Tuttuğunuz takımı yabancı çok zengin bir iş adamının almasını ister miydiniz?

Chelsea nin patronu Abramoviç gibi... Buna bakış açınız nedir?...

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• Ben isterdim ama parasını 30 unu geçmiş yıldız ama ''dede'' olmuş oyunculara harcayacağına alt yapı için geniş bir bütçeyle iyi birşeyler yapmasını isterdim :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu umrumda değil ki

0|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok satılık değiiliz Çarşı Bunada karşı

0|0
    0|1
  • O kadar Türk varken yabancı mı alıcak :D

0|0
    0|1
  • lotoyu tutturursam ben alacam :D

0|1
    0|0
    • kusura bakma senin loto kurtarmaz :) 100 lerce loto tutturman lazım...

Erkekler Ne Diyor 20

• Almasını isterdim. Takımı çekip çevirmesi, antrenörün istediği transferlerin fiyatlarını gözü kapalı vermesi sonucu takım iyiye doğru yol alabilir. En azından maçı izlerken sinir krizi geçirmeyiz :)

0|1
    0|0
  • parayı değil armayı sevdik

0|0
    0|0
  • İngiltere premier ligi bu sayede ayakta kaldı, ama ben yine de amatör ruhtan yanayım,büyük klüpler ufaltılsın mahalle maçlarımıza geri dönelim

0|0
    0|0
  • alsın tabi şöle da..şaklı (mütiş sansür koydum hiç belli olmuo) bi milyarder.takım aynı takım e bize de giren çıkan yok ozmn ne zararı var alsın dabi.futbol bi entertainment hadisesi.para var huzur var len

0|1
    0|0
  • evet transferler hiç durmazdı:)

0|1
    0|0
  • hayır .. tuttuğum takımın bir kişiye ait şirket haline gelmesini istemezdim .. yerlisi yabancısı farketmez ..

0|0
    0|0
  • Futbol iyiden iyide endüstrileşti zaten,deneyip görmek gerek.

0|1
    0|0
  • İsterim para varsa başarı vardır. Ölüsü de dirisi de başarı getirir takımın.

0|1
    0|0
  • Kesnlkle HAYIR armamız Satılık Değildr... Forza Manisaspor..

0|0
    0|0
  • biz takımımıza cumhuriyet diyoruz. hiç satılması gibi bir durumu kabul edebilirmiyiz.. imkansız..

0|0
    0|0
  • bana faydası olacakmı ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle istemem.

0|0
    0|0
  • bunu sorduğuna göre bjk lisin sanırım ama yanılıyorda olabilirim

ben bjk liyim ve borçlardan dolayı takımımı arapların almasını isterim daha 2 güne kadar araplar futbola sıçtı diyodum ama bizi alsalar allah allah derim

0|0
    0|0
    • beşiktaşlı değilim... Ama bence iş adamları almalı türk takımlarını değilse şampiyonlar ligi gruplarından çıkamamaya devam edeceğiz :(((

• aynen tarihimizde bi avrupa kupası var o değilde takımların eski tarihlerine bakıyosun nerdeyse tüm takımların avrupada büyük başarıları var bizde niye yok çünkü yönetenler türk de ondan

• ne yazık ki :) keşke türk olsa ama başarılı türk :)

• Şeyimde olmaz bnane sanki bna karımı var hee tamam izlerken zevkli ama para konusu bni ilgilendirmez :D

0|0
    0|0
  • alsınlar şu beşiktaşı ya

1|0
    0|0
  • ASLA! ENDÜSTRİYEL FUTBOLA İNAT SON BARİKAT BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle istemezdim satılık takımdan hayır gelir mi

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İstemezdim. Hem o armayı satın alabilecek para birimi daha üretilmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...