Bu adamın amacı ne olabilir?

Merhaba, sorumu sabırla okumanızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bir bey var kendisi 30-40 yaşlarında ve kendisininde bir dükkanı var.Ben ve arkadaşım da 18 yaşındayız. Ve bu arkadaşım bu adama aşık. Benim bir ilgim yok. Arkadaşım bu beye olan ilgisini çok belli ediyor zaten adamda bunu biliyor.Ama konuşmalarında mesela adam yüzünü çeviriyor bakmıyor. vs..Ama bana karşı bir tuhaflık var sanki.Adam benimle konuşurken veya o sırada arkadaşım konuşurken bana uzun uzun donukça bakıyor.Gözlerini ayırmadan.Mesela benim bir kolyem var göğsüme kadar ve üzerinde sevgilimin ismi yazıyor.Aynı kolyeden arkadaşımda da var fakat onun üstünde bu adamın ismi var.ve eminiz ki bunu gördü.Zaten arkadaşım 7/24 saat adamın yanında :) Arkadaşım konuşuyordu o sırada. Bende onu dinliyordum ki bi baktım adam gözlerini dikmiş kolyeme öyle dikkatlice incelermiş gibi bakıyordu.Sonra dediki Bu kolyeler aynı mı?. Arkadaşım sustu o an.Adam hala bakıyordu ve üstündeki yazıyı okudu.X kim? diye sordu. Ve hala bakıyordu.Adam gözlerini ayırmadan resmen. Sonra arkadaşım güldü biraz o baya utandı niyeyse.Sonra adamda şöyle dalgın bi surat ifadesiyle -aynen böyleydi çünkü arkadaşımda bunu doğruluo-arkadaşıma gülerek sanki dalga geçermiş gibi. Sen kime aşıksın dedi. Güldü baya sonra. Arkadaşım da güldü utanarak falan.Ve başka bir keresinde de bu bey kolonyağı tutmuştu. Arkadaşımda atladı hemen tabi. Ben teşekkür ettim istemedim. O sırada bi baktım adam elinde kolonyağıyla donmuş-abartısız- öyle eli havada kalmış.elime bakıyor sonra farkettim elimde tektaşa benzer bir yüzük vardı.ve adam öylece donup kalmış gibi elime bakıyordu.Bu tarz şeyler.Bir keresinde ben bi arkadaşımla dışardaydım.ve yanımdan biriisi geçio.ama öyle bi ses çıkartıyo ki. hani boğazını parçalıo sanki. gıcık tutmuş gibi. ben o tarafa baktım. sonra başımı tekrar çevirdim.ses tekrar başladı böyle aşırı bişe.sonra baktım ki bu adam. öyle yanımdan geçio falan.Aynı gün arkadaşımla karşılaşmış ve adam sırtını dönüp sessizce gidiomuş yani.Ve bu olaylardan sonra olan birşey var.Ben yokken yine arkadaşım bu adamın dükkanında ve -ben daha önceden bu beyin dükkanının yakınlarında arkadaşlarımla fotoğraf çekinmiştim ama bu bey yoktu o gün-Adam faceden-düşünün arkadaşımın facesine giriyor-benim resimlerimi görmüş. Ve arkadaşıma sonradan diyorKi. Y. burda resim çekinmiş. diyo.Arkadaşım da hadi ya ne zmn vs dio.Adam da ben yoktum o zaman diyor.Ve sonra biraz daha konuşma geçiyor.Ardından adam diyorki Umarım o fotoğraflarda ben yokumdur. diyor. Arkadaşımla falan gülüşüyorlar..

Bu tuhaf şeylerin bir yorumu olmalı ve ben merak ediyorum..Özellikle sonuncuyu

Güncellemeler:
başka yorum yokmu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• , seni içerden yakalamış durumda.. muhtemelen, ya aldatacaksın sevdiğini.. yada ayrılacaksın ,adam amacına ulaşmış , senin ilgini çekmiş, belki ilgni çekmezdi senin, ama arkadaşının ona olan derin sevgisi.. burda etkili olmuş.. onun deli gibi sevdiği birinin seni tercih etmesi ,gururunu okşamış olmalı, aklıselim olabilirsen.. kurtul ondan , o iyi bir adam değil,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• SEvgide sınır yoktur

0|0
    0|0
  • arkadaşlar Xabi alonsonun sevgilisi burdaa

0|0
    0|0
  • Bazen diyorum ki bu sitede zamanı geriye mi alıyorlar?

Ben bunu daha önce yine buralarda okumuştum acaba benim gibi düşünen var mı?

0|0
    0|0
  • o arkadaşındanda o adam ve dükkanındanda uzak dur niyeti bozar bigün depoya atar görürsün ebeninkini ters açılardan.

0|0
    0|0
  • terk et bu yolları:)

0|0
    0|0
  • bence adam abaza ve arkadışından diğil senden hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • yuhh destan yazmıssın be yaa :) Adamın degil de senin bu kadar uzun yazmadaki amacın ne :))

0|0
    0|0
  • İkinizin yaşlarını toplasak o adamın yaşı etmez.Ne işiniz var o adamın yanında?

0|0
    0|0
  • 30-40 yaşlarında adamı bu kadar takan 18 yaşındaki kızı öldürmek için hazırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sonuç olarak yaşıtlarınla ilgilen ders çalış mesela

0|0
    0|0
    • aynen öyle yapıyorum ama sırf bu konu yüzünden arkadaşmla aram açıldı

• çok normal değil 18 yaşında birini bulmuş sence elinin tersiyle iter mi niyeti ne olucak alıp kıza evlenme mi teklif edicek uzak dur bence

• Bunu da dinle.

• adamı bilmemde sende de var bişiyler ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...