Hollanda-türkiye maçındaki Türk taraftarını nasıl buldunuz

adamlar hollanda marşını ıslıkladılar, doğup büyüdüğü ekmeğini kazandıkları ülkenin marşını ıslıkladılar, hollandalı futbolcuların ismi okunurken herkesi yuhaladılar, dirk kuyt'e gelince alış koptu :D ayağa kalkmayan ermeni olsun diye tezahürat yapıldı, bize yakışmadı, 2/3 gün geçti aradan aklıma takılmıştı, sizde bunu farkettiniz mi, sneijder fair play hakkında birşey okuyordu bizimkiler öyle bi ıslıkladılar ki hiç birşey duyulmadı, halbuki hollandalılar saygı duruşunda hiç seslerini çıkarmadılar, hollandalılar her iki ülkenin marşını ayakta izledi bizimkiler istiklal marşı bittikten sonra oturdular, millet fener/gs/bjk, bursa, ankaragücü formasıyla gelmişti maça, gs pankartları asılmıştı, bence çok yanlış yaptılar yaw

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bencede türk taraftarına yakışmadı :(

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bende hollanda da yasiyorum maca bende gitmistim gercekten cok utandim, biz simdiye kadar hollandalilarin bi kotulugunu gormedik, tabi irkcilar oluyor aralarinda ama onlar her millette var

0|1
    0|0
  • bende hollanda dogumluyum ve gizli sekilde turkiye tarafindayim :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• milli maçtaki ultraaslan,gfb gibi kale arkasındaki pankartlar kesinlikle yanlış,barbar Türk damgasını yedirtmek için ellerinden geleni yaptılar

0|1
    0|0
  • sen onların avrupada ne çektğni bilymsn kii böle konuşysn !

0|0
    0|0
  • Sana Katılıyorum Kardeşim .. Yakışmadı Bize .. Gs Taraftarı olan ben Utandım Şu anda ..

0|0
    0|2
  • Çok kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...