Abimin psikolojisi ne durumdadır?

Abimin gözünün önünde karısının erkek kardeşi beyninden vurulmuş. Bugün abim beni aradığında çok donuktu pek konuşamadı sonra ben müsait olunca seni ararım deyip kapattı. Babamın yanına gelmiş. Bbamın anlattığı kadarıyla çok kötüydü diyor. Ona nasıl destek olabilirim. Zaten duygusal biri. Daha önce de bulunduğu semtte bomba patlamıştı ve anlatırken bile gözleri doluyordu yanından uçan cesetlere şahit olmuştu yeni yeni atlatıyordu. Birde bu olay onu çok yıpratmış olmalı felaket bir şey. Saatlerdir ağlıyorum. Ne yapabiliriz onun için :'(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç haftaya toparlanır geçer bacım. Aynısı banada oldu.

1|0
    0|0
    • Umarım öyle olur ya karısınada üzüldüm ama abimin göznünün önünde orda can vermiş hemde çok severdi

• Biraz zaman geçince unutur.. Arada rüyasına girer. Gene bir uzmana gözüksün.

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni öldürmeyen şey güçlendirir

0|0
    0|1
  • Psikolojik destek alması en iyi çözüm

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum alır mı çok kötüydü bugün şüpheleniştim bir şeyler olduğunu anlamıştım ama anlatmamıştı bana babamın yanına gelmiş

• Birşey yapamazsıız.Muhtemelen bundan sonra biraz daha acımasız olmaya başlar.Sakin davranın ona.

0|0
    0|0
    • Sanki benim gözümün önünde vurulmuş gibi,içim nasıl acıdı anlatamam. Hem o ölen çocuk için hemde abim için ağladım.

• Sende duygusala bağlama eğer abine gerçektende yardımcı olmak istiyorsan.Sakin ol.

Kızlar Ne Diyor 2

• iyileşmezse psikoloğa götürün.

0|0
    0|0
    • gitmek ister mi bilmiyorum donuk ya çok duraksıyor

• Umarım atlatır ya çok üzülüyorum yarın yanına gideceğim büyük ihtimal kendimi tutamayıp ağlarım

• Bence tut kendini sen güçlü ol ki o da güçlü olsun..

• siz destek olun tabide onun profosyenel destek alması lazım ağır bir durum :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...