Kapat

Merhabalar 16 yasında bir oğlum var boyu 1.80 kilosu 63 fakat basen kısmını kalın ve kaslı buluyor bunalımlara giriyor ben 1.75 boyundayım babası1.90?

İlerde oğlum ne kadar uzar? Uzarsa bacakları incelir mi? Teşekkür ederim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• o yaslarda cocuklar orantusız olur askerlık yapsın gelır oturur herseyı yerıne boyl poslu cocuk olur.. ozguven asılayın sız.. ozellıklede anne olarak.. kızlar sana bayılır gıbı mesela!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• oglunun boyu aslinda 2 sene daha uzayabilir belki bir bes cm oda on cm daha
    uyzamasini istiyorsa basketboll oynamasi sart bunun faydasi var..

bacaklar incelirmi onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Oğlunun vücudunu görmeden bilemeyiz onu ama bak sen bir bel kemiği ile kaburgaları arasında fazla boşluk yoksa 5-6 cm daha uzar demektir. Bir de bacakların kalınlığı kas yapısıyla alakalı ben diyet falan yaptım 15 kilo verdim ama bacaklarım hayla kalın tahminimce oğlunun da benim gibidir durumu bacak kasları çok gelişmiş ise onlardan utanmak yerine havasını atsın ;)

0|0
    0|0
  • 1.85 olur ya da olmaz. 1.80-1.85 arasında kalır. Spor yapsın. Bunalıma girecek bir vücudu yok gayet iyi oranlar...

0|0
    0|0
  • 2-3 cm daha uzayabilir. bacaklarındaki kalınlıkları düzenli yürüyüş yaparak giderebilir. ama spor salonuna yazılıp yetkili bir hocayla görüşürseniz oğlunuza uygun bir program verecektir.

0|0
    0|0
  • Bisiklet vb şeyler mi kullanıyor?

0|0
    0|0
  • Erkekler 21 yasına kadar uzuyor korkma uzar daha

0|0
    0|0
  • Uzar daha

0|0
    0|0
  • futbol yapsin kalin bacak olur