Sosyal paylaşım si̇teleri̇ndeki̇ vücut geli̇şti̇rme sporu i̇le i̇lgi̇li̇ vi̇deo yapanlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar özellikle son 6 ayda bu çok gelişti adamın ne iş yaptığı belli değil antrenörlük belgesi bile yok ama o kadar bilgili gibi hareket ederek video paylaşıyorlarki hayret ediyorum siz neler düşünürsünüz?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın kolay yoldan elde etme isteği oldukça bu ve benzeri kişiler daha çok olur ne yazık ki

0|1
    0|0
    • Birde adam skype görüşmelerini bile paraya bağlamış o kadar garip şeyler görüyorumki amaç popülerlik ve para olarak görülüyor

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• vücut geliştiriyormusun arkadaşım bilmiyorsan hiiç dışardan konuşma. bir konu hakkında yorum yapmak için bilmek gerekir. ayrıca milenium çağındayız tek tıkla istediğin bilgiye ulaşabilirsin. insanlar yabancı kaynaklardan da çeviri yapıp bunları üşengeç halkımıza yardımcı olmak için anlatıyor. kimi doğru kimi çok yanlış kimi safsata. her türlü var. ama bileğinin hakkıyla yapanlara sallayamazsın burada sallatmazlar. antrenörlük belgesi dediğin ne l*n git bir dayı bul araya hatır sok al sana imza. antenörlük belgesi bu oldu artık ülkemizde. edit:savaş hoca forever !!

0|0
    0|1
    • bir defa konusurken l*n lun kelimeleriyle konumycksn adam gibi konus şavaş cebeciyi kast etmedimki ben sorumda ayrıca onun belgeleride var bu konuda yetiştirmiş kendini o belgeleri dayı ile şunla bunla alınack kadar basit niye görüyorsunki eğitim ve sınavları var her zaman hakkı ile alıyor herkes onları evet vg ile uğraşıyorum savaş hocayı takip ediyorum zaten gördüğün gibi sınavlara giriyor kendini daha iyi gelistirmek için ve hakkını alıyor dayısı halletmiyor yani ön yargılarından sıyrıl.

• ön yargılı ben değilim sensin kurduğun cümleleri önce tart sonra konuş. ben savaş hocayı kastettiğini söylemedim zaten. onun gibi birçok örnek var. sen yukarda millete bir b*k bilmiyorsunuz diyerek lafa girersen ben istediğimi yazarım. lanet olsun neyin kafasını yaşıyorsun sen be. bu spor hakkında bir b*k bilmediğin ortada. daha fazla tartışmayacağım seninle

• 5 yıldir bu sporla uğraşıyorum
      o videoları çekenlerin hepsinin bu işi bildığinimı zannediyorsun sen en sonunda para ve popülerlik için yaptıkları bariz ortada önüne gelen hoca oluyor bu adil birşeymi. Buyuklerinle konusurken saygili olcksn hala daha ayn uslupla konusuyorsun.

Yükleniyor...