Hep Rus-Türk kızlarını mı tartışacaksınız ? Biraz da erkeklerimizi tartışalım ha?

evet kızlar eğer bi rusla karşılatıysanız yada tanıdıklarınız arkadaşlarınız varsa hadi birazda türk erkeklerle rus erkeklerin arasındaki farkı söyleyelim... ilk başta kesinnikle türk erkekleri gibi kendilerini beğenmiş değiller ..hadi düşüncelerinizi paylaşın

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu rus kadını ispanyol italyan erkeği falan tartışmalarına hiç girmem ama Türk erkeği Rus erkeğinden katbe kat daha iyi.

İtalyan, İspanyol ve Brezilya erkekleri başka bişey. Ben erkek olarak imrendiğimi söyleyebilrim onlara. Bi' fotoğraf vardı Made in Brazil yazıyordu adamın göğsünde. O iyidi epey.

Objektifim yani bu konuda tamamen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yok oyle bir tartışma

0|0
    0|0
    • niye şekerim sizlerden daha yakışılılar daha bakımlılar daha kibarlar ondanmı bu konulara girmek istemiyorsun ayy kıyamam :( sen rus bacıların hayalini kurmaya devam et ha bu dünyada olmasa öteki tarafta Allah kavuşturur ya merak etme :(

• Ben birşeyi abartmıyorum. ifitrana karşı kendimi savundum

• afferin

• rus erkeklerini türk erkekleriyle mukayese etmen bile saçma rus kızları türk erkeleri için oluyorbe ruslar yatakta türkler kdar başarılı değil ruslar kadınlarına doyurabilselerdi bizlerde teselli aramazdı kadınları

0|1
    1|0
    • Haklısın sonuna kadar 1 hafta biriyle kaldım kız bana dert yanıyodu erkeklerimiz vodkakolik bizi tatmin edemiyolar Türk erkekleri yatakta daha iyi diye...

• kızlar için aynı değil kız yapmamalı tamam erkeklerde günah ama şimdiki zmnda erkek yaparsa malesef normaldir

• yapıyorlar emin ol her iki tarafta eğer arada sevgi ve saygı kalmamış çocuk için bir aradalarsa ikiside keyfine göre takılıyor

• mantığa bak yahu rus erkekleri iyi bi bok olaydı 200 bin rus gelinimiz olurmuydu :D ayrıca kendini beğenmişlikte türk kızlarının eline kimse su dökemez.

0|0
    1|0
  • hiç tartışma rus erkekleri o güzelim bebek gibi hatunlara bakmıyorsa size hiç bakmazlar

1|1
    1|0
    • senin aklınla onların aklı aynı değil bebek yüzlü ? lan nerden biliyorsun :D yok anlamıyorum nerden biliyorsunda böyle emin konuşabiliyorsun ya benden daha iyimi biliyorsun sanki.. ya inkar etmeyin artık kabullenin ya türk kızlarını sizingibi amllar dışında herkes seviyor beğeniyor

• element uydurma soran

• uydurmuyorum

• Allah askina kac koktu ane rus erkegiyle tanistin. Ben erkegiyle de hatunuyla da tanistim hatta zaman zaman ayni evde kaldim tam birer tosun olduklarini rahatlikla soyleyebilirim, evet kasinti degiller ama ayilar da biraz

0|0
    1|0
    • ben doğdum doğmadım onları hep tanıdım :P türklerden ise rus arkadaşlarım daha çok :P oldumu tatlım sen aynı evde kalmaya devam et daha iyi tanırsın ;) ben ukraynalıyım pışşık benden iyi bilemezsin

• ee napalım alkış mı tutalım :D ruslar kötü demiyorum kardeşim niye kötü olsunlar benimde birsürü arkadaşlarım var kardeş gibi olduğum arkadaşlarımda var ..fakat türk erkeklerinin sürekli türk kızlarını rus kızlarıyla kıyaslamalarını anlamıyorum hep türk kızlarını kötülüyorlar aşşalıyorlar küçümsüyorlar bu niye ? güzelin çirkinin o*luğun insanın ırkıyla ne alakası var ya ya ne olursa olsun kendi kızlarınız hakkında böyle şeyler söylemeniz çok yanlış unutmayın annenizde bi türk kadını

• Heee oyle dersen basimizin uzerinde yerin var. Ama sunu da unutma her milletten erkekler rus hatunlariyla kendilerininkileri kiyasliyorlar yapacak bisey yok. Is geregi hintlisinden tut almanina amerikalisina bir arada olunulan ortamlara giriyorum rusyada birileri varsa kesin bir muhabbet donuyor yani bize ozgu degil. Ne yapalim hemen hepsi tas gibi suc slav genetiginde diyelim o zaman

• türk erkekleri kendini beğenmişmiş hehe koptuum valla biz egoist değiliz ;)))

0|0
    0|0
    • öylesiniz ;)

• birbirlerini küçümsüyorlar aşşağılıyorlar.. oysa en iyi bizis bizi kimse gecemez bizi kimse4 yenemez demek yerine tamtersi kötülüyorlar.. gerçekten inanamıyorum ya bizim burdaki türkler arkadaşlarım falan rusları beğeniyorlar evet takılıyorlar ama asla ve asla bizleri küçümsemiyorlar böyle bi tartışmada herzaman bizim yanımızdalar onlar için herzaman en iyiz en güzeliz ruslar sadece eğlenmelik ama türk kadınları gibi değiller

• egoist değiliz demişsin ben sana demedim ama çoğu öyle bak mesala rus-türk kızı arasındaki 10 fark bir sitede yazmışlar herzamanki gibi türk kızları en çirkin bakımsız kötü ..rus kızları en güzel en akıllı bakılmlı ve sadık...erkeklerin arasındaki farklarda vardı ordada şöyle yazmışlar türk erkekleri yakışıklı akıllı romantik.. karısını sever sahip çıkar.. kusursuzdur bakımlıdr rus erkekleri alkolik işe yaramazlar sevmesini bilmezler bu ne Allah aşkına yaa?

• Türk kızları Rus erkeklerine 1 hafta tahammül edemez aynı şekilde Türk kızlarına da Rus erkekleri 1 hafta tahammul edemez! Çünkü Rus erkekleri alkoliktir çalışmaz,kadınlarını çalıştırır,seks yapmak ister sürekli ama Türk kızı eşiyle bile haftada 1 defa seks yapmak ister yani tatmin edemez her yönden anlaşamazlar kısaca! Siz Türk erkeklerine kurban olun kurban! Ancak onlar sizin derdinizi çekiyor...

0|0
    0|0
    • seviyorlar derken :D:D evleniyorlar sevgili oluyorlar demedim evet rus erkekleri bi çok türk kızlarını beğenirler ama türk kızları onlara tahmul edemez bbu doğru fakat türk erkekleri sanki içmiyor hahaha gözlerim yaşardı ya :(

• Ruslar kadar alkolik değildir Türk erkekleri! Her erkek her kızdan hoşlanır ve arzular bu doga yapısı sonuçta ama uyuşmazsınız hiçbir zaman...

• türk erkekleri asildir genelde

0|0
    1|0
  • o rus bunun çocuğu galiba

0|0
    0|0
    • o öyle değildi şekerim :P o rus bu çocuğu ama tam senlik bi söz

• espiri yapalım dedik malmısın malakmısın çok pis söverdim sana şimdi de neyse

• pardon ama bende bana diyorsun sandım

• rus erkeklerine 3 gün dayanacak türk kızının alnından öperim

1|0
    0|0
  • ruslar türk kızlarına kurban olsun, nokta...

0|0
    0|0
    • rus erkekleri türk kızlarını zaten beğeniyorlar seviyorlar :D

• rus kızları demek istemiştim ben, ama hepsi de olsun. Anadolumuzun insanı gibisi nerde var:)

• he olsunlar valla

• ne alaka Türk erkekleri kendilerini begenmis degildir ayrıca genellemeler her zaman icin yanlıstır

0|0
    0|0
    • türk kızları hakkında rahat rahat konuşuyordunuz ama ? hemde birsürü saçmasapan yalanlarla ama kendi götünüze bakmıyorsunuz hiç türk kızları hakkında aklınıza gelen en iiğrenç şeyleri söylüyorsunuz küçümsüyorsunuz boş yere.. ama bu bir gerçek kendinizi beğeniyorsunuz o yüzden rahat konuşuyorsunuz

• ne alaka niye dalga geceyim ki Türk kızlarıyla dalga gecsem eline ne gececek

• nyse sen urda yazılanları oku sonra beni ikna etmeye çalış .. bilmem belkide gerçekten türk kızlarının kıymetini biliyorsundur öyleyse afferin sana 5 veriyorum

• Türk gibisi varmı be türk kızlarıyla ruslar neden karşılaştırılır rusların genelinin boyu uzundur ve vücutları güzeldir ve beyazlardır

0|0
    1|0
    • aha gene ruslar hakkında çok bilmiş kardeşimiz sen rusla aynı hastanede doğdun herhalde kankaların mı ruslar senin hepsini gezip ölçtün mü beyazmı diye baktın mı hahahahahaha :D hem kızları karıştırmayın biz burda erkekleri konuşuyoruz hadi sıkıysa kendinizi savunun biraz

• emin ol snein gördüğünden ben daha çok görüyorum hemde hergün binlerce:P

• Rusyada 1 yıl staj gördüm ve 2 yıl yaşadım Sokaklarda caddelerde yürürken rastlamamk mümkün değil gördüklerim hindistanlı olamazlar herhalde

Kızlar Ne Diyor 6

• tip bakımından rus erkekleri,ama karakter bakımından turk erkekleri(her iki ülkedeki istisnaları saymıyorum)

0|1
    0|0
    • malinka nickinde ne yazıyor çevirisini biliyormusun ?

• küçük kelimesi bir sıfattır ve Malinlkiy yada cinse göre malinkaya olarak yazılır.malinka başlı başına isimdir.Google olarak yazıp görsellerde aratırsan ne olduğunu görebilirsin!

• Kelimeyi rusca harflerle yazdım ama uygun harfler yok diyerek göndermemi engelledi.

• 5 yıldızını verdim:D Vücutları fit (:

0|0
    0|1
    • sadece vücutları fit ve dik diger yerleri soru işareti

• gelirim meraklanma

• bende kızlarına vermiştim rusyada çalışırken defalarca ayıt etmeden 7 rus kızı tanıdım verdikçe veresi geliyor insanın 5 yıldızı

• rus erkeğinin yarısına bile gelemez türk erkeği boyu kısa kalır ahahaa

0|0
    0|1
  • rus erkekleri türk erkekleri şeklinde genellemek doğru değil.türkününde ispanyolununda italyanında içinde iyileri kötüleri var.şimdi ispanyolların hepsi mi çok yakışıklı .hayırr.genel birşey yok bence.

0|1
    0|0
    • evet tatlım ama onlarda biraz akıllı olsunlar türk kızlarını eleştiriyorlar ama ? küçümsüyorlar ? yok ıkısa boyluymuşlar çok çirkinmişler bakımsızmışlar ama ruslar hep en iyi ? tabiki genel bişey yok.. rus erkekleriyle türk erkekleri kıyaslanmaz doğru :P bizimkiler daha yakışıklılar ama huyları karakterleri kesinnikle en kötü seçilebilinir ben onları kızdırmak için açtım bu soruyu:P

• evet ama haklısın bu konuda rus karılar da ruslar.hepsi mi güzel onların iyi etmişin.onlar da genelleme yapıyor

• yok hani onlar güzel demeleri umrumda değilde çok bilmiş gibi kojnuşuyorlar ona kızıyorummmmm

• italyanlar ya süperler

1|0
    0|1
  • türk-rus erkek karşılaştırması bilmemde ispanyol demeyin bana aman yarebbim !

0|0
    0|1
Yükleniyor...