Arkadaşınızın sizi bu şekilde kandırdığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

en yakın kız arkadşınzdan brnn sizi fake bi hesaptan işlettiğini öğrenrsenz ne ypardınız tepkiniz ne olurdu? sorum erkeklere kız adında açılmış bi hesaptan size yazıyo kız konuşuyrsunz bi süre ve onun arkdşınz olduğunu öğreniyorsunuzzz...

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanliydik fake hesaplar bizi ayırdı kim olduğunu öğrenince bende sevgilimin hesabindan onu işletim herif abazanın önde gideni. Nişanlıma tel. konuşuyoruz ertesi gün buz gibi 1 sene sonra anlattım ona. Allahdan birbirimizi çok seviyoruz yoksa Abazanın yüzünden nişanlımdan oluyordum. Adam resmen sapıtmış nişanlımin ve benim adıma açmadığı kalmamış neyseki olayı cözdük ve beraber o abazaya birde biz aynısını yaptık.

Kişilik ile alaklalı başkaları neden başkassı olmak ister mutluluğu git kendin yarat ama kendi hikayen olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• şaka işte..çok üstünde durma!affet gitsin

0|0
    0|0
    • bna yapılmadı ben yaptm birine :(

• Ona mahal vermem =)9

0|0
    0|0
  • Evet aynısını ona daha kötü bir şekilde yaparım...Başıma gelmişti ve bende yaptım...Çok pişman oldu bana bunu yaptığına kız arkadaşından ayrılıyordu neredeyse ama hak etti...Vicdanım sızladı gene ben barıştırdım...Şimdi anlatıp anlatıp gülüyoruz ;))

0|0
    0|0
    • çok gururlu bi erkekse ve fake kız hakkında arkdş ortamında bahsettyse kız arkdşı (sadece ark ) tepkisi büyük olur mu sence?

• ama korkuyorum söylemeye :D kızarsa knşmazsa falan die

• korkacaktın nie şaka yaptın...ypacak birşey yok sonuçlarına katlanman lazım...anlayışlı ve seni seviyorsa kızmayacaktır...benim gibi de yapabilir ...Dikkatli ol...Çok sakince karşılarsa daha dikkatli ol derim...

• ben naıl işlettiğine bağlı çok abarttysa yol görünür !

0|1
    0|0
    • çocuk kıza ilgi duyduğunu sölediii :/ nası yol görünürrr yaaa çok yakın arksnz ama

• evet kesinlikle

• şuan benim olduğumdan bi şüphelendi bana srdu bnde bn değlm dem snce sylymi benim olduğumu?

• konuşmanın derinliğine bağlı tabii ama eğer baya bi gelişme olmuşsa net bi şekilde silerim.

0|0
    0|0
    • nie o kdr ağır yaa

• pffsss kız sana çk pişmn olduğunu afftemeni söylüoo

• çok ileriye gitmemişse ve yakın bi arkadaşınsa bi şans daha verebilirsin :/

• Mal gibi hisseder biraz dellenirdim heralde. Ama biz aynı şeyi başka bi arkadaşa zamanında mal gibi yapmıştık cep telefonunda mesajlaşıyoduk biz hatta kızın biriyle konuşturup tamamiyle inandırtmıştıkta kötü bişey ya başkasının duygularıyla oynamak.

0|0
    0|0
    • bu oyunu yapan arkadşına kızar msn peki? güvende azalma feln olur mu?

• Tabi kızarımda, daha temkinli olurum biriyle konuşurken ki normaldede öyleyim zaten:)

• azının ortasına çakarım tokatı ne buya dalavere kumpas ne oluyo yer dyağı oturur yerine

0|1
    0|0
    • hahahahahhaha :)))

• şuan sadece şüpheleniyo ama tam emin değil sence sylyimi ben o bendim die?

• he bu senmısın ya kızım desene bızde mikerim felan dıyoz :))) kım bu erkek

• bana öyle birini buluncaya kadar onu mahvederim.

0|0
    0|0
  • Kanlık olay...

0|0
    0|0
  • bi soğuk su içç

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: ceketimi alır giderim

0|0
    0|0
  • bu olanaksız yemem cünkü

0|0
    0|0
  • agzina s*carim net

0|0
    0|0
    • hadi yaaaaaa :( çok özür dilese pişman olsa bu yaptığından?

• yüzyze mi söylym sence gerek yok mu mesajlaşarak da anltblrm mym? olayı iyice abarttm sanki :D ama benim içn önmli biri

• sen kendini bi yerden at

• owwwwww

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...