Sevgilimin bugün yaptığı hareketleri yorumlayın lütfen

bugün dersanedeyiz ders bitti ders calısma saati geldi topluca herkes ders calısacak sevgilim de bizim sınıfa geldi bi erkek arkadasımın yanına da oturdu benim yanım doluydu heralde o yüzden oturmadı diye düşündüm sonra yanımdaki arkadasım gitti gelmesini bekledim gelmedi sonra tabi ben tavır yapınca falan bakmayınca kafamı çevirince bişeyler oldugunu anladı suclu suclu noldu niye küstün falan dedi ve bende sonra görüsecez dedim neyse konustuk sonra kızdım falan baya bi sonra gittik yine aynı seylere devam etti örnegin telefonun şifresini sordum bugün soylemedi bir erkek arkadas sordu hemen söyleyiverdi telefonu istedim vermedi 2 saat sonra verdi böyle garip bi hareketler falan ayrıca 9 aydır birlikteyiz ve ben gerçekten yoruldum bu hareketlerinden ama ayrılamam ona benden baskasının dokunacagını düşünmek bile delirtiyor ama çok tripli ve umursamaz deger verip vermedğini anlamıyorum ne yapmalıyım kızlar özellikle size soruyorum lütfen yardım edin

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• seni daha fazla üzmeden ondan ayrılmayı dene yoksa sonrası daha zor olur senin için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herşeyin altından bişey arama sende ona onun gibi davran

0|0
    0|0
  • sifreyi önce vermeyip sonradan vermesi biraz tuhaf bisey gizliyor senden

0|0
    0|0
  • Yaş kaçtı?

0|0
    0|0
  • yapılacak bir şey yok :/

0|0
    0|0
  • dunyada bikac milyar insan var

bunu unutma

0|0
    0|0
  • sutla gitsin.

0|0
    0|0
  • Yoruldum bu hareketlerinden dediğine göre o hep böyleydi.yani iyi katlanıyorsun gercekten , seven bi kızın boyle davranacağını düşünmezdim ama dokuz ay birlikte olduğunuza göre o da seviyor olmali fakat sen onu biraz simartmissin gibi geldi bana o yüzden boyle rahat ve umursamaz sen de onu umursama bak bakalım ne yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kaybetme korkusunu yaşat dostum sen de o zaman mesela o sana şuanda yaşatmış bu duyguyu sen de aynı şekilde yap.çünkü böylelerinin dilinden ancak böyle şeyler anlar.

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla erkek arkadaş bile senden daha değeli böyle sevgimi olur böyle ilişkimi olur. Ona defol git başka bişey deme sonra peşinde koşar

0|0
    0|0
  • böyle kızlar çekilmez ayrılmanda fayda var

0|0
    0|0
  • kafa at

0|0
    0|0
  • Yıl 2012 hala sevgilisini dert edenler var...

0|0
    1|0
Yükleniyor...