Sizce napmalıyım?

Arkadaşlar merhaba son Günler'de eski sevgilim aklımdan hiç çıkmıyor Kafayı yiycem kendime bile yalan atıyorum artık özlemedim diye tek çevreme değil sadece kendimi kandırıyorum biliyorum özledim düşünüyorum ya diyorum be insafsız hiç mi özlemedin o kadar 2 senemizi beraber geçirdik napmalıyım ya sevgilisi de var mesaj atmak istemiyorum

Güncellemeler:
Sizce nasıl bişey yapabilirim beni tekrar özlemesi hatırlaması için

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi otur bir düşün bir hesap kitap yap kendince. Biz bu kadar sene beraber geçirdik. Böyle böyle şeyler yaşadık. Birbirimiz için böyle böyle fedakarlıklar yaptık. Erken kalktık vs. vs. gibi şeyler. Her gün mesaj attık. Her gün özledik. Ayrıldık üstünden geçen 1 ay sonra yeni birine mi yapıyorsun aynı şeyleri diye?

Sorunun cevabını bulmanda basit olur. Çünkü ayrılığın üstünden geçen kısa süreli zamanda edinilen eşlerde / sevgililerde geçmişe dair bir özlem ya da bir duygu araması olacağından dolayı tez zamanda olumsuz sonuçlanabiliyor. Dolayısıyla geri gelme olasılığı çok yüksek. Ya da seni sınama olasılığı. Emin olmalısın. İnce hesaplar yaparsan ne yapman gerektiğine daha çabuk karar vereblirsin.

Unutma o yokkende sen vardın. O şimdi yine yok. Sen yine olabilirsin ;)

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok teşekkür ederim ama beni sınaması gibi bir Olasılık olamaz bence bir sene oluyo onların da biz ayrıldıktan sonra hemen buldu ilk zamanlar Dediğin gibi beni denemek sınamak için çıkmış olabilir ama ben bişey yapmadım

• O zaman "sonuçlanabiliyor." olasılığı ortadan kalkmış gibi birşey. Anlıyorum ki üzerinden de çok zaman geçmiş. Üzülerek söylemek isteyeceğim tek şey;

"Unutma o yokkende sen vardın. O şimdi yine yok. Sen yine olabilirsin ;)"

• Teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 10

• Güzel bir spor sorusu olmuş :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun seni özlemesi içinde hiç bişi yapamazsın malesef..

0|0
    0|0
  • baskasınıbul

0|0
    0|0
  • Millet 40 senelik eşinden ayrılıyor aklına gelmiyorda sen , lütfen ya :)

0|0
    0|0
  • Onu ödemeli ara kabul ederse senindir etmezse zaten hiç senin olmamıştır.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi var demeseydin at bir mesaj konuş derdim ama madem sevgilisi var göm kalbine unutmaya çalış sağlık olsun

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ama başka bir şekilde hatırlatamaz mıyım ki kendimi

• İşin biraz zor allah yardımcın olsun

• Off saol teşekkür ederim

• Hiçbir zaman sevdiğin kadar sevilmez ve özlediğin kadar özlenmezsin.

0|0
    0|0
    • Bence de mutludur o olmasaydı beni kesin arar ya da mesaj atardı mutlaka

• Doğru diyosun deniycem ama sanmıyorum onun dediği gibi biz onla büyüdük herşeyin ilkini onunla yaşadım ilk onunla el ele gezdim ilk onunla sarmaş dolaş oturdum bunu bende biliyorum çok zorlanıcam ama unutmaya Çalışacam çok teşekkür ederim 😊

• Rica ederim hanımefendi :)

• Mesaj atarsan sen kaybedersin birak o gelsin

0|0
    0|0
  • Yapılacak şey basit unutacaksın

0|0
    0|0
    • Öyle unutacaksın demekle olmuyo işte ayrılalı nerdeyse 1 sene oldu ama unutulmuyor yani unut demekle olsaydı 1 sene içinde unuturdum zaten

• Eig seçtiğin arkadaş çok iyi açıklamış aslında anlatmak istediğim oydu tam olarak

• Depresyona girmişsin :( bol bol çikolata ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...