KS sizin paylaşımınızı kaldırırken ne kadar haklı?

KS sizin paylaşımınızı kaldırırken ne kadar haklı? Kimseye zararı olmayan ve sırf araştırmak için paylaştığınız soru veya cevaplarınızı kaldırdığı oldu mu?

Güncellemeler:
En iyisi kendi sitemi kurmak kaç paraya mal olur böyle bir site kurmak

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• benim bazı takıştığım konularda var ona birşey demiyorum ama bir şeyi garipsedim pkk hakkında yorum yapmıştım o kaldırılmış türk ulusu olarak pkk yı kötülemek en doğal hakkımız

0|1
    0|0
    • yaklaşık 3000-4000 lira maaşla bir kaç ay programcı çalıştırırsan olabilir :))

• eyvallah mokka bey :) yalnız pkk ile ilgili paylaşımınızı kaldırmalarında bir gariplik var.

• pkknın en büyük isteği vatanımızı bölmektir kimseye verecek bir karış toprağımız yok. haaa bir de yabancılara bu ülkenin şehit kanıyla kurtarılan toprakları satanlar var ki onları unutmamak gerek

Kızlar Ne Diyor 10

• Hotdogla yazıştığım her cümle konuyla ilgilidir ve aramızdaki iletişimle alakalıdır

Daha önce onun da en iyi cevap seçtiği bir cevabımı kaldırdılar, bugün yenilerini gördüm emailimde kaldırılan

Bunu hangi mod(lar) yapıyor bilmiyorum ancak yorumlarımızı silmekten vazgeçsin(ler)

O ufacık beyinleriyle uzak dursunlar mümkünse, gerçekten.

0|3
    0|0
  • ne kadar haklı olduğu paylaştığın şeye göre değişir

0|0
    0|0
  • seriye bağladılar.tahrik oluyorlarmış avatardan:(

kendilerine saklıyorlar eni hep

1|1
    0|2
  • Paylaşımlar yetmiyormuş gibi avatarıma ve profilime de karışıyorlar. Geçen avatarımı kaldırmışlar. Kezban kezban dolaşmışım 1 hafta bilmeden.

1|1
    0|0
  • Başkasını ifşaya araştırmak mı diyorsun

0|0
    0|0
  • Adıma alınan küfürlü nickler ve küfürler hala duruyor bir soruda.Kaldırıldığı halde geri gelmiş, bu kadar malca , o zaman niye paylaşım kaldırıyoruz biz.

0|0
    0|0
  • hea oldu da takan kim aynen devam ediyorum, isleri ne silsinler. calismak iyidir.

1|0
    0|0
  • evet kaldırıldı ama inat edip aynı cvbı tekrar yazıyorum.kimin niye kaldırdığı da umrumda değil.

0|1
    0|0
  • su veya bu sebeple alenen insan asagilamaktan cekiniyorum

bu yuzden diyecek lafim yok

0|0
    0|0
  • çok haksız davranıyo, iktidar gibi burnunun dikine gidiyo

hiç halkı tınlamıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Üye olurken spam mailler gelmesin diye kullandığım mail adresini kullanmak akıllıcaymış.Böylece saçma sapan spam maillerini görmüyorum.Ha geriye dönüp de hangi cevabımı kaldırdırlar diye de bakmıyorum.Problem yok.

Modların etkinlik derecelerini kaldırdıkları cevap/soruya göre ölçtükleri sürece bu problem devam edecek.İşin kötüsü kraldan çok kralcı olan insanımız. Adam gönüllü mod işini abartıp siteye olan sevgisini başka boyuta taşıyor.O sarı/kırmızı balonun faydası kişileri farklı konuma getirmek. Normalde yazdıkları okunmayacak kişiler o balonla dikkat çekiyor.Neden? Adam da farklı statü var.

Neyse,özet geçiyorum. Kaldırsalar dahi haberim olmuyor.O nedenle çok da fifi.

Modların kafayı yeyip,kendilerini adaletin kılıcı şeklinde görmeleri komik.

Modlar, nitelikli işlerinden çok,niceliğe yönelik(sayı üzerinden) değerlendirildikleri sürece olmaz.

Yetkiyi vereceğin kişiyi doğru seçmek önemli.Sapıtabilir.

Bu işler gönüllülük hesabıyla zor yürür.

2|0
    0|0
  • 2 sorum kaldırıldı gerekli formda olmadığı için,cevapları hiç saymadım sineye çektim =) Öteki türlü bazılarını görüyorum ciddiyetle cevap beklenen soruların altına alakasız cümleler küfürler saçma sapan şekiller yapıyorlar onları tereddüt etmeden siliyorum.. Yukardan hem sorup hem eğleniyoruz dediler ama kezbanlık bana kadar gelir öteye gitmez =)

0|0
    0|0
  • haklıyı , haksızı ayırt etmekde zorlanıyor artık yönetim, gerçi ne kadar takdıkları ile alakalı..

çokda tın..

0|0
    0|0
  • Ks değil aslında kontrolünü kaybettikleri moderatörler

0|0
    0|0
  • Adminler kolay kolay kaldırmaz, modlar hatalar yapabiliyor, sorunun olduğunda adminlere yaz.

0|1
    0|0
  • Boktan sorulara boktan cevaplar veriyorum, soru boku dururken benimkini siliyorlar. Mesela bu cevap da bok gibi oldu, silerler. Bu ibareyi yazinca silmiyorlar.

0|0
    0|0
  • paylaşımlarımı kaldırırken haklılardı.. bir anlık sinir işte...

0|0
    0|0
  • Yetkisi olanların soruları kafalarına göre kaldırdığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • KS'DE GERGİN DAKİKALAR !

0|0
    0|0
  • hay ben bu ksnin kurban bayramını kutlarım.

0|0
    0|0
  • Olduydu.Salla bi yerden gider bi yerden gelir :D

0|0
    0|0
  • Haksız kaldırım iki kere yaşadım.

0|0
    0|0
    • aga sen kariyerli adamsın seni çekemeyen biri var haberin olsun

• Bu aralar herkes benim cevaplarımı sildirmeye çalışıyor zaten.Haberim var :)

• Bir gün azımı bozucam bakan1 gelicek o an bekliyorlar sadece.

0|0
    0|0
    • bakan sonsuza kadar yolu var ortak, ben de yarın falan hesabımı silerim bir daha girmem bana da bir arkadaş tavsiye etti zaten site fena değil ama böyle haksız davranması canımı sıktı bir süre sonra bu paylaşımımı da kaldırırlar

• Her soruda 2 reklam varken böyle gitmek olmaz hakkını ara.

• reklmları dert etmiyorum haksız yere paylaşımımı kaldırmasınlar yeter

Yükleniyor...