Protein tozları zararlimi?

Sizin önerebileceğiniz protein tozlsrı var mı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Değildir zararlı diyen adamları dövücem en sonunda spor yapıpta protein ihtiyacını karşılayamıyorsan gereklidir gereklidir. Yoksa gelişim olmaz vücut sarkma yapıyor derler? l*n ne varda içinde sarkma yapıcak synthol mu var? Peynir altı suyu var bazılarında yumurta albümini kazein vs vs falan var içinde hiç bir şekilde steroid tarzı maddeler yok zaten olsa 180-250 tl arası liraya da alamazsın bu bir gerçek kim ne derse desin antrenman bittikten sonra whey proteinden daha hızlı sindirilen protein kaynağı yok yani whey kullanmak sakıncalı değil kullanmamak bence kötü gelişim istiyorsan kaslarını beslemelisin hemde biter bitmez

0|0
    0|0
    • Peki kardeşim yağ yakicilarin bir zarari var mi bünyeye

• körü körüne zararsız demekte yanlış bana kalırsa, ben de kullanıyorum 2 senedir fakat kafada hep bir acaba var çünkü bu tozlar da yüksek ısı işleminden geçiriliyor kısacası işleniyor bir bakıma, ama sert çalışıyorsan kullanmak zorundasın. zararı varsa bile bir sigara kadar olmadığı net.

• Zararı yoktur denicek kadar azdır muhtemelen yani aslında ağır çalıştığın zaman toza ihtiyacı yoktur insanın glutamine vardır toz bende hiç bir zaman hızlı toparlanma etkisi yapmadı glutamin kullandım bir kaç defa o çok daha etkili oldu ama protein için toz en yumurta ve peynir altı suyu en kaliteli 2 protein kaynağı

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bilmiyom

0|1
    0|0
  • Uygun dozlarda alırsanız zararsızdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Optimum nutrition %100 gold whey protein.

girlontheriver.files.wordpress.com/.../...whey.jpg

Protein tozları ilaç değil besin takviyesidir. Vücut ihtiyacına göre alınmazsa her besin gibi karaciğeri yorar. Protein tozu tek başına kas yapmaz. Spor sonrası parçalaman kas gruplarını besler ve onarmada yardımcı olur. Bilinçsiz kullanmayalım :)

0|1
    0|0
  • herşeyin fazlası zararlıdır kardeşim ben fazla kullandım ve kıkırdak kemıklerımde aşırı büyüme old ameliyat oldum

0|1
    0|0
    • Mesela ne kadar fazla kaç günde bir kullaniyodun

• her gün kullanıyorudum. kilona göre veya yağ oranına göre hesaplıyacaskın ona göre kullanacaksın kardesım. ben işte vucudum için biraz fazla kullanmışım iki katına göre o yuzden buun kıkırdaklarımda büyüme oldu

• zararlı sporu bırakınca sarkıyo ömür boyu spor yapman gerekiyo

0|1
    0|0
    • bana bitane sarkan kas fotosu gösterir misin? yıllardır duyuyorum merak ettim nasıl oluyormuş öğrenmek istiyorum

Yükleniyor...