Dans etmek zayıflatıyor mu ?

arkadaşlar bir yerde okumuştum dans etmek zayıflatıyor mu deneyen var mı içinizde ...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dans ederken çok kalori yakarsın hatta bi çok spora göre daha fazla efor sarfetmen gerekiyor. Demek ki zayıflamaya, forma olmaya yardımı olur

Zumba denen şey bu fikirden çıktı zaten. Latin danslarındaki figürleri tekrarlayıp duruyorlar.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• amacın zayıflamaksa ona yönelik zumba kursları vardır, eğer dansını geliştirmekte istersen aynı zamandan international latin dansları insanı inanılmaz terletir ilerki dönemlerde, ilk başladığında basit ileri geri adımlar oldumu sana nabzını 200'e çıkartan hareketler :) extreme örnek :D link

0|0
    0|0
  • uzak doğulu bir kadınla tanışmıştım vakti zamanında. zayıflamak için oryantalle kursu aldığını söylemişti...

0|0
    0|0
  • dans falan bilmemde spor yapmak ciddi ciddi zayıflatıyor ben tam 1 haftada 7 kilo verdim diyet ve spor ile

0|0
    0|0
  • dans etmeyı cok severım hemde formda olursun kesınlikle fizihini düzeltir vede zayıflatır vede insanı karizma sexy ve sempatik yapar :)

0|0
    0|0
  • Mantıken baktığın zaman zaten zayıflatma ihtimali çok fazla. Dans eden bir insanla dans etmeyen insan bir olur mu hiç? Tabi ki zayıflatır;)

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|1
    0|0
  • Aynen zayıflatır,yararlıdır bayağı .)

0|0
    0|0
  • evet ama sadece onla iş bitmez

0|0
    0|0
  • sadece dans değil farklı sporlar koşu yüzme olabilir..

0|0
    0|0
  • Sadece dans ederek zayıflayamazsın.

0|0
    0|0
  • emin ol zayıflatıyor

0|0
    0|0
  • Dans bir spordur spor forma girmene yardımcı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanmam.

0|0
    1|1
  • dans spor terleme ve müziği karıştırdım . 3 ayda 12 kilo verdim 2-3 senedir de 65 ten 52-53 lere indm en fazla 53 oluyorum ..

0|0
    0|0
  • şekillendirir

0|0
    0|0
  • hem de nasıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...