir birde sarışınların hem saç hemde göz rengiyle daha dikkat çekici olması söz konusu ama bir rahatsızlığımıda söylemem gerekiyor esmer yada kumral kadınların saçlarını sarıya boyama tavrını pek onayladığım söylenemez tabi insanların kişisel tercihlerine saygım var ama bunu beğenilmeme korkusundan yapıyorlarsa bu açıkça bir aşağılık kompleksi ve karakter sorunudur...

• Sarı saçın artık yerleşmiş bir yargısı var denebilir, ve birçok anlama geldiği söyleniyor çok farklı kişiler tarafından.Ama milyonlarca sarışının arasına bir tane kırmızı saçlı dilber koysunlar, beyaz tenini de akrep burcunun saf tutkusuyla hafifçe ısıtsınlar, cehenneme çeviririm orayı mahşer olur gözün gördüğü her yer. Ötesi yok benim için.

• Burcun akrep mi?

• Tam ortası, 8 Kasım.

• Cennet kuşunun karşı cinsi etkileme yöntemiyle aynı... Çekici veya ayırt edici renkler kullanmak.

• Yok öyle bir şey ya, benim için hiç farketmiyor mesela güzel olsun yeter.

• sarışın takıntım yok ama güzel duruyo genelde bayanlarda bazılarında hafiften kızılımsı renkte çok yakışıyo

• esmerlerden tiksiniyorum..

• neden ? Açıklarmısın bize..

• isimde hoşmuş:)

• Doğru bir genelleme değil. Benim gibi esmer düşkünü cok kisi biliyorum. Bazıları da yolda görse kafasını başka tarafa çeviriyorlar.

• beyaz tenli ve sarışın kızlara bayılıyorum neden bilmiyorum ama çekici geliyorlar ilkokul lise üni heryerde cezbediyorlar

• İlkokul mu? Midemi bulandırdın tebrik ederim.

• Öncekileri Göster
    • hakikaten midem kalktı:S

• hayırdır senin neden miden kalktı soda iç :)

• aslında kumral favorimdir ama kimi bayanlara cidden sarışınlık yakışıyor... sarışınlar aptaldır derler ya aptal gibi görünen kurnazdırlar aslında:D

• itiraf edeyim sarışım takıntım var ama öyle sonradan değil gerçek sarışın olmalı .sarışınlar gerçekten sevimli oluyor, ruslar ,almanlar favorim. Ama benim için türk kızlarının yeri herzaman başkadır. ne kadar sevimli olsadalarda türk kızlarının güzelliği yok onlarda.

• biraz politik olmuş:)

• :) kesinlikle katılıyorum doğal sarısınları cok beğenşyorum birde mavi gözlü olursa :) ama cakma sarısınlar icin aynı seyleri söyleyemycm

• benim turuncu takıntım var bayanlarda cok guzel duruyor helede cilliyse

• eskiden vardı ama göz doygunluğu mu nedir artık sevmiyorumsarışın kız basit geliyor bana

• etrafta çok yapay sarışın oldugu için olabilirmi? Artık doğal gelmiyordur

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben kumralım diye mi bilmiyorum ama benim çevremde hiç sarışına takık erkek yok :)Belki her yerin çakma sarışınlarla kaynamasından olabilir. Orijinal sarışınlara sözüm yok.

• gel gel sarışınım gel :Dbnde de var sarışın takıntısı, o ne olacak :D

• meydanda olmayan makbuldür de ondan

• sarışın teması sinemada çok kullanılır.Hatta femme fatel diye geçer.Bu dişi,seksi,ama kötü kadınlar hep sarışındır.Sarı renk kışkırtır,isterik duyguları harekete geçirir.Ancak genelde kötü kadın nitelemesine en yakın renktir,koyu siyahla birlikte

• Doğal olanları hoş ama yapay sarışınlar çok itici..Bronz ten takıntım var yaa beyaz olduğumdan, sarışın falan çekmez dikkatimi..

• sarışınlar nasıl desek saflar bıraz ee ne oluo sonuçta davul bıle dengı dengıne hesabı sarının adı esmerın tadı vardır bu böledır yanı :D:D

• birgün nişanlım erkekler sarışınlardan hoşlanır dedi kavga ettim kendisi sarışın o yüzden esmer olan beni tercih etmiş ama bu lafına deli oldum bence genel olarak olabilir ama eski sevgilimin favori sözü kadının hası esmerdir:)kıskanıyor olabilirim kızlar kızmayın:)

• Ne güzel, benden uzak durabilirler işte.

• Erkeklerın cınsellık çağrıstıran herşeye takıntısı vardır

• simsiyah ten üzerine civ civ sarısı :)) ne kadar da çekici dimi :)) çok iğrenç yaa fabrika çıkışı gibi herkes aynı sarıya boyuyor saçlarını :)) gerçek sarışınlar bile yanlarında sarışın değilmiş gibi duruyor o zaman civ civ sarısı saçlarıyla :)))))

• cakma sarısınları göz önünde bulundurma şekerim.saclarını civciv sarısına boyatanlar zaten esmerler onların cirkinliği yan.doğal sarısın mavi gözlü kızlardan haberin yok senin

• o kızlar güzel oldukları için kıskanılırlar çoğu kişi tarafından çok akıllı sarışın insanlar da var

• almanlar tam tersi esmer hastasilar

Yükleniyor...