Kapat

Squat nasıl yapılır?

Kalça dikleştirmek için squat önerdiler fakat hangi videoyu izlesem yine de beceremedim, yardımcı olur musunuz

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayaklar omuz hizasında açılır, kalça geriye verilerek çömeleceksin. Dizlerin ayak hizanı geçmeyecek. Ve sonra tekrar ayağa kalkacaksın.

Bkz; squatgirl.com/.../squattillyourdrop1.jpg

0|1
    0|0
    • Ama denge bozulyo bunun önemi var diye biliyorum

• Bacakların kuvvetsizdir. 1-2 haftaya düzene girer :)

• Fitness yapman gerekiyor , squattan ziyade.. bunu da bir hocayla yapatsin ancak.

0|0
    0|0
  • geç aynanın karşısına kendine bakarak sandalye-tabureye oturur gibi yap. kendini videodaki gibi doğru pozisyona getir. belini düz yap bükme

0|0
    0|0
  • Once belune halterci kemerini doliycan. Sonra yuksek sehpadan halteri tam ortasi ense kokune dayanacak $ekilde kavrayarak alican. Sonra bir adim geri gidip ayak topuklarini 3 - 4 cm kalinlikta bir takozun ustune yerle$tirecen. Ve belin uceri cekik olarak ust on bacak adeleleri yere paralel olana kadar comelip kalkican. Hepsi bu 4 set 12 tekrar. Haa birde comelirken nefes al , kalkarken ver bu cok onemli.

0|0
    0|0
  • bol bol pompa şart

0|0
    1|1
  • valla moda oldu buda he :)

0|0
    0|0
  • En dikkat etmen gereken nokta topukların havaya kalkmayacak

0|0
    0|0
  • bisiklet sür bacak kaslarına calıs dengeli beslen squat da neymiş a. q

0|0
    0|0
  • Jen Selter bu isin profesorudur. Instagramdan takip edebilirsin, ilahtir o.

0|0
    1|0
    • İlah mı yuh

• Bu isin olahi diyorum yani. Squat ve cikik kalca konusunda dunyanin gelmis gecmis en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 3

• ARKADAŞLAR BUYRUN: squattan önce alışmak için şöyle yapabilirsin. Bir duvara dayan bacaklarımı omuz hizzasında aç ve 90 derece oturur pozisyonda sadece duvardan güç alarak 45 saniye gün geçtikçe 90 saniye durmaya çalış bacakların çok ağrır ilk başlarda ama bu hareketi yapabilirsen eğer çok rahat squat yapabilirsin tatlım :)

0|0
    0|0
  • Jen Selter'i takip edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hepsinden azar azar izle. Izlemene gerek yok otur kalk yeter ya 1 ay boyunca günde 100-200 kere yap. İnternet'e Google görsellere squat challenge yaz onlara bak 1 aylık program var o ları yap

0|0
    0|0
    • Otur kalk olmuyor belirli pozisyon varmış denge bozulmıcakmış

• Tamam zaten videolarda bunu gösteriyorlar

Yükleniyor...