Kilo Vermek İçin Spor Salonu Yazılacam Tavsiyelerinize İhtiyacım Var?

Spor salonuna yazılmaya karar verdim, forklift operatörü olduğum için, yemek sonrası koltuğa oturarak çalışıyorum hafta içi hergün : 10 saat civarı :( buda kilo almama sebeb.

1.68 boyunda ve 80 kiloyum.

Tavsiyeleriniz için : Allah razı olsun, vede teşekkür ederim.

Ayrıca ( +1 ). kilo verme sonrasıda spora devam edicem.

1 ayda evde, spor yapmadan ve acıkmadan diyetle 11 kilo verdim :), ama sağlıksızmış bu süreçte.. bu nedenlede spora yöneliyorum.

Forklifti bilmeyenler için : kullandığım forklift resimlerim..

http://i.hizliresim.com/rjQqL7.jpg

http://i.hizliresim.com/9R464Z.jpg

• Yürüyüş bandı veya düzenli yürüyüş
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Koşu bandı veya düzenli koşu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mekik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bisiklet
    0% (0)25% (1)11% (1)Oy Ver
  • İp atlama
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Eliptik bisiklet
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Önce beslenme uzmanına çıkıp sonrası spor salonuna gitmek
    60% (3)75% (3)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşu bandı veya düzenli koşu

0|1
    0|0
    • Koşu gerçektende çok hoşuma giden bir sağlıklı bir antreman sistemi.

Acil durumlarda koşmanın gerektirdiği anlar çok olabiliyor. başımdan geçen bazı yaşanmışlıklarımı izninizle belirteyim :

Kan vermeye gittim, mobil kızılay aracına 2 ay önce : kimliğimi unutmuşum evde. görevli dedi, 40 dakika içinde gideceğiz.. koşarak gidip gelmem 25 dakika sürdü :) 15 dakikada kanımı verdim ve 40 dakkada işlem tamam.

Kpss sınavı için otobüs bekledim hep dolu :( sınava 20 dakika var, başladığım tempoda sebaat ederek 15 dakikada yaklaşık 2,5 kilometre koşarak yetiştim.

Tren garı otobüsle 7 dakika, koşarak 15 dakika, iş yeri servisim durağım.. yayan 8, koşarak 3 dakika.

Bazen koşarak yetişiyorum.

Cevabınız için, özelliklede e. i. c. seçilmesine rağmen tavsiyede bulunma düşünce ve nezaketli yorum emeğiniz için teşekkür ederim @fall88 hanım.

Hayırlı akşamlar.

• rica, ne demek :)

• Saygı duyulacak, vede saygı duyduğum bir bayansınız. hak ettiğiniz taktire şayan kişiliğinize acizane iltifatım oldu. ve tekrar cevab mesajı yazmanızda, beni tebessüm ettirdi :).

• Yazıl madem.

0|1
    0|0
    • Haklısın. ancak, tecrübe sahibi insanların doğru spor aletleri önerisine göre.. bilinçli olarak kayıt olduğum spor salonunda , gerekenleri yaparak, vede kilo versemde bu spor aktiviteme devam etmek istememden dolayı danıştım.

Katkından ötürü teşekkür ederim : @SnKkts hanim.

• Fitness ve saglikli bir beslenme programiyla ayda 4-5 kilo rahat verirsin

0|1
    0|0
    • Siz denizin önerisinide , çevremden tavsiye edenler oldu. mesleğimi değiştirip, diğer mesleklerimden birini tercih ederek sitresten ve oturarak çalışmaktan uzak durarak.. psikolojik ve vücud sağlığıma dikkat ederek yaşamımı sürdüreceğim :).

Öneri nezaket ve emeğin için teşekkürler : @Dengdigidengdeng hanim.

• Rica ederim en saglikli sekli bu😊

• Koşu bandı ile sınırlı kalma tüm spor aletlerinden faydalanmaya çalış.

0|1
    0|0
    • Doğru tespit. kilo versemde devamlı spor yapıcam. normalde günlük 1-2 saat yürüyüş yapmaktayım. ama iş stresi olunca : çikolata, soğuk çay, ceviz, çiğdem vb. yiyip içtiğim için kilo dengesizliği yaşıyorum :(

Mesleğimi değiştireceğim, diğer mesleklerimden birini seçip eski halime dönmeden kendimi güncellemem gerek.

Teşekkürler katkın için : @aklı_firarda hanim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Koşu bandı veya düzenli koşu çok yararlı.

0|1
    0|0
    • Evet, mesleğimi değiştiricem. çok sitresli ve her gün 12 saat çalışmamız var pazar hariç. sitres olunca abur cuburda yemeden olmuyor ve kilo yapıyor.

Yükleniyor...