Arkadaşlar fitnesla zayıflayan var mı ciddi anlamda soruyorum 7 Kilo fazlamı fitnessla verebilir miyim. Biraz yapım iri?

Bacaklarım ince ve uzun ama üstüm var 1.70 e 67 kilom var ve 7 Kilo vermem gerekiyor. Şişko mu oluyor bu karalar bağladım resmen :(((

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kararlı olmalısın yoksa bir yol olmaz.

0|0
    0|0
  • ee fitnessla zayıflanmıyorsa dünyada bu kadar insan neyle zayıflıyor

0|0
    0|0
  • yo gayet normalsin boyuna göre

0|0
    0|0
  • Evt zayflarsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabi verebilirsin zaten spor salonuna gidip istegini soylediginde onlar sana gerekeni sagliycaktir. Fitness yapip istedigin kiloya ulastiktan sonrada plates yapmani tavsiye ederim. Plateslede 2 hafta gibi kisa bir surede vucudunun ne kadar sıkı ve guzel gozukmeye basladigini fark ediceksin.

0|0
    0|0
  • kilolu değilsin okadar bence ama boyuna göre gerçekten fazlan var fitness ile zayıflayabilirsin yüzmeye falanda git hem eğlenceli :d hemde yüzmek gibisi var mı ya eğlenerek kilo verirsin benim boyum 165 kilom 48 boyumu 170 yapmaya çalışıyorum evde atlıyorum germe har

0|0
    0|0
    • kizlarsoruyor bile cümlemi bitirmeme izin vermiyor fak germe hareketleri falan yapıyorum hergün 1 kutu süt bitiriyorum kalktığımda yatarken falan içiyorum uziycam ama ben inanıyorum

• Bence verirain benim arkadasim da kiloluydu sıkı diyet yapri ve fitnesse gitti ve 20 kilo verdi 1 ayda :)

0|0
    0|0
  • Ideal kilon 56 olmali canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...