Türkiye'deki yabancı oyuncular ve katkıları? (154 yabancı)

Geçenlerde ligimizde 154 tane yabancı oyuncu oynadığını okumuştum. Bu yabancı oyuncuların ülkemize ve futbolumuza katkıları nedir?

Kendi takımınızda ki yabancılardan memnun musunuz?

Milli takımımızın başarısızlıklarını yabancıların etkilediğini düşünüyor musunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• geçenyıl dışarıya harcadığımız para 35 milyon eruo iken yani bonservislerine verilen para bu yıl 45 milyon eruo. her yıl hacanan onca paraya rağmen hala bir başarı yok. iyide biz tonla para harcarken porto bu işi nasıl biliyo bu yıl yapmış olduğu kar 100 milyon eruo. bu parayı oyuncu satarak yapıyor adamlar. hem en iyi oyuncularını sathıyorlar takım dağıldı derken bir bakmışsın iki süper yetenek daha çıkarmışlar.bzim ülkemize gelince burası 3.dünya ülkelerinden önceki son durak.katar arabistan dubai gibilerden önce. bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yabancılarda iş var olsun boşver

0|0
    0|0
  • Felipe Melo'yu cok beğeniyorum. Ama yabanci forvetler yüzünden türklere pek sira gelmediği doğrudur.

0|0
    0|0
  • başarısız bulmuyorum

0|0
    0|0
  • rakipler iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 20-30 tanesi hariç sıradan futbolcular,altyapıdan gençler yetiştirsek daha etkili olurlar

0|0
    0|0
  • Bence yabancılar olmasa bu ligin kalitesi artmaz çünkü bizim Türklerin hali ortada bizim ligde adam akıllı bir yerli Selçuk İnan var kesinlikle milli takımımızın başarısız olma nedeni bu değil türkiyede alt yapı yok.

0|0
    0|0
  • -Yabancı futbolcu gereklidir. Eğer Türkiye de gerekli alt yapı okulları olsaydı ve yetiştirdikleri her futbolcu dünya çapında oyuncu olsaydı o zaman çok gerek olmazdı ligimiz dünyanın konuştuğu bir lig olurdu fakat daha yeni yeni dünya çapında oyuncu alarak tanınıyoruz.Buda ligin kalitesini yükseltiyor bence. Bursa kasımpaşa ibb gibi takımlarımız dahi getirmeye başladılar. Katkıları hakkında bazılarına sadece ismine çuval dolusu para vererek şişiriyoruz oyuncu kendini bişey zannediyor.Bazılarının da formasını sırılsıklam ıslatmasından anlıyoruz.

-Kendi takımımdaki yabancıları adam eden Fatih hocaya saygıları diye düşünüyorum ve oyunlarını da beğeniyorum.

-Düşünmüyorum. Milli takım oyun anlayışını şuan çok beğendim oyuncu değişiklikleri yanlış gibi olsa da hocanın bir planı vardır, herkes hocaya yüklendi estonya maçında sözlerini geri alacaklar.

0|0
    0|0
  • o kadar iyi olsalardı UEFA kupasında daha sene başında bu hezimeti yaşamazdık ülke olarak. karşı değilim yabancılara ama farklı birşeyler yapılmalı .

0|0
    0|0
  • ALEX DE SOUZA VE DİĞERLERİ;)

0|1
    0|0
  • alex on numara kaliteli futbolcular ligin kalitesini yükseltiyor..

1|0
    0|0
  • Ben olsam 11 Türk oyuncu ile çıkarım.

1|0
    0|1
    • Pardon Türkiye'li.

• Adaret sen nerden biliyorsun?

• @adaret 3 aylık üye ve ben bir seneye yaklaştım nerdeyse.Ayrıca moderatörüm. :D @adaret güldürdün beni :D

• Lige katkıları çok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...